شبکه‌های اجتماعی

سرقت عجیب از میله‌‍‌های متروی پایتخت + فیلم

امروز در سطح شبکه‌های اجتماعی شاهد انتشار فیلمی با مضمون سرقت عجیب از میله‌های متروی پایتخت بودیم. در این فیلم می‌بینیم یکی از مسافران حاضر در واگن در زمانی که قطار در حال حرکت است و داخل واگن نیز خلوت می‌باشد مبادرت به انجام این کار می‌نماید.

البته نمی‌دانیم فیلم متعلق به کدام خط مترو از خطوط متروی شهر تهران است اما آن طور که از خلوتی واگن و نبود مسافر در فیلمی که از سرقت عجیب از میله‌های متروی تهران منتشر شده بر می‌آید، متوجه می‌شویم که فیلم متعلق به ساعات خلوتی متروی پایتخت می‌باشد. فیلم منتشر شده متعلق به دوربین مدابسته داخل واگن است. بر همین اساس شاهد هستیم که شخص مذکور به تبع شرایط این روزهای کرونایی کشور از ماسک استفاده کرده، کمی بعد از آن مسافری از مقابلش رد می‌شود و این شخص که شرایط برای مقصود خود مهیا می‌بیند، از گونی‌ای که با خود به همراه دارد یک پیچ‌گوشتی خارج می‌کند و با آن پیچ میله‌‌های ایستاده مترو را باز می‌کند و به سرقت می‌برد. حال باید منتظر ماند و دید واکنش مسئولان و مدیران مترو تهران و حومه در این باره چه خواهد بود.

در رابطه با موضوعات پیرامون متروی شهر تهران همچنین بخوانید: شرکت واگن‌سازی تهران تعطیل شد | ترن‌هایی که به خوابی تلخ فرو می‌روند

بیشتر بخوانید
بیوگرافی سارا رسول‌زاده | بازیگر سریال نجلا

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

8 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا