اقتصادی

قیمت دلار سکه طلا یورو | یکشنبه ۱۹ مرداد ماه

امروز ۱۹ مرداد قیمت دلار سکه طلا یورو نسبت به پنجشنبه‌ی گذشته با کاهش چشمگیر مواجه شده‌است. قیمت دلار که در هفته‌ی گذشته روند صعودی داشت و در صرافی‌های بانکی به ۲۳ هزار تومان هم رسید، امروز با ۱۲۰۰ تومان کاهش به ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسیده است. سکه اما بیشترین کاهش را در هفته‌های اخیر تجربه کرده‌است. قیمت هر تمام‌سکه‌ی طرح امامی با حدود ۸۰۰ هزار تومان کاهش به ۱۰ میلیون و ۶۸۱ هزارتومان رسید. قیمت سکه بهار آزادی نیز ۶۰۰ هزارتومان کاهش را تجربه کرد و با بازگشت به کانال ۱۰ میلیون تومان، به ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان رسید.

قیمت نیم‌سکه با ۳۳۰ هزار تومان کاهش نسبت به پنجشنبه‌ی هفته‌ی گذشته به ۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و قیمت ربع‌سکه با ۲۳۰ هزارتومان کاهش به ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید. سکه‌ی گرمی نیز با قیمت ۱ میلیون و ۵۷۰ هزارتومان فروخته می‌شود.

قیمت یورو نیز در صرافی‌های بانکی با ۹۵۰ تومان کاهش به ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. پوند انگلیس نیز ۳۲۰۰ تومان کاهش یافت و به ۲۸ هزارتومان رسید.

گفتنی است که عبدالناصر همتی دو روز پیش با حضور در برنامه‌ی تلویزیونی اعلام کرد که به‌زودی قیمت ارز کاهش چشمگیر خواهد داشت و امروز می‌بینیم که مقداری قیمت دلار و یورو و پوند کاهش داشته‌است. باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه رخ خواهد داد.

بیشتر بخوانید
ایلان ماسک: تسلا ارائه خدمات پرداخت با بیت کوین را به یک شرط از سر می‌گیرد

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

12 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا