روانشناسی

قانونی به نام قانون جذب | گنجینه‌هایی در قالب کتاب

شفای زندگی اثر لوییز هی

 

پیام اصلی خانم لوییز هی این است که:

«اگر مشتاق باشیم که روی ذهن خود کار کنیم، تقریبا همه چیز را می توان شفا داد.»

نویسنده‌ی این کتاب، تجربه‌های بسیار زیاد و اطلاعات دست اولی درباره‌ی شفا دادن دارد که سخاوتمندانه آنها را در اختیار ما می‌گذارد.حتی این دانش که چگونه سرطان وخیم پیشرفته‌اش را خود علاج کرده است.

این اثر نخستین بار در سال ۱۹۸۸ منتشر شد و در همان زمان با استقبال بسیاری روبه‌رو شد. نویسنده، این کتاب را طوری تنظیم کرده که گویی  شما واقعا در حال انجام جلسه‌ای با لوئیز ال. هی هستید. هر فصل با جمله‌ای تاکیدی آغاز می‌شود و با یک درمان بسته می‌شود.

اگر شما آماده تغییر هستید، این کتاب یکی از بهترین منابع برای شما خواهد بود. اعتقادات محدود خود را کنار بگذارید، خشم را بیرون بریزید، سپاسگزار باشید و بخشش کنید زیرا این کتاب جادویی، مشکلات را تا جای ممکن حل می‌کند.

معجزه شکرگزاری اثر راندا برن

خانم راندا برن ۷۴ ساله (متولد ۱۹۴۵) را اغلب به خاطر نگارش مجموعه کتاب‌های راز در جهان می‌شناسند. برن در این کتاب که از بهترین نوشته های اوست، موضوع مهم ولی ساده‌ای را یادآوری می‌کند.

شاید به خاطر مشغله، شتاب زندگی یا شاید هم دنبال کردن اهداف بزرگ و ندیده گرفتن زمان حال، هر چه که هست این روزها شکرگزاری جای خود را به ناسپاسی و توقعات پی‌در‌پی و روز افزون داده است. شکرگزاری در هر دین و مذهبی تاکید شده است و بهتر است بدانید که  از لحاظ روحی و روانی شکرگزاری تأثیر زیادی بر آرامش شما خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
دکتر روانشناس تهران دکتر علوی نژاد

 

قانون جذب
قانون جذب

به گفته این کتاب تنها در این صورت است که دانش را تا عمق سلول‌ها و ضمیر ناخودآگاه خود برده و زندگی شما به شکلی اساسی تغییر خواهد کرد.

بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس

استر با جری هیکس، همسرش، همکاری کرده‌است. این دو کارهای زیادی را درباره قانون جذب با انتشارات آبراهام هیکس ارائه کرده‌اند و در نسخه اصلی فیلم راز، محصول ۲۰۰۶  که ژانری مستند دارد هم منتشر شده‌است. کتاب‌های هیکس، از جمله سری قانون جذب، بر اساس استر هیکس، «ترجمه شده از یک گروه از افراد غیر فیزیکی به نام ابراهیم» است. هیکس آنچه را که او انجام می‌دهد را به عنوان «بهره‌گیری از اطلاعات بی‌نهایت» توصیف می‌کند.

قانون جذب
قانون جذب

 

در کتاب معرفی شده خواهید آموخت: “قانون جذب با احساس شما کار می کند نه با آنچه که خواستارش هستید!

به زبان ساده تر می‌گوید:
شاید شما خواهان ورود پول بیشتر در زندگیتان باشید اما اگر در عین حال احساس کمبود و ترس از نداری داشته باشید پول بیشتری وارد زندگی شما نمی‌شود و حتی پول بیشتری از دست شما خارج می‌شود.این کتاب هم چنین به شما یاد می‌آموزد که چگونه چیزهایی را که باعث خوشحالی می‌شود به دست آورید و آنچه باعث ناخشنودی می‌شود را از خود دور کنید.

در این کتاب روش‌های بسیار مفیدی ارائه شده تا بتوانید در تمام جنبه‌های زندگیتان تغییری اساسی ایجاد کنید. با مطالعه این کتاب متوجه خواهید شد روابط، سلامتی و ثروت تابع قوانینی هستند که با فهم درست آن قوانین، می‌توانید زندگیتان را آن گونه که خود می‌خواهید بسازید.

بیشتر بخوانید
آشنایی با چهار دسته آدم دروغگو که در زندگی خود می‌بینید

شما را به مطالعه کتاب‌های ارزشمندی که در بالا ذکر شد، دعوت می‌کنیم. هر انسانی به صورت ذاتی چراهایی در ذهن خود دارد که به طور قطع پاسخ آنها را در این کتاب‌ها خواهد آموخت.

گردآوری شده توسط: مهدی کردیان

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

هجده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا