صنعتی

فروش آب شیشه در چه مراکزی صورت می‌گیرد؟

فروش آب شیشه در گروه صنایع سیلیکات ایران

نگاهی اجمالی به آب شیشه

فروش آب شیشه زمانی اهمیت زیادی پیدا می‌کند که بدانیم بسیاری از صنایع برای ادامه حیاتشان نیاز به این ماده شیمیایی دارند. لذا این نوشتار می‌کوشد تا شما را با این مقوله آشنا کند. اما قبل از این که بخواهیم وارد بحث اصلی، یعنی فروش این ماده شیمیایی شویم، خوب است نگاهی به آن داشته باشیم. آب شیشه که با نام علمی سیلیکات سدیم نیز شناخته می‌شود، در دو حالت جامد و مایع در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. آب شیشه یک نوع ترکیب معدنی به شمار می‌رود. این ماده بر مبنای تفاوتی که در دانسیته و ریشیو برخوردار است، در حوزه‌های مختلفی کاربرد دارد. خوب است بدانید، سیلیکات سدیم اگر به‌صورت مایع باشد، در آب قابل‌حل است و به ما یک محلول قلیایی می‌دهد. آب شیشه مایع، چسبنده بوده و رنگی زرد و کرمی دارد. از همین‌رو به آن آب چسب نیز می‌گویند. آب شیشه در وضعیت جامد نیز مانند پودری سفید رنگ است که شیمی‌دان‌ها به آن متاسیلیکات سدیم می‌گویند.

خرید و فروش آب شیشه برای بسیاری از صاحبان صنایع که با شیشه سر و کار دارند بسیار حیاتی است. سیلیکات سدیم به شیشه استحکام می‌دهد. این ماده شیشه را مقاوم کرده و به آن درخشندگی و زیبایی دو چندانی می‌دهد.

فروش آب شیشه به چه صورت انجام می‌گیرد؟

فروش آب شیشه یا سیلیکات سدیم مایع به دو شکل حضوری و آنلاین قابل عرضه است. شما می‌توانید برای خرید آب شیشه با فروشگاه‌های معتبر تماس حاصل کرده و از کارشناسان فروش تقاضای خرید داشته باشید. این ماده شیمیایی به‌صورت عمده و در گالن‌های بیست لیتری قابل تهیه هستند.

بیشتر بخوانید
چگونه جنس اصلی تجهیزات برق صنعتی را از تقلبی تشخیص دهیم؟

آب شیشه در چه حوزه‌هایی کاربرد دارد؟

فروش آب شیشه و ارسال آن به کارخانجات و واحدهای صنعتی متعددی انجام می‌شود. به عنوان مثال این ماده در کارخانجات خودروسازی کاربرد فراوان دارد. طراحان و سازندگان اتومبیل، از این ماده برای بهینه‌سازی صدای اگزوز کمک می‌گیرند. در استخراج نفت نیز آب شیشه بسیار مفید است. برای بالا بردن مقاومت دیواره‌های چاه نفت، آب شیشه را به مایع‌های حفاری اضافه می‌کنند. همین امر باعث می‌شود تا دیواره چاه، دچار تخریب نشده و ایمنی چاه نفت تضمین شود. علاوه بر این، سیلیکات سدیم مایع در صنایع ریخته‌گری نیز مشتری خود را دارا می‌باشد. بدین‌ترتیب که آب شیشه را به عنوان یک عایق، جهت قالب‌های ریخته‌گری در نظر می‌گیرند. این ماده باعث می‌شود تا قالب در هنگام ذوب فلز دچار سوختگی نشود. هم‌چنین از آب شیشه در نگهداری و ماندگاری تخم‌مرغ‌ استفاده می­‌کنند. بدین‌شکل که تخم‌مرغ‌ها را در سیلیکات سدیم مایع قرار می‌دهند تا باکتری‌های آن کشته شوند. این شیوه باعث ماندگاری ۹ ماهه تخم‌مرغ می‌شود.

در ادامه بحث فروش آب شیشه باید خاطر نشان کرد، این ماده در تهیه مواد شوینده نیز کاربرد دارد. از ترکیب مواد محلول در مایع، پودرهای شوینده حاصل می‌شود. این پودرها در فرایند خشک‌شدن نیاز به آب شیشه دارند. با ترکیب‌شدن این مواد با هم، پودرهای شستشو به‌صورت ذرات ریز در می‌آیند. اگر این ماده را از صنایع شوینده حذف کنیم، پودرهای شوینده دیگر حالت پودری به خود نمی‌گیرند.

فروش آب شیشه
فروش آب شیشه به‌صورت گالنی

بررسی فروش آب شیشه و خواص شیمیایی آن

چنان‌چه این متن را از ابتدا خوانده باشید، به اهمیت فروش آب شیشه پی برده‌اید. فروش این ماده شیمیایی باعث تداوم حیات بسیاری از سایت‌های صنعتی می‌شود. از همین‌رو بد نیست درباره خواص شیمیایی آن نیز اشاره‌ای داشته باشیم. سیلیکات سدیم که یک نوع ترکیب معدنی به شمار می‌رود، در تولید سازه‌های شیشه‌ای، کاشی و سرامیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساختمان مولکولی این ماده صنعتی به گونه‌ای است که ضمن شباهت بسیار به هم، در بالا بردن مقاومت شیشه نقش مهمی دارد. مقدار مصرفی سیلیکات سدیم در هر حوزه‌ای متفاوت است. هر چه مقدار مصرفی آب شیشه بالاتر باشد، استحکام ماده مورد نظر نیز بیشتر می‌شود. جالب است بدانید، آب شیشه، مانع خوردگی در مخزن‌ها شده و محیط اسیدی را خنثی می‌کند. این ماده حتی سختی آب را از بین‌برده و باعث تصفیه آن می‌شود.

بیشتر بخوانید
وضعیت فعالیت کسب‌وکارهای حوزه صنعت
فروش سیلیکات سدیم به‌صورت عمده و بشکه‌ای
فروش سیلیکات سدیم به‌صورت عمده و بشکه‌ای

فروش آب شیشه در چه مراکزی صورت می‌گیرد؟

فروش آب شیشه توسط کمپانی‌های معتبر و در تمامی کشور صورت می‌گیرد. تنها کافی است با یکی از این مراکز که به خوبی توانسته‌اند، نظر و اعتماد مشتریان را جلب کنند، در تماس باشید. یکی از این شرکت‌های مهم که در عرضه سیلیکات سدیم به سایت‌های صنعتی فعال می‌باشد، گروه صنایع سیلیکات ایران می‌باشد. این کارخانه صنعتی تولید آب شیشه را به عهده داشته و توانسته موفقیت‌های زیادی در این زمینه حاصل کند. محصولاتی که در این گروه صنعتی تولید می‌شوند از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردارند. به گونه‌ای که تمامی مخاطبین و مشتریان گروه صنایع سیلیکات ایران با اولین خرید، در زمره مشتریان وفادار و دائمی این سایت قرار گرفته‌اند.

https://iransilicate.com/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا