سیاست داخلیسیاسی

احمدی‌نژاد در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت می‌کند

محمدحسن ‌قدیری‌ ابیانه گفت: احمدی‌نژاد دیگر اعتقادی به روحانیت، ولایت فقیه و مرجعیت ندارد و به همین دلیل از دایره نظام خارج شده است.

به گزارش خبر ببر، حواشی احمدی‌نژاد در روزهای اخیر بیش از پیش شده‌اند و همین باعث شده که برخی گمان‌شان بر این برود که رییس‌جمهور سابق ایران – که در سال ۹۶ رد صلاحیت شد – باری دیگر درصدد است که در انتخابات شرکت کند. محسن قدیری ابیانه باورش این است که احمدی‌نژاد حتماً در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت می‌کند و البته از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت می‌شود.

محمدحسن ‌قدیری‌ ابیانه، فعال سیاسی اصولگرا، پیرامون این موضوع اظهار کرد:

محمود احمدی‌نژاد به قدرت چسبیده است و به همین دلیل حتماً در انتخابات ۱۴۰۰ ثبت‌نام خواهد کرد و حتماً هم از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت خواهد شد. البته خودش می‌داند که احتمال حضورش در انتخابات ریاست‌جمهوری بعید است، با این حال با انجام دادن بعضی کارها دنبال این است که طرفدارانش به سیستم برای تایید او فشار بیاورند.

او در ادامه گفت:

احمدی‌نژاد و طرفداران او گمان می‌کنند هنوز هم پایگاه رأی بالایی دارند؛ آنها نمی‌دانند فقط کسانی دوباره به او رأی خواهند داد که از مواهب یارانه نقدی بهره برده‌اند اما با طرز تفکر و رفتار او آشنایی ندارند. در واقع مردم مناطق محروم هم اگر از طرز تفکر این شخص مطلع شوند، مطمئناً از او روی برمی‌گردانند.

قدیری ابیانه تصریح کرد:

احمدی‌نژادی که برای تولد مایکل جکسون پیام می‌فرستد و به آنجلینا جولی پیام اتحاد می‌دهد با احمدی‌نژادی که شعار عدالت‌طلبی و ساده‌زیستی می‌داد زمین تا آسمان فرق دارد.

بیشتر بخوانید
تأکید جدید روحانی بر برگزاری رفراندوم

این فعال سیاسی اصولگرا توضیح داد:

احمدی‌نژاد دیگر اعتقادی به روحانیت، ولایت فقیه و مرجعیت ندارد و به همین دلیل از دایره نظام خارج شده است. آقای مشایی گفته بود، همان‌طور که عصر اسب‌سواری گذشته است دوره اسلام‌گرایی هم گذشته است و احمدی‌نژاد هم این نگاه را قبول دارد.

محمدحسن ‌قدیری‌ ابیانه در پایان گفت:

احمدی‌نژاد خودش بیشترین نقش را در تبدیل‌شدن به شخصیتی که امروز از او می‌بینیم، داشته است.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا