شبکه‌های اجتماعی

جنجال جدید ریحانه پارسا | لایو مشترک با مسیح علینژاد

ریحانه پارسا که بر طبق برنامه پیش می‌رود تا بتواند روزبه‌روز به شهرت بیش‌تری برسد، این بار در مسیرش به پست مسیح علینژاد رسید و لایوی ۴۵ دقیقه‌ای با او برگزار کرد. او برای آن‌که فالوور بیشتری جمع کند از نظام حاکم هم انتقاد کرد. همچنین در بخشی از صحبت‌هایش گفت که هیچ زمان با مهدی کوشکی ازدواج نکرده و آن‌ها بدون عقد و به‌شکل ازدواج سفید با هم زندگی کرده‌اند. بخشی از صحبت‌های ریحانه پارسا در لایو با مسیح علینژاد را در زیر ببینید:

لایو ریحانه پارسا و مسیح علینژاد

حاشیه‌های ریحانه پارسا تمامی ندارند. او هر روز دست به خلق حاشیه‌ای جدید می‌زند تا بتواند دنبال‌کننده‌های خود در اینستاگرام و توییتر را افزایش دهد. او شهرت را دوست دارد و البته به‌تازگی هم با رفتن به ترکیه دریافته‌است که به‌واسطه‌ی همین فالوورها می‌تواند پول خوبی به جیب بزند.

آغاز زندگی مشترک با مهدی کوشکی، جدایی از مهدی کوشکی، بحث در مورد حق طلاق زن، دیده‌شدن در خودروی روزبه بمانی، مهاجرت از ایران، عشوه‌ها در مراسم فیلم فجر، شایعه‌ی رابطه با پویان مختاری، به‌میان‌آوردن پای محسن افشانی، شایعه‌ی رابطه با همسر سابق آناشید حسینی، کشف حجاب و لایو مشترک با مسیح علینژاد فقط بخشی از حاشیه‌های این دختر بی‌هنر و البته مشهور هستند.

تا زمانی که نوجوانان بیکار در شبکه‌های اجتماعی او و امثال او را دنبال می‌کنند، باید هر روز شاهد به‌وجودآمدن امثال او و درست‌کردن حواشی جدید باشیم.

همچنین بخوانید:

[تعداد: ۳   میانگین: ۳.۷/۵]
بیشتر بخوانید
ماجرای طلاق آناشید حسینی از پسر سفیر ایران در دانمارک

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا