فوتبالیورزشی

باشگاه استقلال از وریا غفوری شکایت کرد

باشگاه استقلال از وریا غفوری به سبب افزایش قراردادش در ابتدای لیگ امسال به کمیته‌ی اخلاق لیگ شکایت کرد.

روز گذشته وریا غفوری با عصبانیت با کادر فنی صحبت کرد و از آن‌ها خواست که تعویض‌اش کنند. پس از تعویض هم به رختکن رفت و نهایتاً ورزشگاه را ترک کرد. چند بار هم مصاحبه کرد و از این که به او و سایر بازیکنان تیم فقط «یک غذا» می‌دهند گلایه کرد. پس از این ماجراها خبر رسید که باشگاه استقلال و در واقع شخص احمد مددی – مدیرعامل استقلال – از وریا غفوری شکایت کرده‌است؛ البته این شکایت مربوط به حدود دوماه و نیم پیش یعنی اول آذرماه است.

در نامه‌ی شکایت از وریا غفوری که به امضای احمد مددی رسیده‌، آمده‌است که وریا غفوری با وجودی‌که تا پایان لیگ امسال قرارداد داشته، در زمان مدیریت سعادتمند قراردادی تازه نوشته و به شدت رقم قرارداد را افزایش داده‌است.

بر اساس قرارداد پیشین، وریا می‌باید در این فصل ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان دستمزد دریافت می‌کرده‌است، این در حالی است که بر اساس قرارداد جدید او باید برای همین یک فصل ۶ میلیارد تومان دریافت کند و جالب آن‌که این ۶ میلیارد برای سال بعد یعنی فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ به ۸ میلیارد تومان می‌رسد.

قرارداد وریا غفوری
متن قرارداد وریا غفوری که خبرگزاری فارس منتشرش کرده‌است.

تراژدی و البته کمدی این است که این بازیکنان استقلال از جمله خود وریا غفوری به این که به آن‌ها «یک نوع غذا» می‌دهند معترض اند!!

خلاصه آن‌که احمد مددی به جای آن‌که بر طبق قراردادی که سعادتمند با وریا بسته عمل کند، علیه او شکایت کرده‌است و همین موجب شده که اختلافی شدید میان او وریا غفوری و البته برخی دیگر از بازیکنانی که در تیم غفوری هستند به وجود بیاید.

بیشتر بخوانید
پیرامون فحاشی محمود فکری | این فوتبال بیش از متن، حاشیه دارد

جالب است بدانید که وریا غفوری متولد ۲۹ شهریور ۱۳۶۶ است و اکنون ۳۴ ساله است. کمتر باشگاهی در جهان پیدا می‌شود که رقمی بالا به بازیکن ۳۴ ساله بدهد، مگر آن‌که آن بازیکن فوق‌ستاره باشد!

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا