فوتبالیورزشی

بایرن مونیخ قهرمان بوندس لیگا شد | هشتمین قهرمانی متوالی باواریا

باوجودی‌که دو هفته تا پایان بوندس لیگا باقی مانده، امشب بایرن مونیخ توانست با یک گل در خانه‌ی وردربرمن به پیروزی برسد تا قهرمانی‌اش مسجل شود. تک گل این بازی را روبرت لواندوفسکی به ثمر رساند.

قهرمانی بایرن مونیخ در فصل 2019-2020

قهرمانی بایرن مونیخ در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰

این فصل، فصلی عجیب برای بایرن مونیخ و کل فوتبال بود. در اوایل فصل این تیم نتایج سینوسی زیادی با نیکو کواچ کسب کرد و همین قضیه دست‌آخر به برکناری کواچ ختم شد. پس از برکناری کواچ، دستیار او فلیک به جای او به کار گمارده شد و توانست شرایطی عالی برای بایرن رقم بزند. این شرایط همراه با قهرمانی بایرن مونیخ در فصل ۲۰۲۰ شد. عجیب‌بودن این فصل ناشی از بروز کروناویروس در آلمان و کل جهان است. باوجودی‌که ۷ فصل گذشته که بایرن مونیخ قهرمان شده بود، جشن قهرمانی را در حضور هزاران تماشاگر برگزار کرده بود، امشب قهرمانی بایرن مونیخ در حالی مسجل شد که حتی یک تماشاگر هم در ورزشگاه نبود. اولین تیمِ قهرمان در ورزشگاه‌های خالیِ کروناییِ اروپا، بایرن مونیخ بود.

قهرمانی بایرن مونیخ در فصل 2019-2020

افزون بر آن که لواندوفسکی گل برتری را به ثمر رساند و بازی خوبی انجام داد، نویر و دیویس نیز عالی بودند. جالب آن‌که دیویس توانست رکورد سرعت تاریخ بوندس لیگا را بشکند و به سریع‌ترین بازیکن تاریخ بوندس‌لیگا تبدیل شود. او در این بازی با سرعت ۳۶.۵۱ کیلومتر برساعت دوید!

بیشتر بخوانید
توافق بارسلونا و لیون بر سر ممفیس دپای

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا