فوتبالیورزشی

علی کریمی از حضور در تلویزیون انصراف داد

روز گذشته اعلام شد که قرار است نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال در تلویزیون حضور پیدا کنند و به نوعی مناظره داشته باشند. یکی از آن‌ها علی کریمی بود. امروز علی کریمی در نامه‌ای به مدیر گروه ورزش شبکه‌ی سه سیما، خبر از انصراف‌اش از حضور در این برنامه داد.

به گزارش خبر ببر، در نامه‌ی علی کریمی آمده‌است:

«احتراماً به آگاهی می‌رسانم اینجانب علی کریمی نامزد تصدی سمت ریاست فدراسیون فوتبال سال‌هاست نقاط ضعف فوتبال ایران و راه‌های برون‌رفت از بحران فعلی فوتبال کشور را در قالب مصاحبه‌های مختلف بیان کرده‌ام و اکنون حضور در یک برنامه ضبط شده تلویزیونی و مناظره با سایر کاندیداهای محترم را به صلاح فوتبال کشور ندانسته و آن را بیشتر نمایشی می‌بینم.

صدا و سیما سال‌ها فرصت داشته تا با بررسی وضعیت فوتبال کشور و دعوت از اهالی فوتبال و کارشناسان، نقش خود را به عنوان رسانه در جهت بهبود شرایط فوتبال ایفا کند اما به نظر می‌رسد اکنون در فاصله هفت روز تا انتخابات، ساختن این برنامه چندان به نفع فوتبال نخواهد بود.

لذا ضمن تشکر از دعوت شما برای حضور در برنامه فوتبال برتر، ترجیح می‌دهم برنامه‌های خود را برای اداره فدراسیون فوتبال در فضای دیگر به اطلاع مردم عزیز و اعضای محترم مجمع برسانم».

قابل‌ذکر است که انتخابات فدراسیون فوتبال روز ۱۰ اسفند برای شناخت رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه برگزار خواهد شد. علی کریمی، شهاب الدین عزیزی خادم، کیومرث هاشمی و مصطفی آجورلو گزینه‌های ریاست فدراسیون فوتبال هستند.

بیشتر بخوانید
آخرین وضعیت علی انصاریان از زبان داماد خانواده‌ی انصاریان | وخیمِ وخیم!

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

هفده − ده =

دکمه بازگشت به بالا