شبکه‌های اجتماعی

علی شکارچی مرد دو زنه اینستاگرامی کیست؟ + عکس

در راستای شهرت‌یافتن انسان‌ها به هر دلیلی در اینستاگرام، به‌تازگی فردی جدید با نام علی شکارچی شهرت یافته‌است. او دو همسر دارد و هر دو همسرش هم جوان هستند. در بیوی پیج اینستاگرام علی شکارچی مرد دو زنه اینستاگرامی نوشته شده «یکی کمه، دو تا خوبه!».

تصاویر علی شکارچی و همسران‌اش

علی شکارچی مرد دو زنه اینستاگرامی علی شکارچی مرد دو زنه اینستاگرامی

آمار استانی چندهمسری در ایران

باوجودی‌که در گذشته چندهمسری در ایران کم نبوده، در دوران امروزِ ایران بسیار کم پیدا می‌شود مردی که دو یا سه همسر دارد.

گفته می‌شود استان سیستان و بلوچستان رتبه‌ی نخست چند همسری در کشور را در اختیار دارد و استان سمنان رتبه‌ی آخر را. در استان سمنان فقط ۰.۶۹ درصد زنان همسرشان بیش از یک همسر دارد. البته این آمار مربوط به سال ۱۳۹۵ است. ۱۴.۹ درصد زنان در استان سیستان بلوچستان باید حداقل یک زن دیگر را در زندگی‌شان تحمل کنند!

نظر رهبر انقلاب در مورد چند همسری

آیت الله خامنه‌ای چندی پیش به صراحت اظهار کردند که با چندهمسری مخالف اند و حتی به شوخی هم مرد نباید در مورد این قضیه با همسرش صحبت کند.

همسر دوم از نگاه رهبر

بیشتر بخوانید
آخرین و نزدیک‌ترین عکس رضاشاه در تبعید + عکس

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

‫۱۵ نظرها

   1. از کجا معلوم نیازش را تامین میکنه
    زنها اگر کمبود داشته باشن آروم نمیشینند
    شوهرش حتما میتونه دوتا زن را تامین کنه خصوصا از نظر جنسی.

  1. این حرفها و ژست گرفتن ها رو باور نکنید هیچ زنی تحمل زن دیگری رو در کنار شوهرش نداره تمام این ها دروغه و فقط در جهت جلب توجه و کسب فالوور بیشتر و درامدزایی هست بعضیها حتی به ابروی خودشونم رحم نمیکنن فقط برای اینکه پول بیشتری کسب کنن

 1. خیلی ها دو تا زن دارن…چ کاریه هی عکس میزاره…بخدا بری تو زندگیشون هزار تا مشکل دارنا.واقعا متاسفم.اینا هم در حق خودشون ظلم میکنن هم بچه های طفل معصوم

  1. متاسفم برای همچین مردها .
   الان تو خرج یکیش موندن .واگر هم توانایی مالی دارن دلیل نمیشه ‌.اسمشو میزارن حوس
   وگرنه یه زن یا چند زن چه فرقی میکنه ‌اگر هم فرق داره از احاظ حوس هست نه چیز دیگری ‌.انشالله زندگی کسی دچار همچین مشکلی نشه خانمان سوزه .

 2. اون زن ها برای خودشون شخصیت قائل نیستن.با این کارشون تلوبحا دارن میگن ما تنها برای تو کافی نبودیم و دو تا مون برات کافی هستیم، اما ما اینقدر حقیریم که تو برای من بزرگی و بنابراین باید یه نفر دیگه رو داشته باشی!!

  1. دقیقا خودشون رو در برابر اون جنس مذکر کوچیک دونستن که تن به همچین حقارتی دادن خاک بر سر زن دوم که خونه ش رو رو بنای دیگه ساخته آینده نحسش رو پیش بینی میکنم

 3. دقیقا خودشون رو در برابر اون جنس مذکر کوچیک دونستن که تن به همچین حقارتی دادن خاک بر سر زن دوم که خونه ش رو رو بنای دیگه ساخته آینده نحسش رو پیش بینی میکنم

 4. چرا از قول رهبری معظم می نویسید؟تعدد زوجات در قرآن آمده٫مگر میشود رهبری معظم با حکم قرآن مخالفت داشته باشند؟چرا مطالب را اینگونه القا میکنید؟

 5. چرا از قول رهبری معظم می نویسید؟تعدد زوجات در قرآن آمده٫مگر میشود رهبری معظم با حکم قرآن مخالفت داشته باشند؟چرا مطالب را اینگونه القا میکنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

یازده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا