رابطه‌ی زناشوییسبک زندگی

طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن | فال ازدواج مرد و زن بهمن‌ماهی

ماه بهمن یا برج دلو یازدهمین برج در دایره‌البروج یا زودیاک است. این برج دو هزار سال پیش از صورت فلکی دلو می‌گذشته و به همین علت به نام دلو نام‌گذاری شده است، هرچند اکنون نه از صورت فلکی دلو که از دو صورت فلکی قوس و جدی می‌گذرد. دلو به‌معنی آبریز است و نماد این برج مردی‌ست که سطل آبی در دست دارد. بنا بر اسطوره‌های یونانی این مرد گانیمده، که هومر او را زیباترین موجود فانی می‌داند، است. گانیمده آن‌قدر زیبا بوده که زئوس خدای خدایان او را با خود به سرزمین خدایان یعنی المپ می‌برد و به‌عنوان ساقی خدایان به‌کار می‌گمارد. در این نوشته قصد داریم به طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن یا برج دلو بپردازیم و پیش از آن ببینیم متولدین بهمن‌ماه چه ویژگی‌هایی دارند.

ویژگی‌های شخصیتی متولدین بهمن

زن متولد بهمن معمولاً زنی عاشق‌پیشه است و پس از ازدواج با عشق و علاقه‌ی بسیار به همسر خود باعث دوام زندگی مشترک می‌شود. او اغلب ترجیح می‌دهد خود در رنج باشد تا افرادی که دوست‌شان دارد و دوست دارد آن‌ها در راحتی و رفاه زندگی کنند. زن بهمن‌ماهی دوستان زیادی دارد و به رفت‌وآمدهای دوستانه علاقه دارد، البته لزوماً در قالب رسم‌ورسوم و آداب اجتماعی. زن بهمن‌ماهی حس ششم و قدرت پیشگویی خوبی دارد و می‌تواند در بسیاری از موارد ذهن دیگران را بخواند و با کنجکاوی زیاد خود همیشه به دنبال یافتن حقیقت است. پشتکار، یک‌رنگی، مهربانی، قدرشناسی، بلندپروازی و ساده‌گرفتن امور از ویژگی‌های مثبت و نفرت از انتقاد، غرور، حافظه‌ی ضعیف، دمدمی‌مزاج‌بودن و رک‌گویی بیش از حد از ویژگی‌های منفی زن متولد بهمن هستند.

مرد متولد بهمن معمولاً دیر عاشق می‌شود و دیر ازدواج می‌کند، اما عشق اول خود را برای همیشه دوست می‌دارد و زندگی مشترک خوبی را تجربه می‌کند. مرد بهمن‌ماهی برای رسیدن به اهداف خود تلاش و پشتکار بسیاری به‌خرج می‌دهد، اما ممکن است گاه اهدافی برای خود تعیین کند که دسترسی به آن‌ها بسیار دشوار یا حتی ناممکن باشد. مرد بهمن‌ماهی اغلب خیرخواه دیگران است و برای کمک به سایرین پیش‌قدم می‌شود، باوجوداین در موارد نه‌چندان کمی نادیده گرفته می‌شود. اجتماعی‌بودن، علاقه به هنر، خونسردبودن، جاه‌طلبی، ولخرجی، منطقی‌بودن، علاقه به تعریف و تمجید، سخاوتمندی و توداربودن از ویژگی‌های مثبت و منفی مرد متولد بهمن هستند.

بیشتر بخوانید
طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان | فال ازدواج زن و مرد آبانی

طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن

در ادامه به توجه به ویژگی‌های شخصیتی متولدین بهمن به آینده‌ی ازدواج‌شان با متولدین ماه‌های مختلف سال می‌پردازیم:

۱- طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن با متولدین فروردین

عنصر وجودی متولدین برج دلو باد یا هوا و عنصر وجودی متولدین برج حمل یا فروردین آتش است. همان‌طور که آتش برای برقرارماندن به هوا احتیاج دارد، متولد برج حمل هم به برج دلو احتیاج دارد و در این شرایط است که زندگی مشترک این دو می‌تواند سرانجام خوبی داشته باشد. در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج دلو و حمل ۲ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط رابطه‌ی دو طرف اغلب بعد از مدتی به رابطه‌ی دوستانه تبدیل می‌شود. متولدین این دو برج ویژگی‌هایی مانند سلطه‌جویی دارند و این می‌تواند زندگی مشترک‌شان را تحت تأثیر قرار دهد و درنتیجه برای داشتن ازدواجی موفق باید برای رفع نقاط ضعف شخصی تلاش زیادی به‌خرج دهند.

۲- طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن با متولدین اردیبهشت

در طالع‌بینی‌ها ازدواج متولدین دو برج دلو و ثور خوب دانسته نمی‌شود، چرا که آزادی‌خواهی و آرمان‌گرایی متولدین این دو ماه ممکن است زندگی مشترک را تحت تأثیر قرار دهند. باوجوداین دو برج دلو و ثور در دایره‌ی طالع‌بینی ۳ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط دو طرف اگرچه در مسیر زندگی مشترک‌شان با مشکلات نسبتاً بیشتری مواجه می‌شوند، اغلب درنهایت نمی‌توانند نیازهای یکدیگر را نادیده بگیرند و درصورت داشتن تلاش کافی می‌توانند زندگی مشترک خوبی را تجربه کنند.

۳- طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن یا متولدین خرداد

در طالع‌بینی ازدواج زن متولد بهمن و مرد متولد بهمن خردادی‌ها از بهترین گزینه‌ها هستند. عنصر وجودی هر دو برج دلو و جوزا هواست و این دو آرمان‌های مشترکی دارند و این می‌تواند به ثبات زندگی مشترک و تفاهم بسیار بین آن‌ها بینجامد.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید ماشین لباسشویی | نحوه‌ی انتخاب ماشین لباسشویی مناسب

۴- طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن با متولدین تیر

در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج دلو و سرطان ۵ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط رابطه‌ی دو طرف ممکن است پیچیده و توأم با فرازونشیب‌های بسیار باشد. علی‌رغم مشکلات بسیاری که در رابطه‌ی متولدین بهمن و تیر وجود دارد، متولدین این دو ماه می‌توانند درصورت وجود عشق و علاقه‌ی کافی و تلاش برای رسیدن به تفاهم، زندگی مشترک خوبی را تجربه کنند.

۵- طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن با متولدین مرداد

در طالع‌بینی ازدواج مرد متولد بهمن و زن متولد بهمن، مردادی‌ها گزینه‌های بسیار خوبی هستند، چرا که آرمان‌گرایی متولدین این دو می‌تواند به خوب‌پیش‌رفتن زندگی مشترک‌شان کمک کند. در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج دلو و اسد درست مقابل یکدیگر قرار دارند و در این شرایط دو طرف کاملاً مکمل یکدیگرند و می‌توانند عیوب هم را پوشش دهند و به کامل‌ترشدن و پیشرفت همدیگر کمک کنند.

۶- طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن یا متولدین شهریور

عنصر وجودی متولدین شهریور یا برج سنبله خاک است. دو عنصر خاک و هوا هنگامی می‌توانند ازدواج خوبی داشته باشند که متولد برجی که عنصر خاک دارد، ثبات نسبتاً بیشتری داشته باشد و متولد برجی که عنصر باد دارد، مستقل و تقریباً بی‌نیاز از دیگری باشد. در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج دلو و سنبله ۵ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط دو طرف وارد رابطه‌ی پیچیده‌ای می‌شوند که اغلب درصورت وجود عشق و پشتکار کافی سرانجام خوبی خواهد داشت. درمجموع متولدین دو برج دلو و سنبله باید برای داشتن زندگی مشترک باکیفیت، تلاش کم‌وبیش زیادی داشته باشند.

۷- طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن با متولدین مهر

دمدمی‌مزاج‌بودن، تنوع‌طلبی و پرهیز از سکون و ثبات ویژگی‌های منفی مشترک بین متولدین بهمن و مهر هستند. این ویژگی‌ها درصورتی‌که مورد غفلت قرار گیرند، باعث نابودی زندگی مشترک می‌شوند و متولدین دو برج دلو و میزان باید با آگاهی کافی از این نقاط ضعف با هم ازدواج کنند و برای رفع آن‌ها تلاش و جدیت به‌خرج دهند.

بیشتر بخوانید
طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد | فال ازدواج زن و مرد خردادی

۸- طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن با متولدین آبان

عنصر وجودی متولدین آبان یا عقرب آب است و آن‌چه در طالع‌بینی ازدواج بهمن‌ماهی‌ها با تیرماهی‌ها گفتیم در این مورد هم صدق می‌کند. در طالع‌بینی‌ها ازدواج متولدین بهمن با متولدین آبان خوب تشخیص داده نشده است، چرا که یکی سلطه‌جو و دیگری بسیار احساساتی‌ست. در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج دلو و عقرب ۳ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط اگرچه زندگی مشترک با مشکلات زیادی مواجه است، دو طرف با وجود عشق می‌توانند بر موانع و مشکلات غلبه کنند.

۹- طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن با متولدین آذر

در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج دلو و قوس ۲ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط دو طرف ازدواج و زندگی مشترک خوبی خواهند داشت، هرچند این امکان وجود دارد که رابطه‌ی بین‌شان پس از مدتی به نوعی رابطه‌ی دوستانه تبدیل شود. متولدین دو برج بهمن و آذر برای برقرارماندن رابطه‌ی عاشقانه‌ی بین‌شان باید تلاش نسبتاً بیشتری داشته باشند.

۱۰- طالع‌بینی متولدین بهمن با متولدین دی

در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج دلو و جدی در مجاورت هم قرار دارند و این معمولاً نشانه‌ی خوبی تعبیر نمی‌شود. متولدین دو برج بهمن و دی برای داشتن زندگی مشترک خوب باید از خودگذشتگی داشته باشند و برای برطرف‌کردن عادات منفی خود تلاش کنند.

۱۱- طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن با متولدین بهمن

متولدین برج‌هایی که دارای یک نشانه و یک عنصر وجود هستند، معمولاً زندگی مشترک خوبی دارند و می‌توانند کاملاً سازگار شوند و تا سال‌ها در آرامش با هم زندگی کنند.

۱۲- طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن با متولدین اسفند

درست مثل دی، دو برج بهمن و اسفند در مجاورت هم قرار دارند و همان‌طور که اشاره کردیم در طالع‌بینی این نشانه‌ی خوبی نیست. باوجوداین متولدین بهمن و اسفند اغلب به‌علت داشتن ویژگی‌هایی که مکمل یکدیگر هستند به تفاهم و سازش می‌رسند و زندگی خوبی دارند.

برای مطالعه‌ی طالع بینی افراد متولد ماه‌های مختلف روی لینک کلیک کنید==> طالع بینی

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا