شبکه‌های اجتماعیهنرهنر هفتم

طلاق یوسف تیموری از همسرش + فیلم

یوسف تیموری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران مهمان برنامه‌ی ام‌شو با اجرای مجید صالحی بود. تیموری در این برنامه صحبت‌های زیادی داشت، اما آن‌چه که برای بینندگان جالب بود صحبت‌های او در مورد همسر تایلندی‌اش بود. او گفت چند وقتی است که همسرش او را ترک کرده و به تایلند بازگشته است و در واقع این دو از هم طلاق گرفته‌اند و در حال حاضر یوسف تیموری مجرد است. جالب اینجاست که صحبت در مورد طلاق یوسف تیموری از همسرش در وسط برنامه رخ نداد بلکه در همان ابتدا یوسف تیموری حتی قبل از آن که بنشیند در مورد این ماجرا صحبت کرد. او همچنین گفت که پسری که در عکس‌های مختلف در کنار این دو بود پسر یوسف تیموری و همسر تایلندی‌اش نبوده بلکه پسر همسرش بوده است. همسر تیموری و همان پسر در حال حاضر به تایلند رفته‌اند و گویا دیگر هیچ وقت بازنمی‌گردند.

فیلم ماجرای طلاق یوسف تیموری از همسرش را می‌توانید در زیر ببینید:

یوسف تیموری متولد ۱۳۵۸ در تهران است. او در ۱۸ سالگی با بازی در سریال سرزمین سبز وارد دنیای بازیگری شد، ولی شهرت خود را با بازی در مجموعه‌ی سیب خنده و سریال مجید دلبندم کسب کرد. تیموری ۲ سال بعد یکی از بازیگران سریال محبوب زیر آسمان شهر شد و باری دیگر توانست بر شهرت خود اضافه کند.

همسر یوسف تیموری از کشور تایلند بود و فامیلی تیموری را برای خود برگزیده بود. به همین دلیل با نام راپان تیموری شناخته می‌شد.

طلاق یوسف تیموری از همسرش

تیموری در مورد این که چرا با یک خانم تایلندی ازدواج کرده است گفته بود:

برای بازیگری مثل من، ازدواج با یک دختر ایرانی کمی سخت بود. به دلیل اینکه ناخودآگاه زمینه ذهنی نسبت به میزان جدیت حرف های من داشتند که شاید دروغ است و من در حال نقش بازی کردنم. واقعیت این است که به مسئله زندگی مشترک جدی نگاه نمی کردند یا کمتر این نگاه را داشتند.

با توجه به رسم و رسومات کشور تایلند امکان داشتن همسر دوم وجود ندارد و زنان آنجا به هیچ وجه با همسر دوم کنار نمی آیند. وقتی من برایش توضیح دادم که در کشور ما میشود چند همسر داشت واقعا تعجب کرده بود و باورش نمی شد. چون اصلا در فرهنگ آنها چنین مسئله ای وجود ندارد.

همچنین بخوانید: میترا ابراهیمی همسر پیمان قاسم خانی کیست؟

بیشتر بخوانید
دختر همتی در کالیفرنیا زندگی می‌کند؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا