شبکه‌های اجتماعی

واکنش حداد عادل به شایعه‌ی تولد نوه رهبر انقلاب در لندن

به‌واسطه‌ی انتشار فیلمی در شبکه‌های اجتماعی، شایعه شده که تولد نوه رهبر انقلاب – فرزند آقای مجتبی خامنه‌ای – در لندن صورت گرفته‌است، این در حالی است که غلامعلی حداد عادل این موضوع را به کل انکار کرده و گفته‌است که تولد نوه رهبر انقلاب در ایران و در یکی از بیمارستان‌های درجه سه صورت گرفته‌است.

غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و پدر همسر حجت الاسلام سید مجتبی خامنه‌ای فرزند رهبر انقلاب، در ویدئویی که به‌تازگی از یکی از سخنرانی‌های او در مسجدی در تهران منتشر شده است، از دروغ‌پردازی‌ها انتقاد کرده و به ماجرای تولد نوه رهبر انقلاب اشاره کرده‌است.

حدادعادل در فیلم سخنرانی می‌گوید: در فضای مجازی فیلمی به‌دروغ منتشر کردند که آقای مجتبی خامنه‌ای و همسرش و مادر همسرش به‌همراه ۲۰ محافظ به لندن رفتند و یک طبقه یک هتل گرانقیمت (شرایتون یا هتل دیگری) را اجاره کردند و ۲ ماه آنجا ماندند تا فرزندشان دنیا آمد و یک‌میلیون پوند نیز خرج تولد این بچه کردند.

حدادعادل می‌گوید: بعد هم دروغ دیگری گفتند که وقتی خانم‌های مسئولین می‌خواهند از این بچه اسم ببرند، آن را به نام نوزاد یک‌میلیون‌پوندی صدا می‌کنند.

وی ادامه می‌دهد: این دروغ به‌قدری پیچید که برخی دوستان و نزدیکان از بنده یا خانواده ما پرسیدند “چطور دختر شما به لندن رفت و به ما چیزی نگفتید و ما متوجه نشدیم؟”.

حدادعادل این ماجرا را دروغی بزرگ‌تر از مثل معروف «حسن و حسین دختران معاویه هستند» دانست و گفت: این بچه در بیمارستان رسالت زیر پل سیدخندان (تهران) که یک بیمارستان معمولی و درجه۳ است به دنیا آمد و پزشک او هم خانم دکتر وحیددستجردی بود که هیچ دستمزدی هم برای این کار نگرفت و هزینه تولد این نوزاد هم ۵۰۰هزار تومان شد.

بیشتر بخوانید
هزینه خرید فالوور اینستاگرام چقدر است؟ قیمت فالوور اینستاگرام

حدادعادل در انتها می‌گوید برای اینکه مردم را به رهبر انقلاب بدبین کنند چینن دروغی را ساختند و حتی تصویر دروغی هم به‌جای مادر و پدر این کودک منتشر کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا