رابطه‌ی زناشوییسبک زندگی

طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان | فال ازدواج زن و مرد آبانی

طالع‌بینی ریشه در دانش منجمان تا پیش از پیشرفت این علم به‌شکل کنونی و ابداع تجهیزات دقیق و قدرتمند رصد اجرام سماوی دارد. در گذشته منجمان با پیگیری و بررسی مستمر ستاره‌ها و سیاره‌ها به این نکته پی بردند که طرز قرارگیری آن‌ها در یک شرایط خاص، باعث وقوع اتفاقاتی روی زمین می‌شود. بر همین اساس آن‌ها با توجه به وضعیت اجرام آسمانی در لحظه‌ی تولد انسان‌ها درباره‌ی جنبه‌های مختلف زندگی او از جمله ویژگی‌های شخصیتی‌اش اظهار نظر می‌کردند. طالع‌بینان همچنین براساس برداشت خود از شخصیت یک فرد، او را در گرفتن تصمیمات مهم زندگی راهنمایی می‌کردند و ازدواج یکی از این تصمیمات بود. در این نوشتار قصد داریم به طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان بپردازیم و ببینیم طالع‌بینی چه دیدی درباره‌ی ویژگی‌های شخصیتی متولدین این ماه دارد.

ویژگی‌های شخصیتی متولدین آبان

زن آبان‌ماهی اغلب غرور بسیار و اعتمادبه‌نفس بالایی دارد. او زود دل می‌بندد، اما چنان‌چه با بی‌وفایی مواجه شود خیلی زود دل می‌کند. رازداری زن آبان‌ماهی باعث می‌شود نزدیکان‌اش خواه‌ناخواه به او اعتماد و حتی اسرار زندگی‌شان را نزد او بازگو کنند. زن آبان‌ماهی معمولاً همسر فداکار و وفاداری‌ است و به خانه‌داری علاقه دارد. از ویژگی‌های منفی زن آبان‌ماهی می‌توان به حسادت زیاد، ناتوانی در بخشش سایرین و انتقام‌جویی و کنجکاوی زیاد در زندگی دیگران است. زن آبان‌ماهی برای مادیات اهمیت زیادی قائل نیست و در بسیاری از موارد جذب معنویات، اسرار هستی و ماورالطبیعه می‌شود.

مرد آبان‌ماهی شخصیتی متمایل به فرماندهی دارد و با اعتمادبه‌نفس بالای خود در گروه‌های بزرگ و کوچک در جایگاه رهبر قرار می‌گیرد. مرد آبان‌ماهی سخت کوشاست و پشتکار بسیاری دارد و قدرت تحمل مشکلات هم به او در رسیدن به اهداف مورد علاقه‌اش کمک می‌کند. مرد آبان‌ماهی به علم و دانش بیش از هنر و ادبیات علاقه‌مند می‌شود و ورزش هم از دیگر علایق اوست. مرد آبان‌ماهی معمولاً با افراد کمی رابطه‌ی نزدیک برقرار می‌کند، اما نسبت به نزدیکان خود محبت و دوستی بسیاری احساس می‌کند و البته درصورت دیدن هرگونه خبط ‌و خطایی از سوی آن‌ها سخت درصدد انتقام برمی‌آید.

بیشتر بخوانید
طالع‌بینی ازدواج متولدین مرداد | فال ازدواج زن و مرد مردادی

طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان

امروزه علی‌رغم پیشرفت علم و نظر دانشمندان مبنی بر رد آن‌چه در طالع‌بینی آمده، افراد زیادی هنگام اخذ تصمیم‌های مهمی مانند ازدواج به طالع‌بینی رجوع می‌کنند. رو راست که باشیم تأیید می‌کنیم حتی اگر به طالع‌بینی اعتقاد نداشته باشیم، باز هم با دیدن صفحه‌ای مربوط به طالع‌بینی برای سرگرمی و یا از سر کنجکاوی هم که شده نگاهی به آن‌چه درباره‌ی ماه تولدمان نوشته شده می‌اندازیم. بااین‌حال، بدون تردید، اتکای محض به طالع‌بینی برای گرفتن تصمیم‌هایی مثل ازدواج اشتباه است و برای داشتن ازدواجی موفق باید تمامی جوانب را با دقت سنجید و بر این اساس تصمیم‌گیری کرد.

۱- طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان با متولدین فروردین

از آن‌جا که متولدین آبان و فروردین هر دو شخصیتی تودار و منزوی دارند و تنهایی را به زندگی در جمع ترجیح می‌دهند، زندگی مشترک خالی از مشکلی نخواهند داشت. در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج آبان و فروردین یا عقرب و حمل ۵ نشانه با هم فاصله دارند و در این شرایط اگرچه رابطه به‌ناچار پیچ‌وخم‌های زیادی پیش روی دارد، اغلب سرانجام خوبی دارد و چنان‌چه دو طرف عشق و علاقه‌ی زیادی به هم داشته باشند و تلاش خود را به کار گیرند می‌توانند سرنوشت بد رابطه را به سرنوشتی مطلوب برگردانند.

۲- فال ازدواج متولدین آبان با متولدین اردیبهشت

در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج عقرب و ثور کاملاً روبه‌روی هم واقع شده‌اند و زوج‌هایی که چنین موقعیتی دارند اغلب می‌توانند مکمل هم باشند و نواقص و ایرادهای یکدیگر را پوشش دهند و زندگی مشترک خوبی داشته باشند.

۳- طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان با متولدین خرداد

عنصر متولدین برج عقرب آب و عنصر متولدین جوزا باد است. آب و باد هم می‌توانند به بارش و باروری بینجامند و هم به طوفانی مخرب تبدیل شوند. ازدواج متولدین این برج هم شرایطی مشابه دارد و می‌توان گفت زندگی مشترک متولدین آبان و خرداد بیشتر از سایر ماه‌ها به اقبال و تلاش دو طرف بستگی دارد.

۴- طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان با متولدین تیر

در طالع‌بینی ازدواج زن آبان‌ماهی و مرد آبان‌ماهی کیفیت ازدواج با متولدین تیر به‌علل مختلف که مهم‌ترین آن‌ها اختلاف‌نظر در مسائل مالی‌ست متوسط تشخیص داده شده است. متولدین تیر اغلب افراد مقتصدی هستند، اما آبانی‌ها چندان دربند مادیات نیستند. از سویی عنصر وجودی دو برج عقرب و سرطان آب است و این باعث ارتقاء سازگاری و تفاهم این زوج‌ها با هم می‌شود.

بیشتر بخوانید
زود انزالی چیست، چه عللی دارد و چگونه درمان می‌شود؟

۵- فال  ازدواج متولدین آبان با متولدین مرداد

در دایره‌ی طالع‌‌بینی دو برج عقرب و اسد ۳ نشانه با هم اختلاف دارند. زوج‌هایی با این موقعیت در زندگی مشترک فرازوفرودهای نسبتاً زیادی را تجربه می‌کنند، اما اغلب با علاقه‌ی بسیاری که به هم دارند اوضاع را سروسامان می‌دهند و به ثبات و خوشبختی می‌رسند.

۶- طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان با متولدین شهریور

در دایره‌ی طالع‌بینی، دو برج عقرب و سنبله ۲ نشانه با هم اختلاف دارند. در این شرایط زندگی مشترک اغلب با دردسرهای کمی مواجه خواهد بود و دوطرف با هم سازگار اند، اما این زندگی بیشتر شبیه دوستی‌ای صمیمانه است تا ارتباطی عاشقانه. عنصر وجودی متولدین شهریور خاک و عنصر وجودی متولدین آبان آب است و این دوعنصر درصورت مساعدبودن شرایط به ثمر می‌رسند و زوج‌های متولد این دو ماه چنین شرایطی دارند.

۷- فال ازدواج متولدین آبان با متولدین مهر

در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج آبان و مهر ۱ نشانه با هم اختلاف دارند. در این موقعیت زندگی مشترک همراه با دشواری‌های نسبتاً زیادی است، اما معمولاً سرانجام خوبی دارد. عنصر وجودی متولدین مهر باد است و سرنوشت رابطه‌ی آن‌ها با متولدین آبان، با عنصر آب، درست مثل رابطه‌ی متولدین آبان و تیر بیشتر به شانس و البته کوشش دو طرف برای داشتن زندگی مشترکی توأم با تفاهم وابسته است.

۸- طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان با متولدین آبان

معمولاً زوج‌هایی که دارای یک نشانه در دایره‌ی طالع‌بینی هستند تفاهم زیاد و زندگی مشترک خوبی با هم دارند. با وجود این، بعضی از ویژگی‌های شخصیتی متولدین آبان مثل نداشتن کنترل بر خشم خود و حس شدید انتقام‌گیری می‌توانند مانعی بر سر خوشبختی آن‌ها باشد.

بیشتر بخوانید
طالع‌بینی ازدواج متولدین آذر | فال ازدواج زن و مرد آذرماهی

۹- طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان با متولدین آذر

در دایره‌ی طالع‌بینی دو برج عقرب و قوس ۱ نشانه با هم اختلاف دارند و همان‌طور که درباره‌ی ازدواج متولدین آبان و مهر گفتیم در این شرایط اغلب زندگی مشترک با مشکلات زیادی مواجه خواهد بود، اما زوج‌هایی که در این شرایط هستند می‌توانند با عشق و سعی خود بر این مشکلات غلبه کنند.

۱۰- طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان با متولدین دی

در طالع‌بینی ازدواج مرد آبان‌ماهی و زن آبان‌ماهی ازدواج با متولدین دی چندان خوب تعبیر نمی‌شود، چرا که این دو ویژگی‌هایی دارند که مخل سازش‌شان در زندگی مشترک است. البته باید توجه داشت که در دایره‌ی طالع‌بینی این دو ۲ نشانه با هم اختلاف دارند و در این شرایط زوج‌ها اگرچه نتوانند زندگی عاشقانه‌ای داشته باشند، قادر اند با کنترل عادات بد خود به دوستی‌ای صمیمانه و مفید برای هر دو طرف دست پیدا کنند.

۱۱- فال ازدواج متولدین آبان با متولدین بهمن

عنصر وجودی متولدین برج دلو باد و عنصر وجودی متولدین عقرب آب است. همان‌طور که درباره‌ی ازدواج متولدین برج‌های جوزا و میزان گفتیم رابطه‌ی آب و باد هم می‌تواند به شکوفایی منتهی شود و هم به ویرانی. متأسفانه بعضی از ویژگی‌های شخصیتی متولدین این دو ماه به‌شکلی هستند که احتمال رسیدن سرانجام رابطه به طوفان و ویرانی را بیشتر می‌کنند. بااین‌حال باید توجه داشت که این دو برج در دایره‌ی طالع‌بینی ۳ نشانه با هم اختلاف دارند و در بسیاری از موارد درصورت وجود عشق و علاقه‌ی کافی درنهایت موفق به برطرف‌کردن ویژگی‌های منفی خود می‌شوند و به رابطه‌ای مطلوب می‌رسند.

۱۲- طالع‌بینی ازدواج متولدین آبان با متولدین اسفند

خصلت‌های خاص متولدین آبان و اسفند به‌صورتی‌ست که در بسیاری از موارد این دو را در تضاد با هم قرار می‌دهند. بااین‌حال شباهت عنصر وجودی متولدین این دو برج در داشتن رابطه‌ای خوب مؤثر خواهد بود.

برای مطالعه‌ی طالع‌بینی‌ازدواج سایر ماه‌ها روی لینک کلیک کنید ==> طالع بینی.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

سه + 19 =

دکمه بازگشت به بالا