شبکه‌های اجتماعی

پاسخ جالب سردار آزمون به پرسش عجیب پژمان جمشیدی + فیلم

همزمان با درخشش سردار آزمون در بازی ایران و بحرین، برنامه‌ی پیشگو با اجرای پژمان جمشیدی و گفت‌وگوی‌اش با سردار آزمون پخش شد. در این برنامه پرسش‌وپاسخ‌های زیادی میان پژمان جمشیدی و سردار آزمون ردوبدل شد، اما پرسش‌وپاسخ زیر از همه بیش‌تر مورد توجه قرار گرفت. فیلم پاسخ جالب سردار آزمون به پرسش عجیب پژمان جمشیدی را در زیر ببینید:

بخش‌های دیگر بحث سردار آزمون و پژمان جمشیدی

 سردار آزمون در بخشی دیگر از برنامه‌ی پیشگو اظهار داشت:

«خانواده شلوغی نیستیم و فقط یک خواهر دارم؛ تازه خود من هم شانسی به دنیا آمدم! موقعی که من می‌خواستم به دنیا بیایم مادرم تعریف می‌کرد که دکتر معالج او گفته به دلیل کم‌خونی شدید بچه سالم به دنیا نمی‌آید. بعد از چندین سال همان پزشک را در فرودگاه دیدیم که مادرم پیش او رفت و گفت این همان بچه‌ای است که شما گفته بودید سالم به دنیا نمی‌آید.»

پژمان جمشیدی در این قسمت از برنامه به شوخی با سردار آزمون به او گفت: «تازه این سردار کم‌خون است، اگر پرخون می‌شد چه می‌شد».

در بخشی دیگر، سردار آزمون پیرامون ایران اولین دعوتش به اردوی تیم ملی گفت:

«من در تیم روبین‌کازان بازی می‌کردم و ۱۸ ساله بودم، بعد خیلی دوست داشتم که در این جام جهانی بازی کنم چون اگر بازی می‌کردم جوان‌ترین بازیکن جام جهانی می‌شدم و اسمم در تاریخ ثبت می‌شد؛ من در روبین‌کازان بودم که خبر خوشی آمد و گفتند باید به تیم ملی بروی که من واقعا بال در آوردم. اولین حضور من در اردوی تیم ملی بود که در اتریش برگزار می‌شد.»

بیشتر بخوانید
مانیا اکبری: عباس کیارستمی زن‌ستیز و متجاوز جنسی است!

او پیرامون خط خوردن نام‎‌اش از فهرست تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ افزود: «اردوی اتریش، آخرین اردو پیش از جام جهانی بود و آن‌جا هر کسی که خوب کار می‌کرد به جام جهانی می‌رفت؛ اما متاسفانه نباید از حق بگذریم که من نتوانستم خودم را نشان بدهم چون اردوی اول من هم بود، استرس خیلی زیاد و حضور بازیکنان بزرگ مثل رضا قوچان نژاد، کریم انصاری‌فرد و آقا جواد نکونام و آن‌جا نتوانستم خودم را نشان بدهم و از لیست تیم ملی خط خوردم و واقعا ناراحت شدم.»

آزمون ادامه داد: «با این‌که می‌دانستم خط خوردن از فهرست تیم ملی حقم بود اما ناراحت از این بودم که نتوانستم خودم را به سرمربی تیم ملی نشان بدهم ولی حتما قسمت بود که این‌چنین شود؛ من واقعا در آن‌جا بد کار کردم و اگر من خودم آن‌جا دعوت می‌شدم، واقعا شک می‌کردم به سرمربی‌مان، چون من آن‌جا توانایی خودم را می‌دیدم و من را آقای خسرو حیدری در آن‌جا مسخره هم می‌کردند (باخنده).»

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

پانزده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا