شبکه‌های اجتماعیفوتبالی

عامل حمله به ساختمان باشگاه پرسپولیس شناسایی شد!

همان طور که پیشتر به آن پرداختیم، صبح امروز شاهد حمله به ساختمان باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران بودیم که بازتاب فراوانی در سطح رسانه‌ها داشت. پس از بررسی‌های انجام شده عامل حمله به ساختمان باشگاه پرسپولیس و طراح این اقدام ناهنجار شناسایی شد.

محمد قنبری که از هواداران متعصب و اصطلاحاً هولیگانی باشگاه استقلال تهران و ساکن شهر شوشتر است، پشت پرده و عامل حمله به ساختمان باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران است. او در صفحه مجازی خود در بستر شبکه اجتماعی ایسنتاگرام هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال را تهییج می‌کند و از آنها می‌خواهد به اصطلاح خودش جواب موشک را با یک موشک می‌دهیم. قنبری در صحبت‌هایش به دنبال تهییج دنبال کنندگان و هوادارن باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال است و حتی می‌گوید قصد دارد با این کار آنها (هوادارن پرسپولیس) را آتش بزند و بسوزاند.

محمد قنبری علت کار خود را کری و شوخی هواداران پرسپولیس با ماجرای اعتراض بازیکنان استقلال در موضوع مشکل غذا و خورد و خوراک بازیکنان آن هم پس از برد در مقابل نساجی قائمشهر و صعودشان به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر، جام خلیج فارس می‌داند. در اتفاقی که ابتدا به ساکن رخ داد و فیلم آن در فضای مجازی منتشر شد، خانمی یک ظرف یک بار مصرف غذا را به سمت در باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال می‌برد و به در باشگاه آویزان می‌کند و در همین حین فیلمبردار با ذکر مسائلی ماجرای اعتراض بازیکنان استقلال را به سخره می‌گیرد و برایشان کری می‌خواند. بر همین اساس قنبری می‌گوید که این کار به سان موشک زدن بوده و پاسخش باید به سان پرتاب یک موشک سجیل به باشگاه پرسپولیس باشد.

بیشتر بخوانید
سوال جنجالی احسان علیخانی از یک کودک در برنامه عصر جدید + فیلم

قنبری کماکان به درستی کار خود اصرار دارد و ابایی از این کار و ایجاد ناهنجاری ندارد. اگر نگاهی گذرا بر صفحه اینستاگرامی او داشته باشید، خواهید دید که قنبری در زمره تندروهای ایجاد کننده حواشی فوتبالی است و گاه و بی‌گاه خطوط قرمز کری‌ خوانی را به کرات رد کرده است. همین امر، باعث شکل‌گیری چنین اتفاقاتی شده که حیرت همگان را برانگیخته است. اکنون این کل‌کل‌ها در حالی به این جا رسیده که به زعم پیشکسوتان دو تیم قرمز و آبی پایتخت، تا دهه هفتاد خورشیدی، کری‌ها جنبه مسالمت آمیزی داشت و تنها به شعارهایی که از ادب به دور نبود، آن هم در محیط استادیوم و بازی رو در رو ختم می‌شد.

در همین خصوص بیشتر بخوانید: در ساختمان باشگاه پرسپولیس آبی شد + عکس

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا