حوادث

جزئیات قتل هولناک نگین شیخی توسط نامزدش

نگین شیخی دختر ۲۶ ساله‌ی سقزی قربانی یکی از قتل‌هایی‌ست که در هفته‌های اخیر خبرساز شده‌اند. جسد این دختر جوان که به نام گلاله شیخی هم شناخته می‌شده، روز سه‌شنبه ۱۸ خردادماه در حالی در جاده‌ی سنندج به سقز توسط مأموران نیروی انتظامی پیدا شد که سوخته شده بود و حدود ۲ هفته از مرگ‌اش می‌گذشت. دستگیری دوست قاتل نگین شیخی – کیومرث ضرغامی – که نامزد و پسردایی او بوده، جزئیات نسبتاً زیادی از چگونگی قتل او را روشن کرد.

کیومرث ضرغامی نامزد نگین شیخی متهم اصلی جنایت

کیومرث ضرغامی پسردایی و نامزد نگین شیخی از کارمندان بانک سپه سقز است. او و نگین حدود ۸ ماه پیش به عقد هم درآمده بوده‌اند و اگرچه کیومرث با کارکردن نگین موافقت کرده بوده و خانواده‌ها هم در جریان این توافق بوده‌اند، پذیرش این موضوع برای کیومرث دشوار بوده است و درنهایت هم ظاهراً همین مشکل باعث بروز درگیری بین او و نامزدش و قتل نگین شیخی شده است. قابل‌ذکر است که نگین شیخی مدرک کارشناسی حقوق داشته و در یک دفتر حقوقی در سقز مشغول به کار بوده است.

جزئیات قتل نگین (گلاله) شیخی

حدود ۲ هفته پیش کیومرث و نگین با اطلاع خانواده‌ی نگین برای خوردن شام بیرون رفته‌اند، اما از آن‌جا که مدتی نسبتاً طولانی بعد از خروج از خانه برنگشته‌اند، باعث نگرانی خانواده‌ی نگین شده‌اند. مادر نگین گفته که از آن‌جا که به رانندگی کیومرث اطمینان نداشته، بیمناک شده که مبادا اتفاقی برای‌شان پیش آمده باشد و هنگامی که با آن‌ها تماس می‌گیرد متوجه می‌شود که تلفن همراه هر دو خاموش است. همین باعث تلاش خانواده برای پیداکردن ردی از این دو می‌شود.

بیشتر بخوانید
آخرین جزئیات حمله قلبی حامد زمانی

نگین و کیومرث آن شب به خانه برنگشته‌اند، چرا که حادثه در همان شب رخ داده و کیومرث طی درگیری با نامزدش باعث مرگ او شده است.

ظاهراً کیومرث بعد از مشاجره با نگین او را هل داده و نگین بعد از برخورد سرش با ماشین بیهوش شده است. کیومرث برای ازبین‌بردن آثار جنایت، جسد نامزدش را با ریختن بنزین روی جسد آتش زده و او را جایی در جاده‌ی سنندج به سقز پنهان کرده و سپس متواری شده است.

کیومرث روز بعد با تماس با خانواده‌ی خود آن‌ها را از اتفاق شب قبل مطلع می‌کند و کمی بعد از دوست خود پیمان می‌خواهد او را در فرارش به شمال کشور همراهی کند. پیمان کمی بعد از پیوستن به کیومرث برای رساندن طلاهای نگین به خانواده‌ی دوست خود و اطلاع از آن‌چه در سقز در جریان است به شهر برمی‌گردد. خانواده‌ی نگین با اطلاع از بازگشت او و درحالی‌که خانواده‌ی کیومرث درحال تلاش برای فراری‌دادن پیمان به بوکان بوده‌اند، پلیس را در جریان می‌گذارند و در آخر با دستگیری پیمان، محل اختفای کیومرث هم مشخص می‌شود.

کیومرث ضرغامی در آستارا توسط پلیس دستگیر شده است و پرونده‌ی این قتل، مانند ۴ قتل دیگر که در روزهای اخیر در کرمانشاه، ایلام و دره‌شهر روی داده در حال طی مراحل قانونی‌ست.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا