حوادث

یک قتل ناموسی دیگر | این بار قتل فاطمه برحی + عکس قاتل و مقتول

این روزها خبرها از قتل‌های ناموسی در ایران بیش از همیشه منتشر می‌شوند. پس از قتل رومینا اشرفی و ریحانه عامری توسط پدرهای‌شان، این بار قتل فاطمه برحی به دست همسر رخ داده است. فاطمه برحی دختری متولد ۱۳۸۰ بود که به طرز فجیعی توسط شوهرش سر بریده شد. شرح ماجرای قتل فاطمه برحی در ادامه خواهد آمد.

وقتی انسان وحشی می‌شود

ماجرای قتل فاطمه برحی به خانواده‌ی او و همسرش مرتبط است. فاطمه برحی دختری متولد ۱۳۸۰ بوده که به‌صورت اجباری و بدون آن که میلی داشته باشد، به عقد پسرعموی‌اش درمی‌آید. پیش‌تر خواهر فاطمه برحی نیز به عقد پسرعمو – یعنی برادر شوهر فاطمه برحی – درآمده است، اما جز کتک و زورگویی و بدبختی، چیزی نصیب خواهر فاطمه برحی نشده است.

فاطمه چون می‌بیند که خواهرش به‌شدت از زندگی با برادرِ شوهر خودش ناراضی است، و چون می‌داند که شوهر خودش نیز کاملاً شبیه به برادرش است، متوجه می‌شود که او نیز در زندگی آینده‌اش هیچ چیز جز بدبختی در انتظارش نیست. از همین رو با ازدواج مخالفت می‌کند، اما متأسفانه هیچ‌کس حرف او را گوش نمی‌دهد و به‌زور بر سر سفره‌ی عقد می‌نشیند.

عکس فاطمه برحی

چند روز پس از عقد، فاطمه برحی گویا با مشورت دوست‌اش و همراه با او آبادان را ترک می‌کند و به شهری بسیار دور یعنی مشهد می‌رود.

او جایی امن برای خود پیدا می‌کند و تصمیم می‌گیرد در مشهد، در دیاری آن سوی ایران، زندگی‎اش را به‌دور از پدر و همسر به‌سر کند؛ اما هم پدر و هم همسر هر دو به‌دنبال فاطمه برحی هستند و قرار نیست دست از سر او بردارند.

بیشتر بخوانید
آتش سوزی بندر دیلم 200 غرفه‌ی بازارچه را نابود کرد!

تا پیش از این، خبرها این‌گونه نشان می‌دادند که فاطمه برحی به همسرش خیانت کرده است، اما اظهارات اخیر دوست فاطمه برحی نشان می‌دهند که او با دختر به مشهد رفته است و خیانتی در کار نبوده است. بد ماجرا این‌جاست که سال‌ها پیش، عمه‌ی فاطمه برحی، که می‌شود خواهرِ پدر و همچنین پدرِ همسرش، سال‌ها پیش با برچسب خیانت توسط خانواده کشته شده است. یک نکته‌ی منفی دیگر در قصه وجود دارد و آن این است که پدر فاطمه برحی در کار مواد مخدر بوده و چند بار هم به خاطر همین کارهای خلاف به زندان افتاده است.

عکس قاتل فاطمه برحی
عکس قاتل فاطمه برحی

به هر صورت، در طی یک سال که فاطمه برحی در مشهد به سر می‌برد، پدر و خانواده‌ی همسرش به‌دنبال او هستند، تا این‌که روزی در مشهد پیدا می‌شود و همسر به او قول می‌دهد که او را می‌بخشد و بنابراین با هم به آبادان بازمی‌گردند. اما مدتی نمی‌گذرد که او را به‌لب شط می‌برد و همان‌جا سرش را می‌برد

شوهر ۲۳ساله‌ی فاطمه برحی پس از آن که در اقدامی وحشتناک سر فاطمه را می‌برد، چاقوبه‌دست به نزد پلیس می‌رود و اقرار می‌کند که سر فاطمه را بریده و جنازه را در مکانی گذاشته است. پلیس همراه با قاتل به سر صحنه می‌آیند و شاهد جنازه می‌شوند، جنازه‌ای که سرش تا حد زیادی از بدن‌اش جدا شده است.

************

این سومین قتل ناموسی در یک ماه اخیر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دو قتل دیگر یعنی قتل رومینا اشرفی و قتل ریحانه عامری روی لینک‌ها کلیک کنید.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا