شبکه‌های اجتماعیفوتبالیورزشی

عروسی نیکبخت واحدی در اوج شیوع کرونا + عکس

تصاویر و فیلم‌هایی از عروسی نیکبخت واحدی در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شوند و نشان از آن دارند که بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال در روزهایی که کروناویروس در اوج شیوع در کشورمان است، تصمیم به ازدواج گرفته است. البته این ازدواج دوم علیرضا نیکبخت واحدی است، هرچند که اگر زندگی مشترک بدون ازدواج او را هم یک ازدواج تلقی کنیم، این ازدواج به‌نوعی ازدواج سوم محسوب می‌شود.

خود علیرضا نیکبخت واحدی گفته که ازدواج نخست‌اش از همه نظر ناموفق بوده است. نخست آن که اصلاً این ازدواج از لحاظ وضعیت زندگی راضی‌کننده نبوده و او نتوانسته با همسرش زندگی رضایت‌آوری داشته باشد، دوم آن‌که بسیاری از اموال نیکبخت به همسرش داده شده است.

مراسم عروسی نیکبخت واحدی

اما ازدواج دوم او که چند روز پیش انجام شده گویا رضایت علیرضا نیکبخت واحدی را به همراه داشت است. او در مصاحبه‌ای گفت که همسرش از عروسی‌شان خبر نداشته است:

حدود ۶۰، ۷۰ نفر به مراسم تولد همسرم دعوت کرده بودم و هر کس هم این کار را کرده می‌بخشم، چون کار خلافی که نکرده‌ام و مهم نیست که فیلمی بیرون رفته یا نرفته. من دیدم ۲۰ نفر از دوستان دارند با موبایل‌شان فیلم می‌گیرند، اما از نظرم اشکالی نداشت.

با یک برنامه‌ریزی دقیق به همسرم گفتم برایت مراسم تولد گرفته‌ام. منزل یکی از دوستانم که مساحت بزرگی دارد را آماده کردم، ولی خانواده خودم و همسرم را در جریان قرار دادم و بنا شد به همسرم چیزی نگوییم تا سورپرایز شود.

نیکبخت در مورد آن که برگزاری مراسم عروسی ممکن است خطر ابتلای مهمانان به کرونا ویروس را داشته باشد گفت:

فضا بزرگ بود و فاصله‌ها مناسب و فقط در دقایقی کمی تعدادی از مهمانان نزدیک هم قرار گرفتند. آن‌ها در ماه‌های گذشته با وسواس و دقت زندگی کرده‌اند. در مراسم نیز قبل از ورود به منزل همه تست تب‌سنجی دادند، داخل خانه هم کل وسایل ضد عفونی شده بود و انواع ژل و اسپری ضد عفونی کننده هم در دسترس قرار داشت و مورد استفاده قرار گرفت.

مراسم عروسی نیکبخت واحدی

گفتنی است که در شبکه‌های اجتماعی انتقادات زیادی به عروسی نیکبخت واحدی از سوی کاربران انجام گرفت، چراکه به نظر آن‌ها برگزاری مراسم عروسی در روزهای شیوع کرونا ویروس در کشور بسیار کار خطرناکی است، خصوصاً به آن دلیل که در روزهای اخیر بارها گفته شده که در یک مراسم عروسی ممکن است حتی ۵۰ نفر به کرونا مبتلا شوند.

بیشتر بخوانید
طلاق بهنوش بختیاری و محمدرضا آرین جنجالی شد + عکس

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

یازده − یک =

دکمه بازگشت به بالا