فوتبالیورزشی

سردار آزمون در میلان؟

مدتی بود که اخباری متعدد در خصوص علاقه‌ی کادر فنی تیم ناپولی به سردار آزمون منتشر می‌شدند. بر طبق این اخبار، کادر فنی ناپولی برای تقویت خط حمله‌ی تیم به دنبال سردار آزمون بودند، اما مسئولان تیم زنیت با فروش سردار آزمون با مبلغی کمتر از ۳۰ میلیون یورو موافق نبودند. به گزارش chinadailyhk تیم آث‌میلان بعد از مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ به‌دنبال تقویت خط حمله و جایگزینی اوست و یکی از گزینه‌های کادر فنی میلان سردار آزمون است.

البته گویا انتخاب نخست مسئولان میلان برای جایگزینی ابراهیموویچ، لوکا یوویچ است. یوویچ فصل قبل در رئال مادرید توپ زد، اما نتوانست آن‌چنان به موفقیت دست یابد. او بخش اعظمی از فصل را مصدوم بود و در بسیاری بازی‌ها نیز نیمکت‌نشین بود. گفته می‌شود اگر مسئولان میلان نتوانند لوکا یوویچ را جذب کنند به دنبال سردار آزمون که گزینه‌ای ارزان‌قیمت‌تر از لوکا یوویچ است خواهند رفت.

گفته می‌شود ایوان گازیدیس است که به‌عنوان مدیر اجرایی میلان به سردار آزمون علاقه دارد. گویا میلان قصد دارد تا ۲۵ میلیون یورو برای خرید سردار آزمون خرج کند. در این بین اما، ناپولی رقیبی جدی برای میلان جهت خرید سردار آزمون است.

سردار آزمون در این فصل لیگ روسیه – که در آینده‌ای نزدیک از سر گرفته خواهد شد – در ۲۱ بازی موفق به ثبت ۱۰ گل شده‌است.

بیشتر بخوانید
استقلال 1 پاختاکور 2 | قدرت استقلال در حد یک‌چهارم نبود

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا