خبر ببر

آغاز طرح بخشودگی دیرکرد جریمه‌های رانندگی

هفته گذشته رئیس پلیس راهور از بخشودگی جرائم راهنمایی و رانندگی برای مالکان خودرو تا پایان سال ۹۹ خبر داد. آن طور که به صورت رسمی در خبر ۱۸:۳۰ شبکه پنج سیما اعلام شد، این طرح بخشودگی دیرکرد جرائم رانندگی از روز گذشته اجرایی شده است.

بر اساس خبری که در رسانه ملی اعلام شد در طرح بخشودگی دیرکرد جریمه رانندگی که از روز گذشته به صورت رسمی آغاز شد و تا پایان دی ماه سال جاری نیز ادامه دارد، آن دسته از رانندگانی که جریمه‌های مربوط به سال ۹۹ خودروی‌شان به دلیل تاخیر در پرداخت، دو برابر شده است می‌توانند با پرداخت اصل مبلغ جریمه از جریمه دیرکرد دو برابری معاف شوند. بنابر اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی، این طرح شامل جرائم رانندگی سال ۱۴۰۰ نمی‌شود.

بر همین اساس مالکان خودرو‌ها می‌توانند به مراجعه به وب سایت پلیس راهور کشور به آدرس Rahvar120.ir مراجعه کرده و پس از استعلام جرائم رانندگی خود اقدام به پرداخت جرائم رانندگی اقدام نمایند. مالکان خودرو همچنین می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ جرائم رانندگی خود را استعلام و پرداخت نمایند اما با توجه شرایط وخیم این روزهای کرونایی که در کشور حاکم است، پیشنهاد می‌شود که مالکان خودروها از طریق وب سایت اینترنتی پلیس راهور و به صورت غیر حضوری جرائم رانندگی خود را بپردازند.

بیشتر بخوانید: بالاخره ستاد ملی کرونا رضایت داد و طرح ترافیک تا پایان هفته لغو شد!

بیشتر بخوانید
چگونه یک کاپشن استاندارد برای خود انتخاب کنم؟ (راهنمای کامل)

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا