فوتبالیورزشی

فایل صوتی لو رفته رسول پناه سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس + واکنش‌ها

یک فایل صوتی از سخنان مهدی رسول پناه مدیرعامل پرسپولیس در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در آن رسول‌پناه در مورد پولکی‌بودن برخی بازیکنان پرسپولیس سخن می‌گوید و همچنین از مبلغ بسیار بالایی که شجاع خلیل‌زاده برای ثبت قرارداد مجدد با پرسپولیس خواسته‌است پرده برمی‌دارد. او حتی می‌گوید که می‌خواسته از جیب خودش به بشار رسن پول بپردازد. فایل صوتی لو رفته رسول پناه را در زیر بشنوید:

واکنش رسول پناه به فایل صوتی لو رفته

دکتر مهدی رسول پناه سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس تأکید که برخی از افراد به‌دنبال جوسازی علیه باشگاه هستند. او همچنین گفت که فایل صوتی لو رفته صحت ندارد و در واقع این فایل تقطیع شده است.

او در این زمینه اظهار داشت:

مطلع شدم در ساعات گذشته فایل صوتی تقطیع‌شده‌ای از صحبت‌های من در فضای مجازی پخش شده است که قطعا به منظور گمراه کردن افکار عمومی و جابجا کردن عبارات و خدشه‌دار شدن احساسات هواداران و همینطور جوسازی منفی علیه باشگاه پرسپولیس بوده است.

او ادامه داد:

برخی قصد دارند به طور مغرضانه اقدامات حقوقی موفقی که از سوی وکلای ما انجام شده را در جهت تخریب باشگاه کم‌رنگ جلوه دهند. به همین خاطر محتوای فایل صوتی منتشر شده را اکیدا تکذیب می‌کنم.

مهدی رسول پناه کیست؟

مهدی رسول پناه چندان سابقه‌ی ورزشی ندارد. او دندان‌پزشک است و البته دستی هم در سیاست داشته‌است. مدتی عضو شورای مرکزی و همچنین رییس کمیته‌ی انتخابات یک حزب سیاسی بوده‌است. برای مدت‌زمانی هم عضو علی‌البدل هیئت‌مدیره‌ی پرسپولیس بوده و حتی برای مدتی کوتاه رییس این هیئت‌مدیره هم بوده‌ااست. برخی می‌گویند این‌که مهدی رسول پناه سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس شده‌است، تنها به‌خاطر رابطه‌ی نزدیک‌اش با وزیر ورزش و جوانان، یعنی مسعود سلطانی‌فر، بوده‌است.

بیشتر بخوانید
دیگو مارادونا اسطوره‌ی تاریخ فوتبال درگذشت

جالب آن‌که رسول‌پناه در حزبی فعالیت داشته که مسعود سلطانی‌فر هم در آن فعالیت داشته‌است و همین است که گمانه‌زنی‌ها پیرامون آن‌که رسول پناه به‌واسطه‌ی نزدیکی‌اش با سلطانی‌فر به سمت فعلی رسیده را افزایش داده‌است.

البته که فعالیت‌های هفته‌های اخیر رسول‌پناه از جمله ممانعت از رفتن بشار رسن، تمدید قرارداد با نادری و چند موضوع دیگر کاری کرد‌ه‌اند که مقداری هواداران پرسپولیس به او نزدیک شوند.

همچنین بخوانید: مصاحبه‌ی جنجالی سحر قریشی

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا