شبکه‌های اجتماعی

ماجرای جالب تقابل سرهنگ علیفر و رشیدپور + فیلم

صبح امروز علیرضا علیفر گزارش‌گر فوتبال در یکی از برنامه‌های زنده‌ی شبکه ۳ حضور یافت. در بخشی از این برنامه قرار بر این شد که او با دیدن هر تصویر جمله‌ای بگوید. یکی از تصاویر مربوط به آقای رضا رشیدپور مجری تلویزیون بود. سرهنگ علیفر با دیدن تصویر رضا رشیدپور سخن به گلایه گشود و گفت که به‌شدت از دست رشیدپور آزرده‌خاطر است و هر جا عکس رشیدپور را می‌بیند رو برمی‌گرداند.

گویا چند سال پیش سر سوتی جنجالی علیفر پیرامون «امیر دولاب»، رشیدپور در برنامه‌ی زنده با خنده در مورد این سوتی صحبت کرده و علیرضا علیفر ناراحت شده‌است. کلیپ صحبت‌های علیفر در مورد رشیدپور در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شد و بالأخره رشیدپور آن را دید. کلیپ را در زیر ببینید:

با مطلع‌شدن رشیدپور از ماجرای اتفاق‌افتاده، او از طریق شبکه‌های اجتماعی از علیرضا علیفر عذرخواهی کرد. متنی که منتشر کرد از قرار زیر است:

جناب علیفر عزیز، پیشکسوت گرانمایه.

سلام و عرض ادب. شوربختانه تا کنون افتخار مراوده با حضرتعالی و یا حتی سعادت ملاقات نداشته‌ام که اگر چنین بود خود شما با صراحت و خونگرمی که دارید احتمالا تصدیق می‌فرمودید که من اهل تمسخر و توهین به کسی نیستم‌، حتی درباره‌ی تندترین مخالفانم‌، چه رسد به شما که صاحب کسوت ارزشمند بوده و بزرگتر من هستید. ای کاش در تمام این سال‌ها دلخوری‌تان را با دیداری در همان ساختمان شبکه سه که محل تردد هر دو نفرمان هست مطرح می‌فرمودید تا فرصت تعظیم و روبوسی برای من هم فراهم باشد. اما اکنون که ترجیح حرفه‌ای استاد علیفر گرامی آن بوده که روی آنتن زنده این موضوع را طرح فرماید بر خودم واجب می‌دانم در ابتدا عرض کنم که شما عزیز من هستید و سپس توضیح بدهم که آنچه خاطرم هست چند ثانیه خندیدن بابت اتفاق بانمک امیر دولاب بوده. واکنشی صرفا لحظه‌ای بدون هیچ پیش‌زمینه تمسخر یا قضاوت.

بیشتر بخوانید
فیلم انتقال جسد تکه‌تکه‌شده‌ی بابک خرمدین توسط پدرومادرش!

در هر حال شما هم از جهت کسوت‌، و هم سن و سال بر من حکم ارشد دارید و با کمال میل پیشانی‌تان را با کسب اجازه می‌بوسم و امیدوارم که این دلخوری را با لبخند شیرین و قلب مهربانتان ختم به محبت فرمایید.

با احترام

همکار کوچک شما

رضا رشیدپور

رشیدپور علیفر

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا