اجتماعیسرگرمیهنر

قلیان‌کشیدن سارا و نیکا در قلیان‌سرا!

به‌تازگی ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود که در آن سارا و نیکا – دوقلوی سریال پایتخت – که البته چندان دیالوگی هم در این سریال نداشته‌اند و ندارند به همراه دختری هم‌سن‌وسال خودشان در حال قلیان‌کشیدن هستند.

ویدئوی لورفته از قلیان کشیدن سارا و نیکا در قلیان‌سرا

البته این ویدئو به احتمال بسیار زیاد مربوط به زمانی است که کروناویروس در کشور پخش نشده بود، چراکه خیلی وقت است که قلیان‌سراها و مراکز عمومی به سبب شیوع کرونا در ایران تعطیل هستند.

سارا و نیکا فرقانی، دوقلویی هستند که از همان شروع سریال پایتخت در این فیلم حضور داشته‌اند. این دو در مردادماه سال ۱۳۸۳ در تهران متولد شده‌اند، اما گفته می‌شود محل زندگی آن‌ها ایران نیست بلکه شهری در کشور سوئد است. جالب آن که این دو خواهر از همان ماه‌های نخست زندگی‌شان به جلوی دوربین آمدند و فعالیت در تلویزیون را آغاز کردند! اولین بازی آن‌ها مربوط به سال ۱۳۸۴ است، آن هم زمانی که فقط ۹ ماه سن داشتند. سریال دوباره زندگی نیاز به دوقلویی داشت که بر طبق داستان از کودکی از هم جدا شده بودند.

آن‌ها در همان سال ۱۳۹۰ که پایتخت ۱ روی تلویزیون پخش شد در این سریال حضور داشتند و هر سال هم تا همین پایتخت ۶ در این سریال بازی کرده‌اند. مهاجرت آن‌ها به سوئد نیز در سال ۱۳۹۲ برای تحصیل اتفاق افتاد، اما هر سال برای بازی در سریال پایتخت به ایران بازمی‌گردند.

گفتنی است که جز ویدئوی قلیان‌کشیدن سارا و نیکا چندی پیش ویدئوها و عکس‌هایی از آن‌ها در جشن و خودرو نیز منتشر شد که البته چندان نمی‌توان روی صحت آن‌ها اطمینان داشت، اما همانطور که در ویدئوی بالا دیدید در قلیان‌سرا چهره‌ی آن‌ها کاملاً مشخص است و نمی‌توان تردیدی در مورد حضور آن‌ها در قلیان‌سرا داشت.

بیشتر بخوانید
7 حقیقت جذاب درباره فیلم 1917

البته این دو خواهر در مورد انتشار ویدئوی قلیان‌کشیدن‌شان در قلیان‌سرا در فضای مجازی تاکنون هیچ واکنشی نشان نداده‌اند.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا