حوادثفوتبالیورزشی

آخرین خبرها از حال سرژیک تیموریان بعد از تصادف

سرژیک تیموریان بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال و برادر آندرانیک تیموریان دیروز بر اثر تصادف شدید در بیمارستان بستری شد و حال او به‌شدت وخیم گزارش شد. گفته می‌شود او با موتورسیکلت در خیابان در حال تردد بوده و به‌طرز شدیدی با یک خودرو تصادف کرده است. از همان ابتدا او را به بخش ICU منتقل کردند و حتی خبرهایی منتشر شد مبنی بر این‌که سرژیک تیموریان به کما رفته است. چند ساعت پس از انتشار خبر تصادف سرژیک تیموریان، برادر او آندرانیک تیموریان در اینستاگرام از مخاطبان خود خواست که برای برادرش دعا کنند.

استوری اینستاگرام آندرانیک تیموریان

خوشبختانه گویا مقداری حال او بهتر شده است، این موضوع را آندرانیک تیموریان با خبرنگاران در میان گذاشت.

آندرانیک تیموریان گفت:

خدا را شکر حال برادرم بهتر است. به طور حتم زمان می‌برد تا او به بهبودی کامل برسد و بتواند شرایط مطلوب را پیدا کند و از همه دوستان می‌خواهم برای سلامتی او دعا کنند.

از همه دوستانی که در این چند ساعت نگران سرژیک شدند، تشکر می‌کنم.

خانواده‌ی سرژیک تیموریان به دلیل مسائل مربوط به بیماری کروناویروس، از نام‌بردن بیمارستانی که سرژیک در آن بستری شده خودداری کرده‌اند.

سرژیک تیموریان متولد ۱۳۵۳ است. او بازیکن ارمنی‌تبار باشگاه فوتبال استقلال تهران بود و به‌مدت ۴ سال بین سال‌های ۱۳۷۳ و ۱۳۷۷ در باشگاه استقلال در پست هافبک توپ زد.

سرژیک تیموریان در استقلال

پس از آن از کشور خارج شد و به‌مدت دو سال در تیم ماینتس ۰۵ آلمان بازی کرد. او در آن تیم با سیروس دین‌محمدی و یورگن کلوپ، سرمربی فعلی لیورپول، هم‌بازی بود.

سرژیک برادر بزرگ‌تر آندرانیک تیموریان است. آندرانیک تیموریان سال‌ها در تیم ملی فوتبال و مدتی هم در استقلال توپ زد. آندرانیک تیموریان متولد سال ۱۳۶۱ است و سابقه‌ی بازی در تیم‌های بولتون و فولام را نیز در کارنامه‌اش دارد. او یک بار بین سال‌های ۹۰تا ۹۱ و یک بار هم بین سال‌های ۹۲ تا ۹۴ در استقلال بازی کرد. در ضمن سرژیک تیموریان مدتی مدیر برنامه‌های آندرانیک بود.

بیشتر بخوانید
خودکشی دانش آموز بوشهری به‌خاطر نداشتن گوشی | در ایران یازده‌ساله‌ها هم خودکشی می‌کنند

همچنین بخوانید: بهاره رهنما هم کرونایی شد

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا