شبکه‌های اجتماعی

واکنش حداد عادل به شایعه‌ی تولد نوه رهبر انقلاب در لندن

به‌واسطه‌ی انتشار فیلمی در شبکه‌های اجتماعی، شایعه شده که تولد نوه رهبر انقلاب – فرزند آقای مجتبی خامنه‌ای – در لندن صورت گرفته‌است، این در حالی است که غلامعلی حداد عادل این موضوع را به کل انکار کرده و گفته‌است که تولد نوه رهبر انقلاب در ایران و در یکی از بیمارستان‌های درجه سه صورت گرفته‌است.

غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و پدر همسر حجت الاسلام سید مجتبی خامنه‌ای فرزند رهبر انقلاب، در ویدئویی که به‌تازگی از یکی از سخنرانی‌های او در مسجدی در تهران منتشر شده است، از دروغ‌پردازی‌ها انتقاد کرده و به ماجرای تولد نوه رهبر انقلاب اشاره کرده‌است.

حدادعادل در فیلم سخنرانی می‌گوید: در فضای مجازی فیلمی به‌دروغ منتشر کردند که آقای مجتبی خامنه‌ای و همسرش و مادر همسرش به‌همراه ۲۰ محافظ به لندن رفتند و یک طبقه یک هتل گرانقیمت (شرایتون یا هتل دیگری) را اجاره کردند و ۲ ماه آنجا ماندند تا فرزندشان دنیا آمد و یک‌میلیون پوند نیز خرج تولد این بچه کردند.

حدادعادل می‌گوید: بعد هم دروغ دیگری گفتند که وقتی خانم‌های مسئولین می‌خواهند از این بچه اسم ببرند، آن را به نام نوزاد یک‌میلیون‌پوندی صدا می‌کنند.

وی ادامه می‌دهد: این دروغ به‌قدری پیچید که برخی دوستان و نزدیکان از بنده یا خانواده ما پرسیدند “چطور دختر شما به لندن رفت و به ما چیزی نگفتید و ما متوجه نشدیم؟”.

حدادعادل این ماجرا را دروغی بزرگ‌تر از مثل معروف «حسن و حسین دختران معاویه هستند» دانست و گفت: این بچه در بیمارستان رسالت زیر پل سیدخندان (تهران) که یک بیمارستان معمولی و درجه۳ است به دنیا آمد و پزشک او هم خانم دکتر وحیددستجردی بود که هیچ دستمزدی هم برای این کار نگرفت و هزینه تولد این نوزاد هم ۵۰۰هزار تومان شد.

بیشتر بخوانید
جنجال آهنربایی شدن بدن بعد از واکسن کرونا + فیلم

حدادعادل در انتها می‌گوید برای اینکه مردم را به رهبر انقلاب بدبین کنند چینن دروغی را ساختند و حتی تصویر دروغی هم به‌جای مادر و پدر این کودک منتشر کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

هجده + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا