تناسب اندامزیبایی

چگونه می‌توان با عطر خوراکی‌ها لاغر شد؟

خوراکی هایی وجود دارند که با بو کردن آن ها به طرز عجیبی شاهد خواهید بود اشتهای شما کاهش پیدا کرده است و همین مسئله باعث خواهد شد شما لاغر شوید.

این مسئله ابتدا از نظرتان شاید واقعی به نظر نرسد، اما تنها کافیست یک لواشک ترش مزه را در ذهن خود تصور کنید یا آن که فردی را تصور کنید که در حال چکاندن لیموترش بر روی غذای خود است. بدون شک بزاق دهان شما زیاد شده است.

با مثال بالا حال اطمینان پیدا کرده اید که ذهن انسان بسیار قابل گول خوردن است، در نتیجه یکی از راهکار هایی که برای کاهش سایز و کاهش وزن انجام می دهند بو کردن برخی از خوراکی ها است.

بو کردن چه میوه هایی باعث کاهش وزن می شود؟

میوه هایی وجود دارند که بو کردن آن ها می تواند کمک شایانی به از بین رفتن اشتهای کاذب در شما شود. البته این را در نظر داشته باشید بو کردن این میوه ها نمی تواند گرسنگی واقعی را از بین ببرد بلکه تنها کمک به کم شدن اشتها و از بین رفتن ریزه خواری خواهد کرد.

  1. لیمو ترش و کاهش وزن با عطر خوراکی ها

بو کردن لیمو ترش تازه از جمله خوراکی هایی است که به طرز چشمگیری باعث کاهش وزن می شود. بوی این میوه ی ترش مزه باعث می شود حس کسالت در شما رفع شود و احساس نشاط و انرژی بالایی پیدا کنید. در نتیجه این عملکرد باعث می شود حس گرسنگی در فرد بسیار کم شود.

  1. بو کردن گریپ فروت و کاهش اشتها

گریپ فروت یکی از میوه هایی است که میل کردن آن دارای فواید بسیاری است. اما جالب است بدانید این میوه که بسیار کم در از آن استفاده می شود می تواند با بوی خود اشتهای شما را بسیار کم کند.

بیشتر بخوانید
هرآن‌چه که باید در مورد برس حرارتی بدانید

در عصر هایی که احساس کسالت بسیار می کنید یا حس استرس دارید و از همین رو به سمت ریزه خواری های بسیار می روید پیشنهاد می شود یک گریپ فروت را با پوست بو کنید. این کار باعث می شود احساس استرس شما کم شود و نشاط و نیروی شما بیشتر شود.

  1. زمانی که احساس کسالت می کنید خیار بو کنید

از راهکار های کاهش وزن با عطر خوراکی ها بو کردن میوه خیار ست. خیار میوه ای است که اگر سوخت و ساز بدن شما بسیار زیاد باشد و دائم احساس گرسنگی داشته باشید با یو کردن این میوه ی خوش طعم به طرز شگفت انگیزی متابولیسم بدن شما را کم خواهد کرد و در مقابل آن اشتهای شما نسبت به خوراکی ها کم می شود.

  1. عطر پرتقال و تاثیر آن بر لاغری

یکی از عطر های سحر انگیز که می تواند باعث لاغری و کاهش اشتها شود عطر پرتقال تازه است. ترکیبات عطر این میوه به گونه ای است که مستقیم بر روی مغز تاثیر می گذارد و باعث می شود قند خون به حالت متعادل برگردد.

زمانی که قند خون در تعادل نباشد بی اختیار به سمت پر خوری و ریزه خواری خواهید رفت. چرا که بدن به اشتباه تصور می کند غذایی برای سوزاندن انرژی در بدن ندارد و سریع به سمت سوخت آسان یعنی همان گلوکز می رود.

نقش بوی ادویه جات برای لاغری و کاهش سایز

  1. عطر دارچین و تاثیر آن بر روی لاغری

چگونه می‌توان با عطر خوراکی‌ها لاغر شد

عطر جزو ادویه هایی است که طرفداران بسیاری است و در چای و غذا بسیار از آن استفاده می کنند. اگر از طرفداران دارچین هستید باید بگوییم می توانید با عطر این ادویه خوشبو احساس گرسنگی کاذب و ریزه خواری را در خود از بین ببرید.

بیشتر بخوانید
خواص عرق کاسنی و گلاب برای پوست

چرا که عطر دارچین ابتدای همه باعث می شود احساس نگرانی شما کم شود و اگر برای آرام کردن خود به سمت غذا می روید دیگر این حالت در شما بسیار کم می شود.

از طرفی بوی این ادویه بسیار گرم است و باعث می شود قند خون شما در حالت متعادل قرار بگیرد و با این عملکرد اشتهای کاذب در شما از بین خواهد رفت

  1. بو کردن زنجبیل و نقش آن در کاهش وزن

زنجبیل از آن دسته خوراکی هایی است که طرفداران خاص خود را دارد. تا ایجای مطلب با خوراکی هایی آشنا شدیم که با بو کردن آن ها اشتهای شما کم می شد یا از بین می رفت.

جالب است بدانید بو کردن زنجبیل مانند خوردن آن چربی سوزی بدن را بالا می برد. زمانی که این اتفاق می افتد به طور طبیعی بدن نسبت به میل کردن خوراکی ها بی اشتها می شود چرا که بدن با استفاده از چربی های اشباع انرژی خود را تامین می کند.

  1. عطر برگ لیمو خشک و تاثیر آن

برگ لیمو خشک مانند میوه ی آن به طرز باور نکردنی باعث می شود انرژی بدن بسیار بالا برود و حس سرزندگی مجدد به شما باز گردد. زمانی که انرژی در شما بالا برود سوخت و ساز نیز بالا می رود و دیگر نیازی به خوردن غذا در خود احساس نمی کنید.

عطر چه نوشیدنی می تواند باعث کاهش اشتها شود؟

قهوه یکی از معجزه آسا ترین نوشیدنی هایی است که در دنیا طرفداران بسیاری دارد. بوی قهوه باعث می شود مغز احساس خستگی خود را از دست بدهد و تمرکز بالا برود و سطح انرژی شما بالا برود.

بیشتر بخوانید
چطور مانیکور ناخن انجام دهیم؟ مرحله‌به مرحله با مانیکور در خانه

از طرفی عطر قهوه مانند نوشیدن قهوه باعث خواهد شد سوخت و ساز در بدن بالا برود و بدن برای تامین انرژی در عین بی اشتهایی به سمت سوزاندن چربی های اشباع شده در بافت های بدن برود.

در آخر:

اگر به دنبال کاهش وزن هستید این را باید در نظر داشته باشید بو کردن خوراکی ها تنها یک روش برای کمک به بی اشتهایی و نرفتن به سمت خوراکی هایی است که باعث افزایش وزن و چاقی می شود. برای داشتن تناسب اندام حتما باید تحرک کافی را در کنار یک رژیم غذایی استاندارد و مطمئن دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

هشت + 3 =

دکمه بازگشت به بالا