اجتماعیسرگرمیهنر

کدام بازیگران ایرانی هیچ عکسی از همسرشان وجود ندارد؟

ازآن‌جا که شبکه‌های اجتماعی در چند سال اخیر به رسانه‌هایی اختصاصی برای سلبریتی‌ها و به‌خصوص بازیگران تبدیل شده‌اند، عکس‌های خانوادگی زیادی از بسیاری از بازیگران به راحتی قابل مشاهده شده‌اند و اوضاع طوری شده که طرفداران هر یک از بازیگران حتی همسر بازیگران را می‌شناسند؛ با این حال چند تا از بازیگران ایرانی هیچ عکسی از همسرشان در فضای مجازی درز نکرده و در هر مکانی هم که بوده‌اند، همسرشان را با خود نداشته‌اند. لیست این بازیگران ایرانی در ادامه خواهد آمد.

۱- مهران مدیری

مهران مدیری

مهران مدیری بیش از ۲۰ سال است که با تلویزیون کار می‌کند و از طریق سریال‌های مختلف به خانه‌های ایرانیان رفته است، اما در طی بیش از ۲ دهه فعالیت و شهرت، هیچ وقت هیچ عکسی از همسر او دیده نشده است. چند وقت پیش البته عکس‌هایی از او به همراه دخترش دیده شدند، اما باز هم خبری از همسرش نشد. او یک پسر با نام فرهاد و یک دختر با نام شهرزاد دارد و عکس‌هایی از هر دوی این افراد در فضای مجازی وجود دارد و اطلاعاتی از آن‌ها هم در دسترس است. از جمله آن که فرهاد در کار موسیقی است و برای تحصیل به خارج از کشور رفته است و همچنین شهرزاد اهل طراحی لباس و مد و فشن است و به این کار مشغول است، اما هیچ خبری از همسر مدیری نیست و هر بار نام هر کسی که به عنوان همسر او سر زبان‌ها می‌افتد، پس از مدتی تکذیب می‌شود.

۲- بهنوش بختیاری

کدام بازیگران ایرانی هیچ عکسی از همسرشان وجود ندارد؟

بهنوش بختیاری نیز همچون مهران مدیری گویا مخالف آن است که عکسی از همسرش توسط مخاطبین دیده شود. در طی سال‌های فعالیت این بازیگر ایرانی هیچ عکسی از همسر او دیده نشده و هر بار هم که شایعه‌ای در مورد عکس همسر خانم بختیاری وجود داشته، او آن را به شدت تکذیب کرده است.

بیشتر بخوانید
علیرضا فتحی‌پور درگذشت

۳- علی صادقی

علی صادقی

 

علی صادقی یکی از دیگر مشهورترین بازیگران ایرانی است که تا کنون عکسی از همسرشان دیده نشده است. صادقی چندین سال است که ازدواج کرده و در حدود ۲ دهه یکی از محبوب‌ترین بازیگران سینما و تلویزیون بوده است، اما هر چقدر که به دنبال تصویری از همسر او باشید پیدا نخواهید کرد. البته مدتی شایعه شد که با ملیکا زارعی، همان خاله شادونه، ازدواج کرده است که پس از مدتی تکذیب شد.

۴- فرزاد فرزین

فرزاد فرزین

البته فرزاد فرزین در اصل خواننده است، اما تا کنون چندین فیلم بازی کرده و در واقع می‌توان گفت که خیلی وقت پیش به طور رسمی به دنیای بازیگران ایرانی وارد شده است. با وجودی که همه می‌دانند که فرزاد فرزین متأهل است، تا کنون هیچ تصویری از همسر او در هیچ رسانه یا محفلی دیده نشده است.

۵- حسین مهری

کدام بازیگران ایرانی هیچ عکسی از همسرشان وجود ندارد؟

حسین مهری بازیگری جوان است که با بازی در سریال «زمانه» شهرت گرفت، هرچند که قبل از بازی در سریال زمانه نیز در سریال‌های مشهوری ایفای نقش کرده بود، از جمله سریال تا ثریا و زیرهشت.

او هم هیچ تصویری از همسرش را تا کنون منتشر نکرده است. به صفحات او در شبکه‌های اجتماعی که سر بزنید خواهید دید که حتی سالگرد ازدواج را به همسرش تبریک گفته، اما هیچ تصویری از او منتشر نساخته است.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

سیزده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا