ورزشی

طلسم جهانبخش در لیگ برتر شکسته شد

علیرضا جهانبخش بازیکن تیم برایتون انگلیس امروز موق شد در دیدار برابر بورنموث اولین گل خود را پس از یک فصل و نیم حضور در لیگ جزیره برای برایتون به ثمر برساند.

آخرین گل جهانبخش به ۶۰۱ روز پیش باز‌ ‌می‌گردد؛ زمانی که برای آلکمار توپ می‌زد. گل امروز جهانبخش برای برایتون سریعترین گل تاریخ برایتون در لیگ جزیره است.
پس از به ثمر رسیدن این گل جهانبخش به سمت هوادارن برایتون رفت و احساساتی شد و اشک ریخت.
این در حالی است که نام جهانبخش برای اولین بار در فصل جاری در ترکیب ثابت جای گرفت و از ایتدای بازی برای تیمش به میدان رفت.
در این فصل لیگ جزیره، پس از اینکه جهانبخش نمی توانست در ترکیب برایتون جای بگیرد و مثل زمان کیروش هم به تیم ملی دعوت نمی‌شد، شایعاتی مبنی بر ترک برایتون از سوی علیرضا به گوش می رسید اما جهانبخش خیلی زود این شایعات را تکذیب و اعلام کرد قصد جدایی از برایتون را ندارد. او اعلام کرد از حضور در برایتون راضی است.

جهانبخش فصل گذشته با عنوان آقای گلی لیگ اردیویسه هلند با قراردادی به ارزش ۱۷ میلیون پوند (۱۹ میلیون یورو) به باشگاه برایتون منتقل شد. این انتقال رکورد گرانترین بازیکن تاریخ برایتون و رکورد گرانترین فوتبالیست ایرانی را شکست.
طلسم جهانبخش در لیگ برتر شکسته شد

بیشتر بخوانید
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سایپا

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا