شبکه‌های اجتماعی

علت فوت مهرداد میناوند طب غربی بود!

شیخ عباس تبریزیان – کسی که اصرار بر طب اسلامی دارد – یکی از جنجالی‌ترین افراد در دوران شیوع کرونا بوده‌است. او یک کانال تلگرامی دارد و در آن به آموزش طب اسلامی می‌پردازد و البته که هرازگاهی سخنانی جنجالی هم منتشر می‌سازد. به‌تازگی در دفتر طب اسلامی تبریزیان آمده‌است که علت فوت مهرداد میناوند این بوده که از طب غربی استفاده کرده و اگر از داروی امام موسی کاظم استفاده می‌کرد، فوت نمی‌کرد. متن کامل پست تبریزیان از قرار زیر است:

هر کرونایی که فوت کرد، در بیمارستان فوت کرده.

🔹 کسی که به بیمارستان می رود و به طب شیمیائی اعتماد می کند، دنیا و آخرت خود را عملا به خطر انداخته است  .

📌 جناب آقای میناوند و مانند آن چون به طب غربی پناه بردند جان خود را از دست دادند، متأسفانه طب نوین با جهلش این افراد را  بلکه این بنده خدا را با جهلشون کشتند .

〰️ اگر مرحوم میناوند و دیگران به طب اسلامی پناه می بردند با داروی امام کاظم علیه السلام و یک حجامت درمان می شدند ، همانطور که این اتفاق برای افراد بسیار زیادی رخ داد و به راحتی درمان شدند.

💠 مردم عزیز عبرت بگیرید، بیمارستان ها سکوی مرگ هستند، اگر مرحوم میناوند با آن شرایط سخت در خانه می ماند و با جوشانده و گیاه خود را درمان می کرد، زنده می ماند، زیرا در جریان کرونا تقریبا کسی در خانه جان خود را از دست نداده، و اکثر قریب به اتفاق بیماران در بیمارستان فوت کردند .

💢 دیگر چطور بی کفایتی این طب باید اثبات شود؟! در تمام خانواده طب اسلامی که به طور مرتب داروی امام کاظم علیه السلام مصرف می کردند گزارش حتی یک فوتی هم نداشتیم!

بیشتر بخوانید
عوامل جنگ خونین سگ‌ها در گلوگاه مازندران دستگیر شدند + عکس

🌐 داروی امام کاظم علیه السلام برای جمع کردن کل بساط کرونا کافی است….

💠 غریب حسینی، فعال طب اسلامی

علت فوت مهرداد میناوند
علت فوت مهرداد میناوند

***********

قابل‌ذکر است که ماجرای روغن بنفشه که از سوی این افراد در اوایل دوران کرونا مطرح شد از جنجالی‌ترین ماجراها پس از شیوع کرونا بود و البته واکنش‌هایی بسیار زیاد و البته منفی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی به آن صورت گرفت.

همچنین بخوانید: شبنم کمانگر همسر مهرداد میناوند کیست؟

بیشتر بخوانید: آخرین وضعیت جسمانی گوهر خیراندیش

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا