شبکه‌های اجتماعی

کیم کارداشیان از کانیه وست طلاق گرفت!

کیم کارداشیان – سلبریتی آمریکایی – که با کانیه وست زندگی مشترک داشت، در روزهای آتی از او جدا خواهد شد و به جمع مطلقه‌ها خواهد پیوست. گفته می‌شود کیم کارداشیان و کانیه وست به بن‌بست رسیده‌‌اند و از آن‌جا که این مدل آمریکایی به‌دنبال جدایی است، وکیل مشهور طلاق هالیوود یعنی لورا واسر را به استخدام خود درآورده تا کارهای طلاق را انجام دهد. یکی از نزدیکان کارداشیان و کانیه وست در مورد طلاق کیم کارداشیان از کانیه وست گفته‌است:

آن‌ها کوشیدند با هم کنار بیایند و اختلافات شان را علنی نکنند؛ اما دیگر به بن‌بست رسیده‌اند. کارداشیان لورا واسر را استخدام کرده است.

گفتنی است که کانیه‌وست تعطیلات آخر سال‌اش را به دور از کارداشیان و در مزرعه‌ای که در ایالت وایومینگ دارد گذراند. در واقع گویا این سفر کانیه‌وست به وایومینگ به درخواست خود کارداشیان بوده تا این روزهای پایانی را کنار هم نباشند!

یکی از نزدیکان کیم گفته‌است که کیم آنقدر خسته شده که دیگر تحمل یک ساعت بودن با کانیه‌وست را ندارد.

از سوی دیگر، برخی دیگر می‌گویند که خود کانیه‌وست با کیم مشکل دارد. آن‌ها اظهار داشته‌اند که کانیه وست از دست برنامه‌ی رئالیتی‌شوی خانواده‌ی کیم به ستوه آمده و خواهان فرار کردن از دست آن‌هاست!

در آخر گفتنی است که کانیه‌وست برای نامزدی ریاست‌جمهوری در آمریکا ثبت‌نام کرد، اما رفتارهای بسیار عجیبی در کمپین‌های تبلیغاتی از خود نشان داد. اوضاع به‌گونه‌ای شد که کارداشیان برای آن‌که سر و ته ماجرا را هم آوَرَد گفت کانیه‌وست به دوقطبی مبتلا است!

بیشتر بخوانید
واکنش عجیب جهانپور به هشتگ واکسن بخرید

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

5 × سه =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا