شبکه‌های اجتماعی

ساناز طاری بابت کشف حجاب عذرخواهی کرد + عکس

ساناز طاری بازیگر سینما و تلویزیون چند روز پیش با انتشار تصویری بی‌حجاب از خود خبر از خداحافظی از دنیای بازیگری داد. کشف حجاب ساناز طاری واکنش‌های زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به‌همراه داشت، اما او به‌تازگی با انتشار متنی نسبت به کشف حجاب عذرخواهی کرده و تصویر بی‌حجاب‌اش را هم از صفحه‌اش پاک کرده‌است. متن عذرخواهی ساناز طاری به قرار زیر است:

سلام خدمت همه دوستان و عزیزان‌ام. می‌خواستم نسبت به پستی که پریروز گذاشتم و احیاناً باعث نگرانی و ناراحتی کسی شدم از همه عذرخواهی کنم و جهت اطلاع عرض کنم که با توجه به این‌که قصد کردم مسیر زندگی‌م را عوض کنم و دور بازی و بازیگری را ضمن این‌که چندان قابل هم نبوده خط قرمز بکشم و به لطف خدا برم دنبال اهداف اصلی‌‌م که مدت‌ها براش برنامه‌ریزی کردم و به لطف خدا قطعاً از بازیگری آینده‌ی روشن‌تری داره و از انتظار رها و آزاد می‌شم. انشالله جبران بیست سال عمر ازدست‌رفته را خواهم کرد، البته با دعای همه‌ی عزیزان‌ام. به هر حال اگر مطالب با عکس به‌ظاهر نامتناسنم که در پستم گذاشتم باعث رنجش و نگرانی کسی شدم، مجدداً عذر می‌خوام. از لطف و بذل محبت همه‌تون ممنون و سپاسگزارم.

عذرخواهی ساناز طاری
عذرخواهی ساناز طاری

ساناز طاری با بازی در سریال‌های پدر و لیسانسه‌ها به شهرت رسید. او همچنین پیش از بازی در این دو سریال، نقش کوتاهی در گشت ارشاد ۲ داشت.

در سال‌های اخیر چندین بازیگر با کشف حجاب از دنیای بازیگری خداحافظی کرده و برخی هم به خارج از کشور رفته‌اند. شقایق نوروزی و چکامه چمن‌ماه دو تن از بازیگران کشف‌حجاب‌کرده‌ی سینما و تلویزیون هستند که البته هر دو هم از کشور خارج شده‌اند.

بیشتر بخوانید
کدام رفتار صفحات فروشگاهی اینستاگرامی باعث می‌شود از آنها خرید نکنید؟

در ضمن ساناز طاری اعلام نکرده که اهداف جدید او که حتی آینده‌ی روشن‌تری از بازیگری دارند دقیقاً چه هستند که او حاضر شده بازیگری را فدای رسیدن به آن اهدف کند.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

نه + 10 =

دکمه بازگشت به بالا