تکنولوژیخودرو

قرعه کشی ایران خودرو امروز صبح انجام و نتیجه‌ی آن اعلام شد

قرعه کشی چهارمین مرحله از پیش فروش ایران خودرو امروز شنبه ۱۹ مهرماه با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار شد. این قرعه کشی برای فروش فوق‌العاده‌ی ۳ محصول ایران خودرو – رانا پالاس، سورن پلاس و وانت آریسان – بود.  مشخصات برندگان قرعه کشی ایران خودرو در وب‌سایت این شرکت قرار گرفته است. همچنین از طریق پیامک از سرشماره‌ی ۳۰۰۰۹۶۴۴۰  به کسانی که در این قرعه‌کشی مجاز به دریافت خودرو شده‌اند اطلاع‌رسانی می‌شود.

گفتنی است که برندگان قرعه‌کشی فقط تا ۵ روز مهلت دارند که با واریز وجه خودرو و تکمیل ثبت‌نام، خودرو را دریافت کنند. چنان‌چه مشتریان منتخب در ۵ روز مبلغ خودرو را به حساب ایران خودرو واریز نکنند، نام آن‌ها از فهرست دریافت‌کنندگان خودرو حذف و نفرات ذخیره جایگزین آن‌ها خواهند شد.

نتایج قرعه کشی را در این لینک ببینید==> لیست برندگان

برای قرعه‌کشی امروز ایران خودرو، ۶۵ هزار و ۷۶۹ نفر برای دریافت وانت آریسان، ۶۵۰ هزار و ۱۳۷ نفر برای دریافت رانا پلاس و ۱ میلیون و ۳۶۶ هزار و ۵۸۵ نفر برای دریافت سورن پلاس ثبت‌نام کرده‌بودند، این در حالی است که ظرفیت این طرح فقط ۸ هزار خودرو است. در کل ۲ میلیون و ۹۲ هزار و ۵۱۸ نفر ثبت‌نام کرده‌بودند و این یعنی از هر ۲۶۱ نفر فقط یک نفر توانسته در قرعه کشی ایران خودرو برنده شود.

همچنین بخوانید: برنامه‌ریزی پنتاگون برای واردات جمعیت در ایران

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
بیشتر بخوانید
همه‌چیز در مورد ps5 | به‌ بهانه‌ی رونمایی از ps5

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

پانزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا