حوادثشبکه‌های اجتماعی

لایو عاشقانه رومینا و بهمن لو رفت + فیلم

رومینا اشرفی این روزها نقل محافل خبری است. او به‌سبب فرار با دوست‌پسرش و تعصب بالای پدر، توسط پدر با داس سر بریده شد. رومینا اشرفی در حال حاضر نمادی از جامعه‌ی سنتی زن‌ستیز ایرانی است و بسیاری از بحث‌ها در شبکه‌های اجتماعی نه فقط پیرامون قتل او بلکه  پیرامون جایگاه دختر و زن در جامعه‌ی سنتی ایرانی هستند. در این راستا ماجراهای زیادی اتفاق افتاده و ما بخشی از آن‌ها را در دو نوشتار زیر گرد آورده‌ایم، این بار بحث در مورد لایو عاشقانه رومینا و بهمن زیاد شده است.

بخوانید: لایو اینستاگرام رومینا اشرفی از زبان مونا محمدی

بخوانید:حواشی قتل رومینا اشرفی

گفته می‌شود همین لایو عاشقانه رومینا و بهمن است که خشم پدر را بیشتر کرده است، گویا پدر تحت هیچ شرایطی راضی نبود که رومینا با بهمن حرف بزند چه برسد به آن که در خودرو با هم و با حالتی عاشقانه لایو اینستاگرامی اجرا کنند.

بد قصه اینجاست که وقتی رومینا و بهمن را دستگیر می‌کنند و قرار بر این می‌شود که رومینا را به پدرش بازگردانند، رومینا چون می‌داند پدری کله‌شق دارد و ممکن است به او آسیب برساند، از پلیس می‌خواهد که او را به پدر ندهند؛ اما این اتفاق صورت نمی‌گیرد و رومینا به دست پدر سپرده می‌شود.

شب‌هنگام، آن‌زمان که آتش خشم و تعصب جاهلانه‌ی پدر فزونی می‌گیرد و او را دیگر اختیاری در دست نیست، پدر رومینا داس را به دست می‌گیرد و آن کاری را انجام می‌دهد که نباید انجام می‌داد. او دخترش را، جگرگوشه‌اش را، به خاطر «هیچ» می‎کُشد و با این کار هم زندگی را از دختر، هم از مادر و هم از خود می‌گیرد.

بیشتر بخوانید
خودکشی دانش آموز بوشهری به‌خاطر نداشتن گوشی | در ایران یازده‌ساله‌ها هم خودکشی می‌کنند

پرونده رضا اشرفی، پدر رومینا اشرفی، هنوز در جریان است و فعلاً حکمی قطعی برای او صادر نشده است. اما احتمال این که برای او حکم قصاص صادر شود بسیار پایین است، چراکه بر طبق قانون مجازات اسلامی برای پدری که فرزند خود را می‌کُشد حکم قصاص صادر نمی‌شود.

همچنین بخوانید: حواشی قتل رومینا اشرفی

همچنین بخوانید: لایو اینستاگرام رومینا اشرفی از زبان مونا محمدی

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

‫۴ نظرها

  1. آدمایی مثل تو توی دنیا باشن خطر داره آخه احمق مثل اینکه تو هم بچه دار بشی در آینده دخترت یا پسرت این کارو بکنن که صد درصد تا اون زمان همهی بچه ها از این کارا میکنن میکشیش به نظر من رومینا کاملا بی تقصیر و بی گناه بوده و گول خورده بعدشم عاشق شدن تو زندگی حق یک انسان هست حالا فرار هم که کرده به خاطر این بوده که اون پدره نمیذاشته با هم ازدواج کنن بعدشم پدره هر کاری میخواست بکنه میکرد فقط به جونش کار نداشت با کتک و دعوا و خشم ادبش نمیکرد دیگه معلومه وقتی موقع ناهار و شام یکسره داس بقلت باشه و آماده ی کشتن خانوادت باشی این دختر اونم توی این سن کمبود محبت رو احسای کرده و به یک پسر پناه آورده رومینا کاملا بی گناه بوده ۹۰ درصد ماجرا تقصیر پدره رضا اشرفی هست و ۱۰ درصد ماجرا تقصیر بهمن خاوری هست برای شادی روح رومینا فاتحه و صلوات بفرستید مممنمونم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا