خبر ببر

اسم‌های خفن برای فری فایر (آپدیت جدید)

اسم های خفن و برتر برای فری فایر

ممکن است شما یک گیمر باشید که بازی فری فایر را نیز انجام داده باشید. اما از این که نتوانستید نام جذاب برای خود در بازی پیدا کنید ناراحت باشید. در واقع پیدا کردن یک نام مناسب به شما کمک می کند تا با هیجان بیشتری وارد بازی شوید. در این جا لازم است تا به معرفی برخی از نام ها بپردازیم تا شما بتوانید در بازی فری فایر به کار ببرید. از این نام ها نه تنها می توانید در بازی فری فایر استفاده کنید بلکه می توانید در داخل دیگر بازی ها نیز از آن ها استفاده کنید. این نام ها تقریبا جدید هستند. بنابراین می تواند برای بازی فری فایر بسیار مناسب به نظر برسند. برخی از بازیکنان هستند که به علت نداشتن نام ممکن است احساس سردرگمی نمایند. بنابراین لازم است تا به اهمیت این نامه ها پی ببرند و از روی سلیقه به انتخاب بهترین نام بپردازند. بنابراین لازم است تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید این اسم ها را یاد بگیرید. در ضمن ما قصد معرفی سایت خرید جم فری فایر را برای شما داریم که بتوانید خرید خود را با قیمت ارزان تحویل بگیرید.

Potato

Potato کلمه انگلیسی است و همان طور که می دانید به معنای سیب زمینی است. شما می توانید این لقب را در بازی فری فایر برای خود انتخاب نمایید. استفاده از این نام می تواند بازی را برای شما مهیج تر نماید.

Black Knight

این نام نیز می تواند از اسم هایی باشد که ممکن است مورد توجه شما قرار بگیرد. معنای این عبارت به معنای شوالیه سیاه است. بنابراین می تواند انگاره از یک جوان سیاه را در ذهن شما نقش دهد.

بیشتر بخوانید
عسل گون را چقدر می‌شناسید | خواص عسل گون

Dark Knight

این نام نیز از نام های جدیدی است که می توانید به عنوان لقب در داخل بازی فری فایر برای خود انتخاب نمایید. شوالیه تاریکی معنای این عبارت است. این عبارت می تواند مضمون تاریکی قهرمان را در پی داشته باشد. اغلب اسم های جدید که می توانید در بازی به کار ببرید مفاهیم مختلفی را در دل خود پنهان دارند. لذا لازم است تا با توجه به مضامین بازی بهترین نام را برای خود انتخاب نمایید.

Last Survivor

این عبارت نیز به معنی آخرین بازمانده است. در بازی فری فایر شما می توانید در مراحلی از این لقب استفاده کنید. زیرا در این بازی شما نیاز دارید تا برای پیروز شدن تنها برنده میدان باشید. لذا بایستی همه افراد دیگری که در این بازی نقش آفرینی می کنند را از بین ببرید. بنابراین در صورت برنده شدن می توانید نام آخرین بازمانده را بگیرید.

Nameless

این عبارت به معنای بی نام است. بنابراین می توانید در بخش هایی از بازی بی نام را برای خود انتخاب نمایید و بدون داشتن اسم خاصی در بازی فری فایر به بازی ادامه دهید.

Old Man Winter

پیرمرد زمستان نیز می تواند لقب جالبی باشد که بازیکنان برای خود در بازی فری فایر انتخاب نمایند. البته در نظر داشته باشید که بهتر است نام را با توجه به سطح بازی خود برگزینید. پیرمرد زمستان می تواند القاکننده مفاهیم زیادی باشد. بنابراین مهم این است که در ذهن شما با توجه به نوع بازیتان نام انتخای چگونه می تواند بیانگر صفات بازی باشد. بنابراین لازم است تا در معنای نام ها عمیقا فکر کنید. سپس انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید
هنرمند یا ورزشکارید؟ با ویزای خوداشتغالی کانادا مهاجرت کنید!

Always Unlucky

مهنی این عبارت نیز به معنای همیشه بدشانس است. اگر شما بازیکنی هستید که مرتبا بدبیاری می آورید این نام می تواند مناسبشما باشد. لذا لازم است تا از این نام نیز در مراحلی که بازی برای شما دشوار می شود استفاده نمایید. در واقع بازیکنانی این نام را انتخاب می کنند که سطح بازی آن ها ضعیف باشد. هر چه بیشتر بازی فری فایر را به انجام برسانید سطح بازی شما بالاتر می رود و شما برای انجام این بازی قوی تر می شوید. بدین معنا که در دفعه بعد که می خواهید مجددا همین بازی را شروع نمایید بهتر می توانید چالش ها را پشت سر گذارید. بنابراین این نام را می توانید زمانی برای خود انتخاب نمایید که در مراحل ابتدایی قرار دارید و مهارت های لازم را برای حرفه ای بودن در بازی به دست نیاورده اید.

Who Cares

 معنای این عبارت نیز کی اهمیت می دهد است. انتخاب این نام نیز می تواند بازی را برای شما مهیج تر و بدون استرس نماید. زیرا با انتخاب این نام به ذهن شما این گونه القا می شود که چه کسی به بازی شما اهمیت می دهد. یعنی اگر در مراحل ابتدایی یا میانه بازی به اشکالات و خطاهای زیادی مواجه شدید با استفاده از این نام نگرانی هایتان برطرف می شود و می توانید بازی را با خونسردی دنبال نمایید. بنابراین این نام برای افرادی که با اشتباهات در بازی به زودی سرخورده می شوند می تواند مناسب باشد.

to be Continues

این عبارت به معنای ادامه دارد می باشد. این عبارت نیز می تواند برای لقب در بازی فری فایر مناسب باشد. زیرا هر زمان که در بازی با چالش ها روبرو شدید می توانید با خونسردی این عبارت را تکرار نمایید. لذا از اشتباهات و خطاها در بازی می توانید درس بگیرید و ناامید نشوید. زیرا در صورت هر خطا و اشتباه بازی می تواند ادامه دار باشد. حتی در صورت ادامه دار بودن با وجود خطاهای شما مهیج تر نیز خواهد بود.

بیشتر بخوانید
معرفی انواع دستگاه بسته‌بندی صنعتی و نیمه‌صنعتی فروشگاه آتلانتیس

Master Chief

این عبارت که با نام مستر چیف معروف است به معنای سرآشپز حرفه ای است. این اسم یک لقب ماندگار از بازی های هالو است. بنابراین با انتخاب این نام می توانید روحیه جدیدی در بازی پیدا کنید.

Ranger

 این کلمه نیز به معنای تکاور است. بنابراین در بازی فری فایر که نیاز دارد تا در برخی از موارد حالت جنگجو داشته باشید این نام می تواند بسیار مناسب باشد. زیرا این نام می تواند حالت تدافعی را در ذهن شما بیدار سازد. این که نام شما تکاور باشد حالت جنگجویی را می تواند در ذهن شما پدیدار سازد.

 

 در این مقاله سعی کردیم تا برخی از القابی که می توانید برای بازی فری فایر انتخاب نمایید را برای شما معرفی نماییم . بنابراین لازم است تا بر روی این اسامی به دقت فکر کنید و با توجه به نوع بازی که دارید بهترین را انتخاب نمایید.فروشگاه جمینجا سایتی برتر و موفق در زمینه خرید جم فری فایر با تمام مجوز های لازم بستری امن و ایمن برای خرید های شما می باشد.برای خرید وارد آدرس geminja.com شوید و از خرید خود لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا