فوتبالیورزشی

آخرین جزئیات از مذاکره‌ی فرهاد مجیدی و ذوب آهن

پس از برکناری رحمان رضایی از هدایت ذوب‌آهن اصفهان، خبرها حکایت از پیشنهاد ذوب آهن اصفهان به فرهاد مجیدی داشتند، اما امروز خبری جدید منتشر شد که شوکی به دنبال‌کنندگان فرهاد مجیدی بود.

به گزارش خبر ببر، سران باشگاه ذوب آهن پس از آن‌که رحمان رضایی را به دلیل کسب نتایج ضعیف برکنار کردند، چند گزینه برای جانشینی او در نظر گرفتند که یکی از آن‌ها فرهاد مجیدی بود. گفته می‌شود فرهاد مجیدی حتی با سران ذوب آهن مذاکره هم داشته‌است، اما او برای پذیرفتن پیشنهاد ذوبی‌ها برای هدایت این باشگاه شرطی اعلام کرده که مورد قبول سران ذوب‌آهن قرار نگرفته و از این رو آن‌ها با فرهاد مجیدی به توافق نرسیده‌اند.

گفته می‌شود فرهاد مجیدی شرط کرده تنها درصورتی‌که هدایت ذوب آهن را می‌پذیرد که هر زمان که از استقلال تهران پیشنهاد سرمربی‌گری برای او آمد، بلافاصله بتواند قرارداد را فسخ کرده و هدایت استقلال را بر عهده گیرد؛ شرطی که البته مورد پسند سران ذوب‌آهن نبوده‌است.

واکنش روابط عمومی باشگاه ذوب آهن به شرط فرهاد مجیدی

روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان در این راستا بیانیه‌ای صادر کرده‌است که به قرار زیر است:

تمامی موارد و مباحث مطرح شده در خصوص شروط مربیان برای عقد قرارداد با باشگاه ذوب‌آهن اصفهان را کذب محض و ساخته و پرداخته اذهان برخی افراد مغرض است. همچنین هنوز هیچ فردی به عنوان سرمربی آینده تیم ذوب‌آهن اصفهان تعیین نشده و مباحث مطرح شده گمانه‌زنی رسانه‌ای است. به محض قطعی شدن سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان و عقد قرارداد، طی روزهای آینده از طریق مبادی رسمی خبری باشگاه به اطلاع اصحاب رسانه خواهد رسید.

فرهاد مجیدی گزینه‌ی تراکتور

در این بین، برخی اخبار نشان از آن دارند که مدیر برنامه‌ی مجیدی به تبریز سفر کرده تا اگر به‌طور کامل احتمال توافق مجیدی و ذوب‌آهن از بین رفت، مقدمات مذاکره با تراکتوری‌ها برای جانشینی مسعود شجاعی فراهم شود.

بیشتر بخوانید
درگیری شدید بازیکنان تراکتور و گل گهر سیرجان + فیلم

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا