رابطه‌ی زناشوییسبک زندگی

طالع‌بینی ازدواج متولدین اسفند | فال ازدواج مرد و زن اسفندماهی

ماه اسفند یا برج حوت دوازدهمین برج در دایره‌البروج یا زودیاک است و با نماد دو ماهی (Pisces) نشان داده می‌شود. اسطوره‌های مختلف یونانی، یهودی، مصری و ایرانی پیرامون نماد این ماه بر جای مانده‌اند. به‌عنوان مثال براساس یک اسطوره‌ی یونانی آفرودیت یا ونوس و پسرش اروس یا کوپید برای فرار از هیولایی به نام تایفون به‌شکل دو ماهی درآمده‌اند و از طریق رود فرات سایر خدایان را از این خطر آگاه کرده‌اند. بنابر اسطوره‌ی دیگری از یونان از آن‌جا که ماهی به تولد آفرودیت کمک کرد، او برای قدردانی نشان ماهی را در آسمان شب جای داد. همان‌طور که اسطوره‌های مختلفی پیرامون برج حوت شکل گرفته‌اند، باورهایی هم درباره‌ی طالع متولدین این ماه بین عموم رایج هستند و ما هم در این راستا در این نوشتار قصد داریم به طالع‌بینی ازدواج متولدین اسفند بپردازیم.

ویژگی‌های شخصیتی متولدین بهمن

پیش از این که درباره‌ی طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن سخن بگوییم، بد نیست اشاره‌ی مختصری به ویژگی‌های شخصیتی متولدین این ماه داشته باشیم، چرا که طالع‌بینی ازدواج متولدین برج‌های مختلف عموماً براساس ویژگی‌های شخصیتی آن‌هاست.

زن متولد اسفند صبور، مهربان و مهمان‌نواز است و رفتاری موقر دارد. برخورد زن اسفندماهی با دیگران به‌شکلی‌ست که معمولاً سایرین از همنشینی و صحبت با او احساس آرامش می‌کنند و این به‌ویژه مزیتی قابل‌توجه برای خانواده‌ی او خواهد بود. زن اسفندماهی اغلب از تظاهر و فریب دیگران دوری می‌کند، اما گاه غروری بیش از اندازه‌ و حتی حسادت‌هایی نابه‌جا نسبت به دیگران دارد. زن اسفندماهی معمولاً درون‌گرا، اهل معنویات، نحیف، کم دل‌وجرأت، رویاپرداز، احساساتی، و باریک‌بین است و در بسیاری از موارد گرایش به پوچی و دوری از ظواهر دنیوی دارد.

مرد اسفندماهی شباهت‌های بسیاری به زن اسفندماهی دارد. او آن‌قدر ساده‌دل است که گاه این ساده‌دلی به ساده‌لوحی تعبیر و در بسیاری از موارد از مهربانی و گذشت او سوءاستفاده می‌شود. مرد اسفندماهی اغلب از هیاهوی دنیا و ظواهر آن دوری می‌کند و بیشتر به‌دنبال کنجی برای خلوت خود می‌گردد. مرد اسفندماهی منفی‌گرا، صبور، پیچیده و مرموز، آرمان‌طلب، ریزبین، سخت‌گیر، خانواده‌دوست، علاقه‌مند به هنر، خجالتی، دوستدار صلح و انعطاف‌پذیر است. یکی از دیگر ویژگی‌های خاص مرد اسفندماهی این است که او شنونده‌ی خوبی است و معمولاً سعی می‌کند به سخنان دیگران بدون پیش‌داوری گوش دهد و تا جای امکان به سایرین کمک کند.

بیشتر بخوانید
طالع‌بینی ازدواج متولدین مهر | فال ازدواج زن و مرد مهرماهی

طالع‌بینی ازدواج متولدین بهمن با متولدین ماه‌های مختلف سال

۱- فال ازدواج متولدین بهمن با متولدین فروردین

در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج حوت و حمل یک نشانه با هم اختلاف دارند. در این شرایط معمولاً رابطه دشواری‌های نسبتاً زیادی دارد اما دوطرف می‌توانند با ازخودگذشتگی و تلاش برای داشتن رابطه‌ای باثبات به تفاهم و سازگاری برسند.

۲- طالع‌بینی ازدواج متولدین اسفند با متولدین اردیبهشت

در طالع‌بینی ازدواج زن اسفندماهی و مرد اسفندماهی ازدواج با متولدین اردیبهشت خوب دانسته می‌شود. محافظه‌کاری، انعطاف‌پذیری و شخصیت دورن‌گرا از ویژگی‌های مشترک متولدین اردیبهشت و اسفند هستند که می‌توانند در ثبات زندگی مشترک مؤثر باشند. در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج ثور و حوت ۲ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط رابطه‌ی زناشویی پس از مدتی به دوستی‌ای صمیمانه تبدیل می‌شود و دو طرف باید برای برپاماندن رابطه‌ی عاشقانه تلاش و صبوری به‌خرج دهند.

۳- فال ازدواج متولدین اسفند با متولدین خرداد

شخصیت پیچیده و مرموز و آرمان‌خواهی متولدین اسفند و خرداد باعث می‌شوند این دو در بسیاری از موارد در رابطه‌ی زناشویی با مشکل مواجه شوند. البته باید توجه داشت که در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج حوت و جوزا ۳ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط اگرچه رابطه با مشکلات نسبتاً زیادی مواجه می‌شود، دو طرف درصورت وجود عشق و علاقه‌ی کافی درنهایت نمی‌توانند یکدیگر را نادیده بگیرند و دست‌آخر به تفاهم و سازگاری خواهند رسید.

۴- طالع‌‌بینی ازدواج متولدین اسفند با متولدین تیر

در طالع‌بینی ازدواج مرد اسفندماهی و زن اسفندماهی متولدین تیر از بهترین گزینه‌ها هستند. عنصر وجودی متولدین دو برج حوت و سرطان آب است و معمولاً متولدین برج‌هایی با عناصر مشابه تفاهم خوبی با هم دارند و کشش بین‌شان باعث شکل‌گیری رابطه‌ی پایدار می‌شود.

بیشتر بخوانید
بعد از خیانت همسر چه‌کار کنیم؟ | راهنمای دوران بعد از خیانت

فال ازدواج زن و مرد متولد اسفند

۵- طالع‌بینی ازدواج متولدین اسفند با متولدین مرداد

متولدین اسفند و مرداد اغلب زندگی مشترک بسیار خوبی با هم دارند و می‌توانند به‌خوبی نیازها و خواسته‌های یکدیگر را تأمین کنند. در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج حوت و اسد ۵ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط دو طرف مکمل هم برای رشد و پیشرفت در زندگی خواهند بود و زندگی مشترک خوبی را تجربه می‌کنند.

۶- طالع‌بینی ازدواج متولدین اسفند با متولدین شهریور

در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج حوت و سنبله درست مقابل هم قرار دارند و در این وضعیت هر یک از طرفین دارای ویژگی‌هایی‌ست که مکمل ویژگی‌های طرف مقابل هستند و این باعث دوام و پایداری زندگی مشترک‌شان می‌شود. عنصر وجودی متولدین سنبله خاک و عنصر وجودی متولدین حوت آب است و این دو درصورت مهیابودن شرایط می‌توانند به آبادانی بینجامند و این تمثیل درباره‌ی رابطه‌ی متولدین این دو برج هم صادق است.

۷- فال ازدواج متولدین اسفند با متولدین مهر

در طالع‌بینی ازدواج مرد اسفندی و زن اسفندی مهرماهی از بهترین گزینه‌ها برای ازدواج هستند، چرا که این دو می‌توانند نیازهای عاطفی یکدیگر را به‌خوبی تأمین کنند. دو برج میزان و حوت در دایره‌ی طالع‌بینی ۵ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط اغلب دو طرف به هماهنگی و سازگاری می‌رسند و تمامی مشکلات را با موفقیت پشت سر می‌گذارند.

۸- طالع‌بینی ازدواج متولدین اسفند با متولدین آبان

متولدین آبان دارای ویژگی‌هایی مانند برون‌گرایی و اعتمادبه‌نفس بسیار زیاد هستند و این در مقابل درون‌گرایی و دنیای ساکت و ساکن اسفندماهی اغلب به اختلاف منتهی می‌شود و از همین روی در طالع‌بینی‌ها ازدواج متولدین اسفند با متولدین آبان خوب تعبیر نمی‌شود. باوجوداین، دو برج حوت و عقرب هر دو دارای عنصر وجودی آب هستند و همان‌طور که درباره‌ی برج سرطان گفتیم، متولدین برج‌هایی که دارای عنصر مشابه هستند در صورت وجود عشق و علاقه‌ی کافی می‌توانند از پس مشکلات برآیند و زندگی خوبی با هم داشته باشند.

بیشتر بخوانید
طالع‌بینی ازدواج متولدین خرداد | فال ازدواج زن و مرد خردادی

۹- طالع‌بینی ازدواج متولدین اسفند با متولدین آذر

در طالع‌بینی ازدواج اسفندماهی‌ها، ازدواج با آذرماهی‌ها کیفیتی متوسط دارد، چرا که در برخی از شرایط آذرماهی‌ها نمی‌توانند با احساساتی‌بودن زیاد اسفندی‌ها سازگار شوند. بااین‌حال در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج حوت و قوس ۳ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط دو طرف حتی اگر با مشکلات زیادی مواجه باشند، درصورت وجود عشق و علاقه، سرانجام به تفاهم می‌رسند و توانایی گذشتن از نیازهای هم را ندارند.

۱۰- طالع‌بینی ازدواج متولدین اسفند با متولدین دی

دی‌ماهی‌ها نسبت به اسفندماهی‌ها بیشتر درگیر دنیا و مادیات هستند و این می‌تواند زندگی مشترک این دو را تحت تأثیر قرار دهد. درمجموع می‌توان کیفیت زندگی مشترک اسفندماهی‌ها و دی‌ماهی‌ها را متوسط دانست.

۱۱- فال ازدواج متولدین اسفند با متولدین بهمن

ویژگی‌های شخصیتی متولدین دو برج حوت و دلو به‌صورتی‌ست که هر یک را به‌شکل مکملی خوب برای دیگری تبدیل می‌کند و از این روی ازدواج متولدین بهمن و اسفند در طالع‌بینی‌ها خوب تعبیر می‌شود. در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج حوت و دلو ۲ نشانه با هم اختلاف دارند و در این حالت این امکان وجود دارد که رابطه‌ی عاشقانه‌ی بین دو طرف بعد از مدتی به رابطه‌ی دوستی تبدیل شود و درنتیجه این دو برای برقراری عشق اولیه باید کوشش و ازخودگذشتگی نسبتاً زیادی داشته باشند.

۱۲- طالع‌بینی ازدواج متولدین اسفند با متولدین اسفند

معمولاً متولدین برج‌های مشابه زندگی مشترک خوبی با هم دارند. متولدین برج‌های مشابه عنصر وجودی مشترکی دارند و این باعث تفاهم و سازگاری بین‌شان می‌شود. باوجوداین متولدین اسفند به‌علت احساساتی‌بودن و زودرنجی بسیار، در معرض این تهدید هستند که نتوانند رابطه‌ای منطقی با هم برقرار کنند و این امکان وجود دارد که زندگی مشترک‌شان تحت تأثیر منفی این تهدید با مشکلات جدی مواجه شود.

برای دسترسی به طالع‌بینی متولدین سایر ماه‌ها روی لینک کلیک کنید >>> طالع‌بینی

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

شانزده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا