شبکه‌های اجتماعیهنرهنر هفتم

عکس کودکی بازیگران ایرانی | از امین حیایی تا بهرام رادان

عکس کودکی بازیگران موردی است که بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای سینما و تلویزیون به آن علاقه دارند. در همین راستا به همراه یکدیگر مروری بر عکس کودکی بازیگران ایرانی خواهیم داشت. برخی از این عکس‌ها را خود بازیگران در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی‌شان به اشتراک گذاشته‌اند.

عکس کودکی بازیگران ایرانی

۱- عکس کودکی امین حیایی

امین حیایی متولد ۱۳۴۹ در تهران است. او از اوایل دهه‌ی ۷۰ وارد دنیای سینما شد، اما تا سال ۱۳۷۹ هیچ نقش اولی به او سپرده نشد. پس از آن سال بود که رفته‌رفته برای بازی در نقش اول در دنیای سینما انتخاب شد. از مشهورترین فیلم‌های سینمایی امین حیایی باید به سیب سرخ حوا، دست‌های آلوده، تکیه بر باد، مانی و ندا، مزاحم، رز زرد، مهمان مامان، کما، عروس فراری، شارلاتان، زن زیادی، شام عروسی، اخراجی‌ها، سنگ کاغذ قیچی، دایره‌ی زنگی، سن پطرزبورگ، سلام بر عشق، قلاده‌های طلا، دارکوب و چشم‌وگوش‌بسته اشاره کرد.

عکس کودکی امین حیایی را می‌توانید در زیر ببینید:

عکس کودکی امین حیایی
عکس کودکی بازیگران ایرانی

۲- عکس کودکی لاله اسکندری

لاله اسکندری هم از بازیگران مشهور ایران است. او و خواهرش – ستاره اسکندری – عمدتاً در سریال‌های تلویزیونی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

لاله اسکندری متولد ۱۳۵۴ است و از سال ۱۳۷۸ در سینما و تلویزیون مشغول است. شراره، این زن حرف نمی‌زند، راننده تاکسی، مخمصه، مالیخولیا، دریاچه‌ی ماهی و هزارپا از معروف‌ترین فیلم‌های سینمایی او هستند. سریال‌های خاک سرخ، در چشم باد، اولین انتخاب و محکومین نیز برخی از سریال‌هایی هستند که او در آن‌ها بازی کرده است.

عکس کودکی لاله اسکندری را می‌توانید در زیر ببینید:

عکس کودکی بازیگران ایرانی
عکس کودکی بازیگران ایرانی

۳- عکس کودکی مهدی سلوکی

مهدی سلوکی در سال‌های اخیر کم‌کارتر از گذشته است اما همچنان در نزد برخی از سینمادوستان یکی از محبوب‌ترین بازیگران ایرانی محسوب می‌شود. مهدی سلوکی متولد ۱۳۶۱ در تهران است. فعالیت او در اواخر دهه‌ی ۷۰ به‌عنوان مجری نوجوان آغاز شد و رفته‌رفته هم به دنیای سینما و هم به‌دنیای تلویزیون راه یافت. در سال ۱۳۸۳ اولین سریال‌اش با نام غریبانه را بازی کرد، اما اوج شهرت او با سریال نرگس به کارگردانی سیروس مقدم بود. سریال‌های ما چند نفر، پنجمین خورشید، ستایش، ۵ کیلومتر تا بهشت، خوب بد زشت، آرام می‌گیریم، بوی باران و شاهرگ از مشهورترین سریال‌های مهدی سلوکی هستند.

بیشتر بخوانید
تریلر علمی تخیلی زیرو کانتکت آنتونی هاپکینز با 11 توکن مبتنی بر بلاک چین

عکس کودکی مهدی سلوکی را می‌توانید در زیر ببینید:

عکس کودکی بازیگران ایرانی

۴- بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد ۱۳۵۲ در اراک است. او در سال ۱۳۷۱ با بازی در فیلم سینمایی افعی وارد دنیای سینما شد. عاشقانه، نان و عشق و موتور ۱۰۰۰، گاوخونی، دایره زنگی، توفیق اجباری، ده رقمی، چارچنگولی، سن پطرزبورگ، پوپک و مش ماشالله، جرم، خوب بد جلف و ایکس‌لارج از مشهورترین فیلم‌های بهاره رهنما هستند.

عکس کودکی بهاره رهنما را می‌توانید در زیر ببینید:

عکس کودکی بازیگران ایرانی

۵- عکس کودکی رؤیا نونهالی

حضور رؤیا نونهالی در مسابقه‌ی عصر جدید در شبکه‌ی سه سیما موجب افزایش شهرت او شد، اما او از قبل در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده بود. رویا نونهالی متولد ۱۳۴۱ است. او از سال ۱۳۶۶ به دنیای سینما راه یافته و تا کنون نیز در بیش از ۳۵ فیلم سینمایی و ۸ سریال تلویزیونی بازی کرده است.

عروسی خوبان، مرد ناتمام، زندان زنان، ماهی‌ها عاشق می‌شوند، صداها، دلم می‌خواد، کفشهایم کو و هلن از مشهورترین فیلم‌های سینمایی رویا نونهالی هستند.

تصویر کودکی رویا نونهالی را می‌توانید در زیر ببینید:

عکس کودکی بازیگران ایرانی

۶- عکس کودکی نیکی کریمی

ما در نوشتاری جداگانه به بیوگرافی نیکی کریمی پرداخته‌ایم. برای دریافت اطلاعات کامل در مورد بیوگرافی نیکی کریمی می‌توانید روی لینک کلیک کنید. تصویر کودکی نیکی کریمی را هم می‌توانید در زیر ببینید:

عکس کودکی بازیگران ایرانی
عکس کودکی بازیگران ایرانی

۷- عکس کودکی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار متولد ۱۳۵۷ در تهران است. او اولین بار با بازی در فیلم سام و نرگس در سال ۱۳۷۹ وارد دنیای بازیگری شد. جز سام و نرگس، از فیلم‌های کما، شام آخر، چشمان سیاه، سیزده گربه روی شیروانی، بوتیک، آتش‌بس، توفیق اجباری، مجنون لیلی، دو خواهر، دموکراسی تو روز روشن، شیش و بش، دلم میخواد، سلام بمبئی و رحمان ۱۴۰۰ می‌توان به‌عنوان فیلم‌های مشهور محمدرضا گلزار نام برد.

بیشتر بخوانید
علی انصاریان در کنار عمویش شیخ حسین انصاریان | عکس

گفتنی است که گلزار سابقه‌ی بازی در هیچ سریال تلویزیونی را ندارد. تصویر کودکی گلزار را می‌توانید در زیر ببینید:

عکس کودکی بازیگران ایرانی

۸- عکس کودکی سحر قریشی

در دهه‌ی ۹۰ چندین سوپراستار جدید به دنیای بازیگر وارد شدند و یکی از آن‌ها سحر قریشی بود. او متولد ۱۳۶۶ است و نخستین فیلم سینمایی‌اش را در سال ۱۳۸۸ بازی کرد. در همان سال در سریال دلنوازان حضور یافت و به شهرت زیادی دست پیدا کرد.

از اوایل دهه‌ی ۹۰ تا کنون سحر قریشی بیش از آن که در تلویزیون باشد، در سینما نقش‌آفرینی کرده است.

عکس کودکی سحر قریشی را می‌توانید در زیر ببینید:

عکس کودکی بازیگران ایرانی
عکس کودکی بازیگران ایرانی

۹- عکس کودکی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست متولد ۱۳۶۳ در تهران است. او از سال ۱۳۸۲ تا کنون در سینما مشغول است و جالب آن‌که او هم همچون محمدرضا گلزار هیچ‌وقت در تلویزیون بازی نکرده است. مجردها، قتل آنلاین، عروس فراری، چند می‌گیری گریه کنی، قاعده‌ی بازی، خدا نزدیک است، کیش و مات، دلخون، دو خواهر، حرکت اول، سلام بر عشق، اینجا تاریک نیست، رسوایی، تابو، خفگی، مطرب و من می‌ترسم از مشهورترین فیلم‌هایی هستند که شاکردوست در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده‌است.

عکس کودکی الناز شاکردوست را می‌توانید در زیر ببینید:

عکس کودکی الناز شاکردوست

۱۰- عکس کودکی بهرام رادان

دهمین عکس از فهرست ما در مورد عکس کودکی بازیگران ایرانی مربوط به عکس کودکی بهرام رادان است. بهرام رادان متولد ۱۳۵۸ در تهران است. او نیز همچون گلزار و شاکردوست فقط بازیگر سینما است و تا کنون در سریال تلویزیونی بازی نکرده است.

شور عشق نخستین فیلمی است که رادان در آن بازی کرده است. آواز قو، گاوخونی، رز زرد، شمعی در باد، گیلانه، ازدواج صورتی، حکم، چهارانگشتی، سنتوری، کنعان، راه آبی ابریشم، کارناوال مرگ، آدمکش، آتش بس ۲، عصر یخبندان، بارکد، آشفتگی، چهارراه استانبول، سونامی، ایده‌ی اصلی و گربه‌ی سیاه از مشهورترین فیلم‌های بهران رادان هستند.

بیشتر بخوانید
مجریانی که آخر سر اپوزیسیون می‌شوند!

عکس کودکی بهرام رادان

همچنین بخوانید: بازیگران طلاق گرفته ایرانی

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا