شبکه‌های اجتماعی

شبنم کمانگر همسر دوم مهرداد میناوند کیست؟

دو روز پیش مهرداد میناوند بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس تهران بر اثر ابتلا به کرونا و آمبولی ریه درگذشت. نکته‌ی منفی این ماجرا این بود که او صرفاً دو ماه پیش با خانمی به نام شبنم کمانگر ازدواج کرده‌بود.

مهرداد میناوند سال‌ها پیش زمانی که در اتریش بود، با خانمی ایرانی ازدواج کرد و از او صاحب پسری شد که نام‌اش را آریا گذاشتند. اکنون سال‌هاست که ازدواج این دو به طلاق ختم شده و پسر مهرداد میناوند نیز همراه با مادر در خارج از کشور زندگی می‌کنند.

میناوند پس از سال‌ها تصمیم گرفت که با شبنم کمانگر ازدواج کند. رابطه‌ی او با شبنم کمانگر البته که سال‌ها پیش شکل گرفته بود و این دو تصمیم گرفتند که بعد از چند سال رابطه‌شان را رسمی کنند. اما فقط دو ماه بعد از رسمی‌شدن رابطه‌شان، مهرداد میناوند این جهان و همسرش را ترک گفت.

در فضای مجازی عکسی که به طور قاطع به شبنم کمانگر همسر مهرداد میناوند منتسب باشد وجود ندارد. عکس زیر را برخی به عنوان عکس همسر مهرداد میناوند معرفی کرده‌اند که البته می‌توان نسبت به آن شک کرد.

شبنم کمانگر همسر مهرداد میناوند (2)

تصویر زیر هم نشان‌دهنده‌ی همسر مهرداد میناوند در مراسم تشییع است و احتمالاً تصویر حقیقی اوست، هرچند که آن‌قدر گریه کرده که چندان نمی‌توان قیافه‌ی اصلی او را تشخیص داد.

شبنم کمانگر همسر مهرداد میناوند (1)

۹ آذرماه ۱۳۹۹ همزمان با تولد خود میناوند، مراسم ازدواج این دو برگزار شد و مهرداد تصویر کارت‌عروسی‌شان را در اینستاگرام منتشر کرد. البته که در کارت‌عروسی‌شان نوشته شده بود که به سبب شیوع کروناویروس، هیچ مهمانی دعوت نکرده‌اند.

بیشتر بخوانید
تیپ نوید محمدزاده باز هم سوژه شد + عکس

ازدواج مهرداد میناوند

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا