خبر ببر

قیمت نصب آرام بند درب آهنی در کرج

اگر شما هم به دنبال خرید آرام بند درب حیاط هستید ما یک سایت معتبر را به شما معرفی می‌کنیم که علاوه بر انواع محصولات امنیتی می‌توانید آرام بند مناسب و نیز برای درب حیاط خود خریداری نمایید.

آرام بند‌های این مجموعه در شهرهای کرج تهران و اطراف آن‌ها با نصب ارائه می‌گردد ولی درسایر شهرستان‌ها را می‌توانید به صورت خرید آنلاین آن‌ها را خریداری نمایید و خودتان در شهرستان خود نصاب مجرب را پیدا نموده و اقدام به نصب محصول کنید.

آشنایی مختصر با فروشگاه اینترنتی دیده بان

 فروشگاه دیده‌بان یکی از پیشگامان در عرصه فروش محصولات امنیتی از جمله دوربین مداربسته، کرکره برقی، جک درب پارکینگ، قفل ریموت کنترلی، درب اتوماتیک شیشه ای، پنجره دوجداره، سایبان مغازه و… است.

به گزارش جوان آنلاین شما به آسانی با تماس تلفنی می‌توانید عکس درب ورودی آهنی منزل خود را برای آن‌ها ارسال کنید و با توجه به وزن و ابعاد در بهترین مدل‌های آرام بند درب را به همراه قیمت به شما معرفی می‌کند.

همین حالا شروع کنید


۰۲۱-۹۱۰۲۴۱۰۴

آرام بند درب حیاط

آرام بند چیست و چرا باید به درب حیاط آرام بند نصب کنیم.

 در واقع بهتر است به جای آرام بند به این دستگاه ایمن بند بگویم زیرا کار اصلی آن آهسته و بی‌صدا بستن‌ در نیست بلکه مطمئن شدن از چفت‌شدن و بسته‌شدن درب کار اصلی آرام بند درب حیاط می‌باشد.

 

آرام بند‌های کابینتی واقعاً آرام بند هستند و برای آهسته بستن درب کابینت مورد استفاده قرار می‌گیرد. ولی آرام بند‌های درب آهنی جهت ایمن بستن در مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 به خصوص در این روزهای پاندمی کرونا که بسیاری از خرید ها را به صورت آنلاین انجام می‌دهیم یکی از دغدغه‌های ما بسته شدن درب حیاط بعد از خروج پیک می‌باشد.

 هر چقدر هم که شما به پیک تأکید کنید که لطفاً پس از خوردن خود در را ببند ممکن است فراموش کند و درب حیاط باز بماند و امنیت شما به خصوص در پارکینگ به خطر بیفتد.

 امروزه با افزایش سرسام آور قیمت خودرو ها بسیاری از قطعات و حتی چراغ‌های خودرو متاسفانه مورد سرقت قرار می‌گیرد.

 اگر درب حیاط باز بماند و کسی از آن وارد شود و حتی یک چراغ خود را با خود به گذر بانک ضرر بسیار زیادی را متحمل شوید پس اکیداً توصیه می‌کنیم از انواع تجهیزات امنیتی از آرام بند درب گرفته تا کرکره برقی پارکینگ ، دوربین مدار بسته معتمد و غیره را مورد استفاده قرار دهید. امروز هم واقعاً به معنی واقعی این جمله که امنیت قیمت ندارد رسیده ایم و ممکن است یک لحظه سهل انگاری ضررهای جبران ناپذیری را متحمل ما کند.

قیمت کرکره برقی

خرید انواع کرکره برقی پارکینگ ، مغازه و بالکن در کرج و تهران

 

آرام بند درب آهنی

حالا تخصصی‌تر به بحث آرام بند درب آهنی خواهیم پرداخت زیرا اکثر درب‌های ورودی در شهرهای ایران آهنی هستند بنابراین آرامبند‌های سایه انواع درب از جمله درب چوب زده سرقت را در این مقاله کنار گذاشته و به صورت تخصصی به آرام بند درب حیاط خواهیم.

 در انتخاب آرام بند درب حیاط بسیار حائز اهمیت است

  1.  وزن و ابعاد درب
  2.  نوع قفل نصب شده بر روی درب

آرام بند برای دربهای بدون فریم

وزن و ابعاد درب آهنی 

معمولاً آرام بند ها در رنج‌های استاندارد خاصی تولید می‌شوند. برای دربهای ورودی از کوچه آرام بندهای ۸۵ کیلویی، ۱۰۰ کیلوگرمی، ۱۲۵ کیلو گرمی پرکاربردترین هستند.

 از جمله آرام بندهای ۸۵ و ۱۰۰ کیلوگرمی می‌توانیم به آرام بند کینگ کره ای مدل ۷۳۰ و nhn ژاپنی مدل ۸۳ اشاره کنیم.

از جمله ها را منهای ۱۲۵ کیلوگرم نیز می‌توانیم به کینگ کره‌ای مدل ۷۵۰ و nhn ژاپنی مدل ۸۵ اشاره نماییم.

نوع قفل نصب شده روی در آهنی

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب آرام بند درب آهنی باید به آن اشاره کنیم نوع قفل نصب شده بر روی درب می‌باشد.

‌مدل‌های قدیمی که از طریق یک زنجیر به مگنت آیفون متصل شده اند بسیار ساده و نرمی داشتند.

گل‌های امروزی که به قفل برقی کله گاوی و یا لاکپشتی معروف هستند هنر بسیار محکمی دارم و آرام برای اینکه بتواند در را چفت کند باید نیروی خیلی زیادی داشته باشد.

پس اگر قفل ما گفته قدیمی بود که فنر روان و نرمی دارد یکی از مدل‌های آرام بند بالا را که پیشتر با توجه به وزن به آن‌ها اشاره شد خریداری می‌نماید.

 ولی اگر قفل ما از قفل‌های برقی جدید بود بهتر است ابتدا وزن در را بررسی نمود و با توجه به وزن در ۳۲ آرام بند کینگ و یا nhn خواهیم رسید. حال به یک سوال کلیدی می‌رسیم:

آیا واقعاً آرام بند nhn که قیمتی دو برابر از آرام بند کینگ دارد، ارزش خرید دارد و تفاوت اصلی آن‌ها چیست؟

تفاوت اصلی آرام بند ها در نصب بر روی درب آهنی حیاط مکانیزم متفاوت ۲ سرعت و ۳ سرعت آن‌ها می‌باشد.

اگر درد شما قفل‌های قدیمی دارد و هیچ گونه تفاوتی برای شما وجود ندارد و با آسودگی همان آرام بند کینگ که قیمت پایین تر را دارد خریداری کنید.

 ولی اگر در آینده این احتمال می‌رود که ممکن است قفل قدیمی خود را با قفل‌های جدید برقی جایگزین نمایید توجه شما را به ادامه این مطلب جلب می‌کنم.

 آرام بند nhn مانند آرام بند Viro و سایر آرام بند‌های سه سرعت مخصوص درب‌های دارای قفل برقی ساخته شده اند بنابراین در را به آهستگی می‌آورند به درد می‌کنند و در انتها یک نیروی پایانی که به ضربه پایانی معروف است وارد می‌کنند و قفل را چفت می‌کند.

ولی آرام بند‌های دو سرعته مانند آرام بند king و ریوبی ضربه پایانی را ندارد حسنا گزین سرعت حرکت درب را بیشتر کنیم تا آرام بند بتوانند با توجه به وجود قفل برقی کله گاوی در را ببند. و همین سرعت بیشتر باعث ایجاد صدای بیشتر در هنگام بسته شدن در می‌شود.

جک آرام بند با کاور استیل طلایی و بازوی ریلی

 سخن پایانی و جمع بندی

آرام بندهای درب آهنی حیاط در مدل‌های دو سرعت و سه سرعت هر دو قابلیت نصب بر روی درب‌های با قفل معمولی را دارند.

 ولی اگر قفل درب آهنی شما برقی بود اگر توان مالی پرداخت برای آرام بند ۳ سرعت را دارید حتماً آن را خریداری کنید. ولی اگر توان پرداخت هزینه آرام بند ۳ سرعته را ندارید یک آرام بند دو سرعته خریداری نمایید و فراموش کنید که اسم این دستگاه آرام بند است به این فکر کنید که این دستگاه یک دستگاه ایمن بند درب می‌باشد و جهت جلوگیری از سرقت ناگزیر هستید اندکی صدای درب را تحمل کنید ولی در هنگام شب با آسودگی خاطر و اطمینان از بسته شدن درب به راحتی سر خود را بر بالین بگذاریم.

بیشتر بخوانید
درمان بیماران کرونایی چه قدر برایشان آب می‌خورد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا