رابطه‌ی زناشوییسبک زندگی

طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر | فال ازدواج زن و مرد آذرماهی

بشر همواره نسبت به اموری که از آن‌ها اطلاع ندارد کنجکاو است و دوست دارد هر طور که شده، حتی با وهم و گمان یا حتی دروغ‌پردازی، سر از اسرار درآورد. در قرون گذشته این تمایل بشر در کنار اتفاقات عجیب‌وغریبی که در آسمان رخ می‌دهند و یافتن ارتباطی بین آن اتفاقات با رویدادهای زمینی باعث شدند به‌تدریج چیزی به نام طالع‌بینی شکل گیرد. طالع‌بینی با توجه به وضعیت قرارگیری اجرام آسمانی درباره‌ی موضوعات مختلف، مثل آینده‌ی جنگ‌ها، قحطی‌ها، ازدواج‌ها و تولدها نظر می‌دهد. امروزه علی‌رغم پیشرفت علوم و انکار صحت طالع‌بینی از سوی دانشمندان هنوز هم بسیاری هنگام مواجهه با موقعیت‌های خطیر روی به طالع‌بینی می‌آورند و ازدواج یکی از این موقعیت‌هاست. طالع‌بینی درمورد ازدواج متولدین ماه‌های مختلف با یکدیگر نظر و پیش‌بینی‌ای کلی دارد و ما در این نوشتار به بخشی از این پیش‌بینی‌ها یعنی طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر یا برج قوس خواهیم پرداخت.

برای مطالعه‌ی طالع‌بینی ازدواج متولدین سایر ماه‌های سال، روی لینک کلیک کنید==> طالع بینی.

ویژگی‌های شخصیتی متولدین آذر

پیش از پرداختن به طالع‌بینی ازدواج مرد آذرماهی و زن آذرماهی بهتر است ابتدا نگاهی به ویژگی‌های شخصیتی متولدین این ماه که اساس طالع‌بینی ازدواج‌شان هستند داشته باشیم.

زن آذرماهی معمولاً اهل معاشرت با دیگران است و از ترتیب‌دادن مهمانی‌های متعدد لذت می‌برد. او نسبت به مادیات بی‌اعتناست و همین گاهی باعث ولخرجی او می‌شود. زن آذرماهی خوش‌گذران است، از تنوع بیش از ثبات استقبال می‌کند و آماده است بارها و بارها شغل، مکان زندگی و حتی دوستان خود را عوض کند. زن آذرماهی صادق است، اما گاهی از صداقت خود برای آزردن دیگران استفاده می‌کند. علاقه به ورزش، تفریح و به‌طور کلی جنب‌وجوش، شوخی‌طبعی، تمایل به شهرت، فراموشکاری، یک‌رنگی، انعطاف‌پذیری، سربه‌هوابودن و شجاعت از دیگر ویژگی‌های زن آذرماهی هستند.

مرد آذرماهی اغلب خواهان تغییر و تنوع است و از ثبات و یکنواختی دلزده می‌شود و این ویژگی او گاه زندگی مشترک‌اش را تحت تأثیر قرار می‌دهد. او برای آزادی خود اهمیت بسیاری قائل است و البته معمولاً به‌گونه‌ای رفتار می‌کند که ضمن داشتن آزادی حمایت نزدیکان خود را هم داشته باشد. مرد آذرماهی انرژی بسیاری دارد، بیشتر به کارهای فنی و تجاری علاقمند است و اغلب هم در کسب درآمد موفق می‌شود. ورزش‌های پرهیجان، سفر، مهمانی، امور معنوی و پول‌خرج‌کردن از جمله کارهایی هستند که مرد آذرماهی به آن‌ها علاقه دارد.

بیشتر بخوانید
بهترین کارهایی که می‌توانید برای کاهش استرس کرونا انجام دهید

طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر

با کمی دقت به خصلت‌های افرادی که می‌شناسیم می‌توانیم به تفاوت‌های اساسی بین متولدین یک ماه پی ببریم. بسیاری از طالع‌بینان خود بر این باور اند که هر انسان طالع خاص خود را دارد و نمی‌توان با توجه به ماه تولد فرد درباره‌ی طالع‌اش نظر داد. از سویی تحقیقات علمی هم شباهت ویژگی‌های شخصیتی متولدین یک ماه را رد کرده‌اند. با توجه به این سخنان می‌توان گفت که تصمیم‌گیری درباره‌ی ازدواج با یک فرد براساس ماه تولد، یا هر نوع طالع‌بینی دیگر از جمله طالع‌بینی ابجد، خطاست و بهتر است به این طالع‌بینی‌ها تنها به چشم نوعی سرگرمی نگاه شود.

۱- طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر با متولدین فروردین

در طالع‌بینی ازدواج زن آذرماهی و مرد آذرماهی متولدین فروردین از بهترین گزینه‌ها هستند. عنصر وجودی متولدین دو برج قوس و حمل آتش است و معمولاً زوج‌هایی که عناصر مشابه دارند، زندگی مشترک خوبی را تجربه می‌کنند و با هم سازگار اند.

۲- طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر با متولدین اردیبهشت

بعضی از ویژگی‌های اخلاقی متولدین آذر و اردیبهشت مثل استقلال‌طلبی باعث می‌شوند این دو در بسیاری از مسائل با هم تفاهم نداشته باشند. در طالع‌بینی ازدواج، کیفیت زندگی مشترک متولدین دو برج قوس و ثور متوسط است و دوطرف برای داشتن زندگی مشترک خوب و باتداوم باید تلاش نسبتاً بیشتری داشته باشند.

۳- طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر با متولدین خرداد

در دایره‌ی طالع‌بینی، دو برج قوس و جوزا مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند. در طالع‌بینی ازدواج زوج‌هایی که دارای چنین شرایطی‌اند گزینه‌های بسیار خوبی برای ازدواج با هم هستند. این دو می‌توانند با تفاهم سال‌ها در کنار هم زندگی کنند و مکمل یکدیگر برای پیشرفت در زندگی باشند.

بیشتر بخوانید
بهترین روش‌ها برای جلوگیری از ورود حشرات به خانه

۴- طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر با متولدین تیر

زندگی مشترک متولدین دو برج قوس و سرطان معمولاً خالی از مشکلات جدی نیست و این به‌علت داشتن ویژگی‌های متناقضی مانند مسئولیت‌پذیری نسبت به خانواده‌ی تیرماهی‌ها و شانه‌خالی‌کردن از تعهد آذرماهی‌ها است. بااین‌حال متولدین این دو برج در دایره‌ی طالع‌بینی ۵ نشانه با هم اختلاف دارند و در این موقعیت اغلب زوج‌ها می‌توانند چالش‌های زندگی مشترک را با موفقیت پشت سر بگذارند.

۵- طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر با متولدین مرداد

در طالع‌بینی ازدواج متولدین برج قوس کیفیت زندگی مشترک با متولدین مرداد متوسط پیش‌بینی شده است، چرا که این دو دارای ویژگی‌هایی هستند که گاهی اوقات در تعارض با هم قرار می‌گیرند. البته عنصر وجودی متولدین دو برج قوس و اسد آتش است و این می‌تواند سازگاری متولدین این دو برج را بیشتر کند.

۶- فال ازدواج متولدین آذر با متولدین شهریور

آزادی‌خواهی و تنوع‌طلبی آذرماهی‌ها و شهریوری‌ها باعث شده‌اند در طالع‌بینی‌ها پیوند آن‌ها خوب تعبیر نشود. دو برج قوس و سنبله در دایره‌ی طالع‌بینی ۳ نشانه با هم اختلاف دارند و در این وضعیت معمولاً زندگی مشترک با دردسرها و چالش‌های نسبتاً زیادی همراه است، اما زوج‌های متولد این دو ماه درنهایت درصورت وجود عشق و علاقه‌ی کافی به زندگی‌ای تقریباً باثبات دست پیدا می‌کنند.

۷- فال ازدواج متولدین آذر با متولدین مهر

طالع ازدواج متولدین آذر با متولدین مهر اغلب خوب است. عنصر وجودی متولدین مهر یا برج میزان باد یا هواست و هوا برای برقرارماندن آتش یعنی عنصر متولدین آذر حیاتی‌ست. این دو برج در دایره‌ی طالع‌بینی ۲ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط معمولاً دوطرف برای حفظ رابطه‌ی عاشقانه و جلوگیری از تبدیل آن به رابطه‌ای دوستانه به تلاش و فداکاری بیشتری نیاز دارند.

۸- طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر با متولدین آبان

در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج قوس و عقرب ۱ نشانه با هم اختلاف دارند و این اغلب در طالع‌بینی ازدواج نشانه‌ی خوبی نیست. متولدین این دو برج برای داشتن ازدواجی موفق نیاز به ازخودگذشتگی و تلاش نسبتاً بیشتری دارند.

بیشتر بخوانید
طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد | فال ازدواج زن و مرد مردادی

۹- فال ازدواج متولدین آذر با متولدین آذر

به‌طورکلی در طالع‌بینی ازدواج متولدین یک برج تفاهم و سازگاری خوبی با هم دارند و اغلب ازدواج این دو با هم پایدار است.

۱۰- طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر با متولدین دی

در طالع‌بینی ازدواج زن آذرماهی و مرد آذرماهی، کیفیت زندگی مشترک با دی‌ماهی‌ها متوسط تعبیر شده است. دو برج قوس و جدی در دایره‌ی طالع‌بینی ۱ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط معمولاً زندگی مشترک با دشواری‌های بیشتری روبرو می‌شود. بااین‌حال متولدین آذر و دی درصورت وجود عشق و علاقه و تلاش برای رفع عیوب خود می‌توانند پیوندی پایدار داشته باشند.

۱۱- طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر با متولدین بهمن

در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج قوس و دلو ۲ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط معمولاً زندگی مشترک کیفیت بسیار خوب، اما نه ایده‌آلی، دارد. عنصر وجودی متولدین برج دلو باد است و همان‌طور که درباره‌ی طالع‌بینی ازدواج متولدین قوس و میزان گفتیم این عنصر لازمه‌ی وجود و تداوم عنصر آتش است. در بیشتر موارد ازدواج متولدین ماه‌های آذر و بهمن پس از مدتی به نوعی دوستی صمیمانه تبدیل می‌شود و این دو برای داشتن رابطه‌ای عاشقانه باید تلاش به‌نسبت بیشتری داشته باشند.

۱۲- طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر با متولدین اسفند

متولدین اسفند به سربه‌زیری، درون‌گرایی و احساساتی‌بودن شهرت دارند و این خصایص در مقابل رک‌گویی و برون‌گرایی متولدین آذر احتمالاً به اختلاف منجر می‌شوند. دو برج قوس و حوت در دایره‌ی طالع‌بینی ۳ نشانه با هم اختلاف دارند و در این موقعیت دو طرف علی‌رغم داشتن اختلافات بسیار درصورت وجود عشق آن‌قدر نسبت به هم گرایش پیدا می‌کنند که به‌راحتی از خواسته‌های خود برای دیگری می‌گذرند.

برای مطالعه‌ی طالع‌بینی ازدواج متولدین سایر ماه‌های سال، روی لینک کلیک کنید==> طالع بینی.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

17 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا