اجتماعیحوادث

پدر بابک خرمدین: دخترم در قتل دامادم کمکم کرد!

هر روز ابعاد تازه‌ای از قتل‌های سریالیِ والدین بابک خرمدین رو می‌شود. او به‌تازگی گفته دامادش را با همکاری دخترش آرزو خرمدین کشته‌است. جالب آن‌که داماد بابک خرمدین در سال ۱۳۹۰ کشته شده و آرزو خرمدین هم در سال ۱۳۹۷ توسط پدرش کشته شده‌است.

به گزارش خبر ببر، پدر بابک خرمدین با نام اکبر خرمدین در مورد کشتن دامادش با همکاری دخترش گفت:

فهمیدم «فرامرز» دامادم که پسر خواهرم هم بود در کار قاچاق است، او با قاچاقچی‌ها در ارتباط بود و آدم قاچاق می‌کرد، دخترم می‌گفت انسان خوبی نیست. به همین دلیل اواسط سال ۹۰ بود که من، همسر و دخترم تصمیم گرفتیم او را بکشیم.

دخترم ۸۰ قرص خواب‌آور از قبل تهیه کرده بود که همه را داخل غذای شوهرش ریخت و وقتی فرامرز غذایش را خورد بیهوش شد، بعد من او را کشتم و ۳ نفری جسد را به حمام خانه بردیم و در آنجا جسد را مثله کردیم.

 حدود ۷ سال بعد تصمیم گرفتیم آرزو را هم پیش او بفرستیم. یادم می‌آید که یک روز صبح برایش کله‌پاچه گرفتم مادرش از قبل تعداد زیادی قرص در صبحانه او ریخته بود و آرزو چند دقیقه بعد از خوردن کله‌پاچه بیهوش شد.

آن روز هم خودم او را با چاقو کشتم و با همسرم جنازه‌اش را به حمام بردیم و مثل فرامرز او را هم مثله کردیم. به همه گفتیم که آرزو به ترکیه رفته است، خانواده هم زیاد پیگیر ماجرا نشدند.

همچنین بخوانید: تجاوز پدر بابک خرمدین به دخترش!

بیشتر بخوانید
19 پیشنهاد برای خانه نشینی در زمان قرنطینه کرونایی برای افزایش شادی

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا