رابطه‌ی زناشوییسبک زندگی

طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد | فال ازدواج زن و مرد مردادی

یکی از موضوعاتی که طالع‌بینی درباره‌ی آن‌ حرفی برای گفتن دارد ازدواج است. در گذشته جایگاه و اعتبار طالع‌بینان به‌اندازه‌ای بوده که پادشاهان و ثروتمندان از نظر آن‌ها در تصمیمات مهمی مثل ازدواج استفاده می‌کرده‌اند. امروزه اگرچه علم طالع‌بینی را معتبر نمی‌داند و آن را رد می‌کند، هنوز بسیاری آن‌چه در طالع‌بینی آمده را هم در تصمیم‌گیری‌های خود لحاظ می‌کنند. در این نوشتار قصد داریم به طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد و ویژگی‌های شخصیتی زن و مرد مردادی بپردازیم.

ویژگی‌های شخصیتی متولدین مرداد

زن مردادی بیش از هر چیز با استقلال و اعتمادبه‌نفس‌اش شناخته می‌شود. او معمولاً اهل تجمل است و به مادیات توجه زیادی دارد. زن مردادی ریاست‌طلب است و با بیان و رفتارهای خود اغلب می‌تواند در گروه‌های مختلف جایگاه ریاست را داشته باشد. اجتماعی‌بودن، غرور، شوخ‌طبعی و سخت‌گیری نسبت به کودکان از دیگر ویژگی‌های زن مردادی هستند. یکی از ویژگی‌های بد زن مردادی این است که او در اکثر موارد حق‌به‌جانب است و کمتر پذیرای نظر دیگران می‌شود.

مرد مردادی فردی خوش‌قلب و صادق است و توجه خاصی به خانواده‌ی خود دارد. او معمولاً زود از کوره درمی‌رود و صبور نیست. روحیه‌ی قدرت‌طلب مرد مردادی باعث می‌شود او اعتمادبه‌نفس زیادی داشته و از سویی از انتقاد و سرزنش گزیران و علاقه‌مند به تشویق و تمجید باشد. حسادت، ولخرجی، لجاجت و توقع بالا از ویژگی‌های منفی مرد مردادی هستند.

طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد با متولدین ماه‌های مختلف سال

با توجه به ویژگی‌های شخصیتی متولدین مرداد و سایر ماه‌های سال می‌توانیم درمورد ازدواج آن‌ها با یکدیگر و کیفیت زندگی مشترک‌شان دیدی کلی داشته باشیم. در ادامه به طالع‌بینی ازدواج زن مردادی و مرد مردادی با متولدین ماه‌های مختلف سال خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید
طالع‌بینی ازدواج متولدین اسفند | فال ازدواج مرد و زن اسفندماهی

فال ازدواج مرد مردادی

۱- طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد با متولدین فروردین

عنصر متولدین مرداد یا برج اسد و فروردین یا برج حمل آتش است و از آن‌جا که معمولاً متولدین برج‌هایی که دارای عنصر مشابه هستند درک خوبی از هم دارند و با یکدیگر سازگار اند، می‌توان انتظار داشت سرنوشت ازدواج متولدین این دو ماه با هم خوب باشد.

۲- فال ازدواج متولدین مرداد با متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت و مرداد معمولاً رابطه‌ی پایداری با هم دارند و در زندگی مشترک علی‌رغم تجربه‌ی مشکلات زیاد خوشبخت هستند. یکی از ویژگی‌های مشترک متولدین این دو ماه مهربان‌بودن آن‌هاست و این می‌تواند به دوام هرچه بیشتر زندگی مشترک‌شان کمک بسیاری کند.

۳- طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد با متولدین خرداد

در طالع‌بینی ازدواج زن مردادی و مرد مردادی خردادی‌ها از بهترین گزینه‌های ازدواج شناخته می‌شوند. متولدین برج اسد و متولدین ماه خرداد یا برج جوزا در دایره‌ی طالع‌بینی ۲ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط دو طرف معمولاً زندگی مشترکی برپایه‌ی دوستی‌ای عمیق و پایدار را تجربه می‌کنند. همان‌طور که گفتیم عنصر متولدین مرداد آتش است و آتش برای پابرجابودن به هوا، یعنی عنصر متولدین خرداد، احتیاج دارد.

۴- فال ازدواج متولدین مرداد با متولدین تیر

سرنوشت ازدواج متولدین مرداد با متولدین تیر بیش از سایر ماه‌ها وابسته به شانس و اقبال است. مردادی‌ها و تیرماهی‌ها ویژگی‌های خوب مشترک زیادی دارند و در بسیاری از موارد با هم سازگار هستند. بااین‌حال از سوی دیگر تضاد عناصر متولدین این دو ماه یعنی آتش و آب نشانه‌ی خوبی در طالع‌بینی ازدواج مردادی‌ها و تیرماهی‌ها نیست. متولدین این دو ماه می‌توانند با شناخت و تقویت ویژگی‌های مشترک خوب خود زندگی مشترک خوبی را تجربه کنند.

۵- فال ازدواج متولدین مرداد با متولدین مرداد

طالع‌بینی ازدواج سرنوشت خوبی را برای متولدین دو برج مشابه پیش‌بینی می‌کند. افرادی که در یک برج مشابه به دنیا آمده‌اند همدیگر را درک می‌کنند و می‌توانند ویژگی‌های بد دیگری را تحمل و حتی برطرف کنند.

بیشتر بخوانید
ابراز علاقه در گربه‌ها | گربه‌ها چگونه به صاحب خود ابراز علاقه می‌نمایند؟

۶- طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد با متولدین شهریور

در دایره‌ی طالع‌بینی دو ماه مرداد و شهریور ۱ نشانه با هم اختلاف دارند و این معمولاً نشانه‌ی خوبی تعبیر نمی‌شود. متولدین مرداد و شهریور برای خوشبختی و داشتن زندگی مشترکی بادوام باید بیش از دیگران گذشت و فداکاری داشته باشند و برای رفع ویژگی‌های منفی خود تلاش کنند.

۷- طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد با متولدین مهر

طالع‌بینی ازدواج مرد مردادی و زن مردادی با مهرماهی‌ها شباهت بسیار زیادی به طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد با خردادی‌ها دارد و آن‌چه درباره‌ی طالع‌بینی ازدواج مردادی‌ها با خردادی‌ها گفتیم درباره‌ی ازدواج مردادی‌ها و مهرماهی‌ها هم صادق است. عنصر مردادی‌ها مثل خردادی‌ها هواست و هوا لازمه‌ی تداوم وجود آتش است و از سویی این دو در دایره‌ی طالع‌بینی ۲ برج با هم فاصله دارند و این نشانه‌ی خوبی تلقی می‌شود.

طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد

۸- طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد با متولدین آبان

در دایره‌ی طالع‌بینی، متولدین مرداد و آبان ۳ نشانه با هم فاصله دارند و در این شرایط معمولاً دوطرف آن‌قدر به هم علاقه دارند که علی‌رغم وجود مشکلات زیاد خوشبخت باشند. متولدین مرداد و آبان ویژگی‌های خوب مشترک زیادی دارند، اما برای رسیدن به ثبات و داشتن زندگی مشترک بادوام باید بتوانند ویژگی‌های منفی خود را تعدیل کنند.

۹- طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد با متولدین آذر

در طالع‌بینی ازدواج زن متولد مرداد و مرد متولد مرداد کیفیت ازدواج با آبان‌ماهی‌ها متوسط دانسته می‌شود. عنصر وجود متولدین آذر مثل متولدین مرداد آتش است و این دو از این نظر به هم شبیه‌ و با هم سازگارند.

۱۰- فال ازدواج متولدین مرداد با متولدین دی

در دایره‌ی طالع‌بینی متولدین برج اسد با متولدین برج جدی یا دی‌ماه ۵ نشانه با هم فاصله دارند. در این شرایط زندگی مشترک معمولاً با فرازونشیب‌های زیادی همراه است، اما علاقه‌ی دو طرف به هم درنهایت باعث ایجاد رابطه‌ای پایدار می‌شود که می‌تواند زمینه‌ی رشد و پیشرفت را برای هر دو ایجاد کند.

بیشتر بخوانید
10 روش عالی و مفرح برای بازی کردن با سگ

۱۱- طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد با متولدین بهمن

متولدین برج دلو یا بهمن در دایره‌ی طالع‌بینی درست مقابل متولدین برج اسد هستند. در این شرایط دو طرف مکمل هم هستند، نقایص یکدیگر را برطرف می‌کنند و هماهنگی و سازگاری خوبی دارند.

۱۲- فال ازدواج متولدین مرداد با متولدین اسفند

عنصر وجود متولدین اسفند یا برج حوت آب است و همان‌طور که اشاره کردیم این نشانه‌ی خوبی در طالع‌بینی ازدواج مردادی‌ها نیست. بااین‌وجود بعضی از ویژگی‌های مشترک متولدین مرداد و اسفند از جمله پایبندی به خانواده و اهمیت احساسات و عواطف برای هر دو باعث تداوم و کیفیت خوب زندگی مشترک مردادی‌ها و اسفندماهی‌ها می‌شود.

سخن پایانی

در این نوشتار نگاهی به ویژگی‌های شخصیتی مردادی‌ها و طالع‌بینی ازدواج مرد مردادی و زن مردادی با متولدین ماه‌های مختلف سال داشتیم. نکته‌ی مهم این‌جاست که اگرچه طالع‌بینی ازدواج همچنان و علی‌رغم نامعتبربودن از نظر علم جذاب است، نمی‌باید آن را به کلیدی برای تصمیم‌گیری برای ازدواج تبدیل کرد و بهتر است از روش‌های بهتری برای شناخت طرف مقابل و درنهایت تصمیم برای ازدواج استفاده شود.

برای مطالعه‌ی طالع‌بینی ازدواج متولدین سایر ماه‌ها روی لینک کلیک کنید: طالع بینی

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا