فوتبالیورزشی

فوت هوادار پرسپولیس به‌سبب شکست پرسپولیس در فینال + عکس

پس از باخت نزدیک پرسپولیس در فینال آسیا برابر اولسان هیوندای کره‌ی جنوبی، هواداران پرسپولیس بسیار غمگین شدند، چراکه این بار پرسپولیس کمترین فاصله را با اولین قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا داشت، اما یکی از هواداران پرسپولیس بسیار بیشتر از دیگران ناراحت شده و متأسفانه بر اثر سکته‌ی قلبی درگذشته است. بهروز خورشیدیان، جوان ۳۲ ساله‌ی یاسوجی، به‌عنوان هوادار پرسپولیس نتوانسته به‌سادگی شکست تیم محبوب‌اش در فینال آسیا را هضم کند.

سید امین صداقت – داماد خانواده‌ی این جوان فوت‌شده – در مورد چگونگی فوت هوادار پرسپولیس گفت:

سوت پایان بازی پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی که توسط داور زده شد، بهروز هوادار متعصب پرسپولیس با سردرد و ناراحتی و کلافکی فراوان به اتاقش می‌رود تا شاید با استراحت و خواب کمی حالش بهتر شود، غافل از اینکه او در خوابی عمیق فرو می رود که دیگر بلندشدنی را به دنبال ندارد.

وی افزود:

بهروز خورشیدیان هوادار یاسوجی از طرفداران متعصب پرسپولیس تهران بود که با تمام وجود به رنگ قرمز علاقه داشت و با پیروزی این تیم شادمان و با شکست‌اش غمگین می شد و در نهایت نیز جان خود را بعد از شکست این تیم در فینال مسابقات آسیا از دست داد.

گفته می‌شود این هوادار پرسپولیس یک پسر هفت‌سالم با نام «سام» دارد.

گفتنی است که پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا روز شنبه ۲۹ آذرماه امسال برابر اولسان هیوندای کره‌ی جنوبی شکست خورد و به مقام نایب‌قهرمانیِ آسیا رسید.

فوت هوادار پرسپولیس

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
بیشتر بخوانید
عجیب اما واقعی، استعفای فرهاد مجیدی از هدایت استقلال

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا