پزشکیهنرهنر هفتم

لیلا بلوکات کرونا گرفت + عکس

لیلا بلوکات بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی با انتشار خبری در استوری اینستاگرام‌اش گفت که او هم به بیماری کرونا مبتلا شده است. لیلا بلوکات کرونا گرفت در حالی‌که به‌گفته‌ی خودش توصیه‌ی در خانه ماندن را جدی گرفته و تا سه ماه در قرنطینه بوده است. علت ابتلای لیلا بلوکات به کرونا سفر به مشهد برای دیدار با کودکان معلول در این شهر بوده است. لیلا بلوکات مؤسس خیریه‌ی مهر لیلا است که بیشتر برای کودکان بیمار و نیازمند فعالیت می‌کند و علی کریمی از حامیان برتر آن است.

لیلا بلوکات در استوری خود گذشته از خبر ابتلا به کرونا و درخواست از مخاطبان‌اش برای دست‌کم‌نگرفتن کرونا به درگذشت محمدعلی کشاورز اشاره کرد و به‌خاطر عدم‌امکان حضور در مراسم خاکسپاری او به‌علت ابتلا به کرونا ابراز تأسف کرد. لیلا بلوکات خبر ابتلا به کرونا را با استوری زیر به اطلاع مخاطبان خود رساند:

این متن را می‌نویسم به این علت که بیماری کرونا را دست‌کم نگیرید. عاجزانه می‌خواهم رعایت کنید. بند سه ماه قرنطینه را رعایت کردم و در آخر که زندگی جریان پیدا کرد و ستاد مبارزه با کرونا یکی‌یکی مکان‌های عمومی رفت‌وآمدها را آزاد کرد قسمت شد و سفر کردم به مشهد مقدس و به‌دیدار بچه‌های معلول شتافتم، ولی افسوس با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی از حانب خودم باز هم این ویروس منحوس امانم نداد و مرا نیز مبتلا کرد. روزهای سختی را می‌گذرانم و در حال مداوا هستم. در این حین خبر تلخی دیگر بر جانم نشست. استاد عزیزم آقای کشاورز مهربان پدرسالار سینمای ایران روحش پرواز کرد. سختی بیماری بر تن رنجورم را تحمل کردم ولی این داغ تحملش سخت‌تر بود. اشک ریختم در داغ آن عزیز و اشک ریختم از این‌که با این بیماری قرنطینه و ایزوله شدم، و نمی‌توانستم در مراسم خاکسپاری استاد شرکت کنم صدچندان غمگینم اما بخاطر دوستان و همکاران عزیزم که از بیماری من آزرده و مبتلا نشوند مجبور بودم بمانم و باز تنها بگریم. پدر مهربان هنر و سینمای ایران در فراق تو بی صبر شدیم و اندوهیگن. روحت شاد. از تمام عزیزانم عاجزانه می‌خواهم که دعاگو باشند و رعایت کنند بنده با وجود اینکه تمام مسائل ایمنی را رعایت کردم سفت و سخت ولی باز هم درگیر شدم، این بیماری را دست کم نگیرید خواهش می‌کنم.

لیلا بلوکات کرونا گرفت

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات هنرپیشه‌ی تئاتر، سینما و تلویزیون در سال ۱۳۵۹ در تهران متولد شده و از سال ۱۳۷۷ مشغول به فعالیت در این زمینه است. او در فیلم‌هایی مثل دراکولا و اخراجی‌ها ۲ و همچنین در سریال‌های تلویزیونی روزهای زندگی، یوسف پیامبر، خسته‌دلان و همسفر ایفای نقش کرده است. نقش‌های نفرتیتی در سریال یوسف پیامبر و نورا در تئاتر خانه‌ی عروسک از شاخص‌ترین نقش‌هایی هستند که او اجرا کرده است.

بیشتر بخوانید
آغاز واکسیناسیون کرونا در ایران پیش از 22 بهمن

لیلا بلوکات در سال ۱۳۹۱ مؤسسه‌ی خیریه مهر لیلا را تأسیس کرد. کمک به کودکان مبتلا به سرطان، سندروم داون، کودکان کم‌توان جسمی و ذهنی و بیماری خاص و همچنین کودکانی که در مناطق محروم زندگی می‌کنند از فعالیت‌های مهم این مؤسسه هستند.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

16 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا