اجتماعی

رییس صداوسیما بابت توهین به روحانی عذرخواهی کرد

چند روز پیش در برنامه‌ای که از شبکه‌ی ۴ پخش شد، یکی از استادان حوزه کنایه‌هایی سخت به حسن روحانی زد، کنایه‌هایی که البته در دایره‌ی توهین بودند؛ از جمله آن‌که «مسئولی که می‌نشیند در خانه و ممکن است پای منقل باشد و سر نمی‌زند به این طرف و آن طرف ببیند در مملکت چه می گذرد، حتی وزرایش نمی‌توانند با او تماس بگیرند، مسئول است؟!». ماجرای توهین به روحانی در شبکه ۴ بسیار جنجالی شد، در این راستا امروز رییس صداوسیما بابت توهین به رییس‌جمهور در شبکه‌ی ۴ عذرخواهی کرد. علی‌عسگری در نشست هفتگی با معاون و مدیران شبکه‌های سیما صحبت‌هایی کرد که خلاصه‌ی آن‌ها به قرار زیر است:

 [با اشاره به اظهارات نسنجیده و دور از شان میهمان یکی از برنامه‌های زنده شبکه چهار]: این اظهارات باعث تکدر خاطر بینندگان فهیم شبکه چهار سیما و خدمتگزاران دلسوز نظام شد و اینجانب با ابراز تاسف، از مخاطبان فرهیخته رسانه ملی و ریاست محترم جمهوری به نوبه خود عذرخواهی می‌کنم.

وی رعایت اخلاق اسلامی، اصول حرفه‌ای و پرهیز از اهانت در عین نقد سازنده را رویکرد محوری و همواره مورد تاکید رسانه ملی دانست و افزود: هر چند بار‌ها تاکید شده مسئولیت اظهار نظر در برنامه‌های زنده بر عهده کارشناس مدعو است، اما بیان چنین اظهاراتی از آنتن صدا و سیمای جمهوری اسلامی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و با هرگونه قصور و تقصیر برخورد قاطع می‌شود.

بیشتر بخوانید
روح الله زم اعدام شد

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا