رابطه‌ی زناشوییسبک زندگی

طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد | فال ازدواج زن و مرد خردادی

ماه خرداد یا برج جوزا که با نماد دوپیکر هم شناخته می‌شود سومین برج دایره‌البروج است. این برج در گذشته از زمینه‌ی صورت فلکی جوزا می‌گذشته و به همین علت به نام جوزا هم شناخته می‌شود. درحال‌حاضر این برج نه از زمینه‌ی برج فلکی جوزا که از زمینه‌ی برج فلکی ثور یا گاو که در شمال جوزا واقع شده می‌گذرد. افرادی که در برج جوزا به دنیا می‌آیند بیش از هر چیز به دو یا چند شخصیتی‌بودن شناخته می‌شوند و شاید این تصور بی‌ارتباط با نماد این برج نباشد. در طالع‌بینی علاوه‌بر این خصیصه، ویژگی‌های شخصیتی دیگری نیز برای متولدین ماه خرداد ذکر شده‌اند که در ادامه به آن‌ها و همچنین به طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد که براساس همین ویژگی‌های شخصیتی است اشاره خواهیم کرد.

ویژگی‌های شخصیتی متولدین خرداد

متولدین خرداد از بین چهار عنصر اصلی با عنصر هوا یا باد شناخته می‌شوند. عطارد سیاره‌ی خردادی‌ها، زمرد کبود سنگ خوش‌یمن آن‌ها و جیوه فلز مخصوص متولدین این ماه است.

زن خردادی همان‌طور که اشاره کردیم در اکثر موارد چند شخصیتی است و ویژگی‌های این شخصیت‌ها گاه آن‌قدر با هم فاصله دارند که حتی در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. همین ویژگی باعث شده دیگران زن متولد خرداد را پیچیده، فاقد ثبات و تعادل و دمدمی‌مزاج بدانند. پیچیدگی شخصیت زن خردادی باعث می‌شود او همواره ناشناخته باقی بماند و حتی نزدیکان‌اش هم نتوانند او را به‌طور کامل بشناسند. قوه‌ی تخیل قوی، علاقه به هنر، استقلال‌طلبی، آرمان‌گرایی، احساس همدلی قوی با دیگران، نفرت از کار خانه‌داری، سربه‌هوابودن و غرور زیاد از جمله ویژگی‌های مثبت و منفی زن خردادی هستند.

مرد خردادی هم ویژگی غالب متولدین برج جوزا یعنی شخصیت پیچیده را داراست. او معمولاً تا پیش از ازدواج زیر بار تعهد نمی‌رود و مسئولیت‌پذیر نیست، اما بعد از ازدواج به فردی خانواده‌دوست و متعهد تبدیل می‌شود. کوشابودن، علاقه به تجربه‌ی چیزهای جدید، استقبال از تغییر در عادات و رفتار، نفرت از انتقاد، خودرأی‌بودن و خودخواهی از جمله ویژگی‌های مثبت و منفی مرد خردادی هستند.

بیشتر بخوانید
طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن | فال ازدواج مرد و زن بهمن‌ماهی

طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد با متولدین سایر ماه‌ها

شخصیت هر فرد بر ازدواج و زندگی مشترک او تأثیر می‌گذارد و بر همین اساس می‌توانیم با استفاده از نظر طالع‌بینی پیرامون ویژگی‌های شخصیتی متولدین ماه‌های مختلف سال، درباره‌ی ازدواج آن‌ها با یکدیگر دیدی کلی داشته باشیم. البته که موفقیت یا عدم موفقیت ازدواج بیش از هر چیز به عشق، تعهد و تلاش دو طرف برای داشتن زندگی‌ای خوب بستگی دارد، اما اطلاع از نظر طالع‌بینی در این ارتباط هم خالی از لطف نیست.

۱- فال ازدواج متولدین خرداد با متولدین فروردین

در طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد و متولدین فروردین یا برج حمل خوب دانسته نمی‌شود. عنصر متولدین فروردین آتش است؛ آتش از یک سو برای تداوم نیاز به هوا دارد و از سویی درصورت رسیدن هوای تند خاموش می‌شود. با درنظرگرفتن عناصر متولدین این دو ماه می‌توانیم کیفیت ازدواج آن‌ها را وابسته به تلاش‌شان برای کنترل رابطه بدانیم و این درمورد ازدواج هر دو برجی با دو عنصر آتش و هوا صادق است.

۲- طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد با متولدین اردیبهشت

برج جوزا در دایره‌ی طالع‌بینی در کنار برج ثور یا اردیبهشت قرار دارد و معمولاً زوج‌هایی که در ماه‌های مجاور هم به دنیا آمده‌اند چندان با هم سازگار نیستند. از سویی عنصر متولدین اردیبهشت خاک است و ازدواج دو عنصر هوا و خاک معمولاً زمانی موفقیت‌آمیز است که متولد برجی که عنصر هوا دارد نسبتاً بی‌نیاز از دیگری باشد. از نظر طالع‌بینی ازدواج زن خردادی و مرد خردادی با متولدین اردیبهشت کیفیتی متوسط دارد.

۳- فال ازدواج متولدین خرداد با متولدین خرداد

در طالع‌بینی ازدواج مرد خردادی و زن خردادی یکی از بهترین گزینه‌ها متولدین همین ماه هستند. متولدین جوزا می‌توانند به‌خوبی یکدیگر را درک کنند و با هم سازگار باشند.

بیشتر بخوانید
حیوان خانگی اسباب بازی و وسیله سرگرمی نیست!

طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد

۴- طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد با متولدین تیر

کیفیت زندگی مشترک در طالع‌بینی ازدواج زنان خردادی و مردان خردادی با متولدین تیر متوسط است. ازدواج متولدین خرداد و تیر، با دو عنصر هوا و آب، بیش از ازدواج متولدین سایر ماه‌ها تحت تأثیر شانس و سرنوشت است. متولدین تیرماه در دایره‌ی طالع‌بینی در مجاورت متولدین خرداد قرار دارند و همان‌طور که گفتیم این در طالع‌بینی ازدواج نشانه‌ی خوبی نیست.

۵- طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد با متولدین مرداد

در طالع‌بینی ازدواج زن خردادی و مرد خردادی ازدواج با متولدین ماه مرداد بسیار خوب دانسته می‌شود. عنصر متولدین مرداد آتش است و همان‌طور که گفتیم ازدواج عنصر آتش با هوا درصورتی که دوطرف بتوانند کنترل رابطه را دست بگیرند خوب خواهد بود.

۶- فال ازدواج متولدین خرداد با متولدین شهریور

عنصر متولدین شهریور هم مثل متولدین اردیبهشت خاک است و طالع‌بینی ازدواج آن‌ها با متولدین خرداد به طالع‌بینی ازدواج خردادی‌ها با اردیبهشتی‌ها شباهت‌های بسیاری دارد. در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج جوزا و سنبله ۳ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط معمولاً اگرچه زندگی مشترک با فرازونشیب‌های نسبتاً زیادی همراه می‌شود، دوطرف موفق به رفع مشکلات و تجربه‌ی زندگی مشترکی توأم با خوشبختی و آرامش می‌شوند.

۷- فال ازدواج متولدین خرداد با متولدین مهر

عنصر متولدین مهر هم مثل عنصر متولدین خرداد هوا است و درنتیجه این دو می‌توانند به‌خوبی با هم سازگار شوند و زندگی مشترکی بسیار خوبی داشته باشند.

۸- طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد با متولدین آبان

در دایره‌ی طالع‌بینی دو ماه خرداد و آبان ۵ نشانه با هم اختلاف دارند. در این شرایط زندگی مشترک اگرچه چندان عاشقانه نیست، باعث رشد و پیشرفت هر دو طرف می‌شود. عنصر متولدین آبان مثل متولدین تیرماه آب است و در این مورد هم نتیجه‌ی ازدواج این دو تا حد زیادی تحت تأثیر شانس و سرنوشت است.

بیشتر بخوانید
کاربردهای لیمو | یک لیموترش و این همه فایده!

۹- طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد با متولدین آذر

در دایره‌ی طالع‌بینی دو ماه خرداد و آذر درست مقابل هم قرار دارند و این نشانه‌ی بسیار خوبی است. در این شرایط دو نفر مکمل هم خواهند بود و از هر نظر زندگی مشترک خوبی خواهند داشت.

۱۰- طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد با متولدین دی

در طالع‌بینی ازدواج مرد خردادی و زن خردادی، ازدواج با متولدین دی خوب دانسته می‌شود. متولدین این دو در دایره‌ی طالع‌بینی ۵ نشانه با هم اختلاف دارند و درصورت تحمل پیچیدگی‌های نسبتاً زیاد رابطه، زندگی مشترکی همراه با پیشرفت و تکامل خواهند داشت.

۱۱- طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد با متولدین بهمن

عنصر متولدین بهمن هم مثل متولدین خرداد هواست و این باعث می‌شود متولدین این دو ماه بتوانند زندگی مشترکی خوبی داشته باشند. یکی از ویژگی‌های مشترک قابل‌توجه خردادی‌ها و بهمن‌ماهی‌ها همدلی با دیگران و فداکاری است و این می‌تواند به استحکام رابطه‌ی بین آن‌ها کمک کند.

۱۲- طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد با متولدین اسفند

ازدواج متولدین خرداد و اسفند در طالع‌بینی ازدواج نتیجه‌ی خوبی ندارد، اما این دو برج در دایره‌ی طالع‌بینی ۳ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط درصورت وجود عشق و علاقه دو طرف علی‌رغم وجود کشمکش‌های زیاد درنهایت یکدیگر را درک می‌کنند و هیچ یک نمی‌تواند دیگری را نادیده بگیرد.

برای اطلاع از طالع‌بینی متولدین سایر ماه‌ها روی لینک کلیک کنید: طالع‌بینی

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

دوازده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا