حوادث

قاتل پنهان‌شده در یخچال را زنگ موبایل لو داد!

بامداد جمعه‌ی گذشته در طی تماسی که پلیس‌های کلانتری ۱۱۳ تهران با بازپرس کشیک قتل داشتند، اعلام کردند که یک قتل اتفاق افتاده است. بازپرس تحقیقات‌اش را آغاز کرد و از همان ابتدا مشخص شد که مقتول پسری ۲۰ ساله است که در اثر ضربات چاقوی پسرعموی ۱۷ ساله‌اش به قتل رسیده است. در طی بررسی‌هایی که صورت گرفت، مشخص شد که مقتولِ ۲۰ساله در ساختمانی در نزدیکی محل جرم کار می‌کرده است و پسرعموی او پس از به‌قتل‌رساندنِ مقتول به سمت یکی از ساختمان‌های نیمه‌کاره‌ی آن محل رفته و در آن‌جا پنهان شده‌است.

زمانی که بازپرس و تیم همراه‌اش به سمت ساختمانِ نیمه‌کاره می‌روند، هیچ رد و اثری از قاتل نمی‌بینند. در حال خارج‌شدن از ساختمان هستند که ناگهان صدای زنگ تلفن به گوش می‌رسد. معلوم می‌شود که زنگ تلفن از داخل یخچال صنعتی‌ای که در آن ساختمان قرار داشته به گوش می‌رسد. مأموران به سمت یخچال می‌روند و می‌بینند که قاتل درون یخچال پنهان شده‌است. قاتل نوجوان با دیدنِ مأموران پلیس، فوری به قتل اعتراف می‌کند.

اعترافات قاتل نوجوان

قاتل نوجوان اقرار می‌کند که از کودکی با پسرعموی‌اش – اردلان – بزرگ شده. او می‌گوید اردلان را همواره همچون برادر بزرگ‌اش می‌دیده‌است، تا این‌که روزی قاتل با دختری با نام فتانه آشنا می‌شود. پس از چند ماه، تولد فتانه سرمی‌رسد و از آن‌جا که پولی در بساط ندارد که برای تولد فتانه کادو بخرد، از اردلان درخواستِ پول می‌کند.

اردلان ۲۰۰ هزار تومان به او پول می‌دهد که مدتی بعد قاتل ۱۰۰ هزارتومانِ آن را پس می‌دهد و قرار می‌شود که ۱۰۰هزار تومانِ دیگر را بعداً بپردازد. اردلان مدتی بعد می‌گوید که تو هیچ پولی به من نداده‌ای. قاتل هرچه تأکید می‌کند که این پول را پرداخت کرده، اردلان انکار می‌کند و می‌گوید چه مدرکی داری که این پول را داده‌ای؟

بیشتر بخوانید
لحظه‌ی باز نشدن چتر محمد بزرگی و سقوط مرگبار + فیلم

قاتل می‌گوید سر همین مسأله با او درگیر شدم و با چاقو به سمت او حمله کردم و او را به قتل رساندم.

قاتل نوجوان می‌گوید که می‌خواسته با پناه‌بردن به ساختمان نیمه‌کاره، از شهر خارج شود و مدتی بعد کاملاً کشور را ترک کند، اما یکی از دوستان‌اش با او تماس گرفته و زنگ گوشی موبایل موجب شده که او داخل یخچال صنعتی پنهان شده بوده، لو رود.

با اعترافات متهم نوجوان، فعلاً تحقیقات در این زمینه ادامه دارند.

همچنین بخوانید: ساره بیات در حال ازدواج است؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

12 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا