رابطه‌ی زناشوییسبک زندگی

طالع‌بینی ازدواج متولدین تیر | فال ازدواج زن و مرد تیرماهی

ماه تیر یا برج سرطان چهارمین برج در دایره‌البروج است و با نماد خرچنگ شناخته می‌شود. عنصر وجودی متولدین این ماه آب است و فلز وجود و سنگ خوش‌یمن آن‌ها نقره و مروارید هستند. شعار متولدین برج سرطان «من احساس می‌کنم» است، چراکه احساسات قوی از ویژگی‌های غالب تیرماهی‌هاست. در این نوشتار قصد داریم به طالع‌بینی ازدواج متولدین تیر بپردازیم و البته پیش از آن نگاهی به ویژگی‌های شخصیتی تیرماهی‌ها که اساس این طالع‌بینی هستند خواهیم انداخت.

ویژگی‌های شخصیتی متولدین تیر

زن تیرماهی دارای ویژگی‌های مثبتی همچون وفاداری، فداکاری، صبر و خانواده‌دوستی، قابل‌اعتمادبودن، منعطف‌بودن، بخشندگی، درک احساسات دیگران و عشق صادقانه است. متولدین ماه‌هایی که عنصر آن‌ها آب است، مثل تیرماهی‌ها، معمولاً افرادی منعطف هستند و اگرچه زندگی پرفرازونشیبی را تجربه می‌کنند، به‌علت صبر، تحمل، فداکاری و بخشندگی بیشتر مشکلات را به‌خوبی از سر می‌گذارنند. این افراد ممکن است در ظاهر ضعیف به‌نظر برسند، اما درست مثل آب قدرت دارند و چه قطره‌قطره، آهسته و پیوسته و چه با جمع‌شدنِ انرژی انبوهی پشت یک سد می‌توانند موانع پیش روی خود را از میان بردارند.

مرد متولد تیرماه بیش از اندازه به پول و مادیات بها می‌دهد و حتی ممکن است خسیس هم باشد. او شخصیتی ناپایدار دارد، متکی بر احساس خود است و بیش از مردان دیگر ماه‌ها از احساس خود استفاده می‌کند. مرد تیرماهی معمولاً حرف خود را رک می‌زند، هرچند محتاط و محافظه‌کار است و عقیده دارد هر حرف جایی و هر نکته مکانی دارد. او از انتقاد استقبال نمی‌کند و معمولاً تنهایی و انزوا را به رابطه با دیگران ترجیح می‌دهد. پایبندی به رابطه، غرور، کم‌تحمل‌بودن، وابستگی به خانواده قبل و بعد از ازدواج، علاقه به گل‌ها و علاقه به بچه‌ها از دیگر ویژگی‌های مثبت و منفی مرد متولد تیر هستند.

طالع‌بینی ازدواج متولدین تیر با متولدین سایر ماه‌های سال

با درنظرداشتن ویژگی‌های شخصیتی متولدین تیر می‌توان نظری کلی درباره‌ی طالع‌بینی ازدواج مرد متولد تیر و زن متولد تیر داد:

بیشتر بخوانید
10 روش عالی و مفرح برای بازی کردن با سگ

۱- فال ازدواج متولدین تیر با متولدین فروردین

متولدین تیر و فروردین دارای دو عنصر کاملاً متضاد، یعنی آب و آتش هستند. این دو چنان‌چه نتوانند ویژگی‌های شخصیتی خود را با توجه به تمایل دیگری تغییر دهند یا تعدیل کنند به مشکل برمی‌خورند. در بیشتر موارد تیرماهی‌ها و فروردینی‌ها علی‌رغم وجود مشکلات به‌سبب وجود عشق و علاقه، رابطه‌ای گرم و صمیمی با هم دارند و نمی‌توانند نسبت به خواست هم بی‌تفاوت باشند.

۲- فال ازدواج متولدین تیر با متولدین اردیبهشت

در طالع‌بینی ازدواج زن تیرماهی و مرد تیرماهی آمده که متولدین این ماه رابطه‌ای خوب با متولدین اردیبهشت دارند و خصوصیات مشترک آن‌ها باعث می‌شوند بتوانند خیلی خوب یکدیگر را درک کنند و زندگی مشترک مطلوبی را تجربه کنند. عنصر متولدین اردیبهشت خاک است؛ خاک و آب درکنار هم به آفرینش و شکوفایی می‌رسند و تیرماهی‌ها و اردیبهشتی‌ها هم اگر ازدواجی برپایه‌ی علاقه داشته باشند، قطعاً رابطه‌ای خواهند داشت که در آن به خوشبختی و تکامل می‌رسند.

۳- فال ازدواج متولدین تیر با متولدین خرداد

پیش‌بینی نتیجه‌ی ازدواج متولدین تیر و متولدین خرداد تا اندازه‌ای دشوار است، چرا که این دو دارای خصلت‌هایی هستند که گاهی با هم سازگار و گاهی در تضاد با هم هستند و موفقیت ازدواج‌شان به چگونگی مقابله‌ی این خصلت‌ها با هم بستگی دارد. عنصر وجودی خردادی‌ها هوا است و همان‌طور که مجاورت آب و هوا هم به بارش و سرسبزی بینجامد و هم به سیل و طوفان، ازدواج تیرماهی‌ها و خردادماهی‌ها هم می‌تواند دو سرنوشت کاملاً متضاد داتشه باشد. گذشته از این در دایره‌ی طالع‌بینی برج سرطان و جوزا یک نشانه با هم فاصله دارند و این نشانه‌ی مثبتی برای داشتن یک ازدواج خوب نیست. علی‌رغم تمامی این حرف‌ها تیرماهی‌ها و خردادی‌ها می‌توانند با تلاش برای هماهنگ‌کردن خود با هم، زندگی خوب و خوشایندی داشته باشند.

طالع‌بینی ازدواج متولدین تیر

۴- فال ازدواج متولدین تیر با متولدین تیر

به‌طورکلی افرادی که در یک برج متولد شده‌اند ازدواج و زندگی خوبی با هم خواهند داشت. مرد و زن تیرماهی هر دو دارای عنصر آب هستند و از این نظر هیچ تناقض یا تضادی بین‌شان وجود ندارد. البته قطعاً بین متولدین یک ماه که سهل است، متولدین یک روز یا حتی یک لحظه هم تفاوت‌هایی وجود دارد و نمی‌توان به‌طور قطع درباره‌ی سرانجام ازدواج زن و مرد تیرماهی نظر داد.

بیشتر بخوانید
طالع‌بینی ازدواج متولدین فروردین - فال ازدواج مرد و زن فروردینی

۵- فال ازدواج متولدین تیر با متولدین مرداد

عنصر وجودی مردادی‌ها هم مثل فروردینی‌ها آتش است و در دایره‌ی طالع‌بینی این برج با برج سرطان یک نشانه فاصله دارد و همان‌طور که گفتیم در این شرایط ازدواج تنها درصورتی سرانجام خوبی خواهد داشت که دوطرف بتوانند با درنظرداشتن خواست دیگری بعضی از ویژگی‌های منفی شخصیت خود را تغییر دهند.

۶- طالع‌بینی ازدواج متولدین تیر با متولدین شهریور

در طالع‌بینی ازدواج زن متولد تیر و مرد متولد تیر ازدواج با شهریوری‌ها بسیار خوب دانسته می‌شود. عنصر وجودی شهریوری‌ها خاک است و می‌تواند به‌خوبی با عنصر آب سازگار و هماهنگ شود. این دو در دایره‌ی طالع‌بینی ۲ نشانه با هم فاصله دارند و اگرچه در این شرایط زندگی مشترک بیشتر به سمت رابطه‌ای دوستانه و صمیمانه می‌رود، درصورت وجود عشق کیفیت اولیه‌ی خود را حفظ خواهد کرد.

۷- طالع‌بینی ازدواج متولدین تیر با متولدین مهر

تیرماهی‌ها و مهرماهی‌ها به‌ترتیب دارای دو عنصر آب و هوا هستند و  طالع‌بینی ازدواج مرد متولد تیر و زن متولد تیر با مهرماهی‌ها درست مشابه طالع‌بینی ازدواج تیرماهی‌ها با خردادی‌هاست. متولدین این دو ماه در دایره‌ی طالع‌بینی ۳ نشانه با هم فاصله دارند و معمولاً علی‌رغم وجود بعضی اختلافات با داشتن توجه کافی به خواسته‌های هم زندگی مشترکی خوبی را تجربه می‌کنند.

۸- طالع‌بینی ازدواج متولدین مهر یا متولدین آبان

تیرماهی‌ها و آبانی‌ها هر دو دارای عنصر آب هستند و چنان‌چه بتوانند در بعضی از موارد، به‌ویژه اختلاف‌نظرها در مسائل مالی، مشکلات را حل‌وفصل کنند، زندگی بسیار خوبی با هم خواهند داشت و درمجموع در طالع‌بینی ازدواج مرد تیرماهی و زن تیرماهی ازدواج با متولدین آبان کیفیتی متوسط دارد.

بیشتر بخوانید
طالع‌بینی ازدواج متولدین مهر | فال ازدواج زن و مرد مهرماهی

۹- طالع‌بینی ازدواج متولدین تیر با متولدین آذر

متولدین ماه‌های تیر و آذر در دایره‌ی طالع‌بینی ۵ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط افراد معمولاً وارد روابط پیچیده‌ای می‌شوند که تنها درصورت تلاش می‌توانند در آن به آرامش و ثبات برسند. از آن‌جا که عنصر آذرماهی‌ها آتش است هماهنگ‌شدن‌شان با تیرماهی‌ها دشوارتر هم می‌شود. به‌طور کلی در طالع‌بینی ازدواج زن تیرماهی و مرد تیرماهی ازدواج با آذرماهی‌ها بد دانسته می‌شود، مگر این‌که این دو با علاقه و تلاش کافی بتوانند تغییراتی اساسی در شخصیت خود ایجاد کنند.

۱۰- طالع‌بینی ازدواج متولدین تیر با متولدین دی

عنصر وجودی دی‌ماهی‌ها مثل متولدین اردیبهشت و شهریور خاک است و ازدواج‌شان با تیرماهی‌ها از نظر عنصر وجودی مشابه چیزی‌ست که در طالع‌بینی ازدواج زن تیرماهی و مرد تیرماهی با متولدین اردیبهشت و شهریور گفتیم. از سویی دایره‌ی طالع‌بینی، برج سرطان در مقابل برج جدی قرار دارد و متولدین این دو برج می‌توانند مکمل خوبی برای هم در زندگی باشند و درصورت وجود علاقه با هم خوشبخت باشند.

۱۱- طالع‌بینی ازدواج متولدین تیر و متولدین بهمن

در دایره‌ی طالع‌بینی برج سرطان و برج دلو ۵ نشانه با هم فاصله دارند و این نشانه‌ی خوبی‌ست، چرا که معمولاً در این شرایط اوضاع هرچقدر هم که پیچیده باشد درنهایت می‌توان با عشق نتیجه‌ی خوبی را برای آن رقم زد.

۱۲- طالع‌بینی ازدواج متولدین تیر و متولدین اسفند

تیرماهی‌ها و اسفندماهی‌ها هر دو دارای عنصر آب هستند و می‌توانند کاملاً با هم سازگار باشند و زندگی مشترک خوبی همراه با تفاهم و علاقه داشته باشند.

برای مطالعه‌ی طالع بینی ازدواج متولدین سایر ماه‌ها روی لینک کلیک کنید==> طالع‌بینی

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا