شبکه‌های اجتماعی

آیا حرف‌های بهزاد فراهانی در دورهمی سانسور شد؟

بهزاد فراهانی آخرین مهمان برنامه‌ی دورهمی بود. او در بخشی از سخنان‌اش در برنامه‌ی دورهمی در برابر مهران مدیری از دختران‌اش می‌گوید، از این‌که هر یک از دختران‌اش چه مسیری را طی کرده‌اند. می‌گوید شقایق فلان، آذرخش بهمان، اما پس از این دیگر هیچ نامی از دختران‌اش نمی‌برد، انگار نه انگار که گلشیفته هم دختر اوست. در توییتر این قسمت از برنامه دورهمی با حضور بهزاد فراهانی به بحث‌های طولانی دامن زده است. عده‌ای می‌گویند که بهزاد فراهانی نام گلشیفته را نیاورده به این علت که از قبل به او گفته‌اند که نباید نام او را بیاورد، عده‌ای هم می‌گویند بهزاد فراهانی این‌طور آدمی نیست و نام گلشیفته را آورده ولی تلویزیون به‌هنگام پخش سخنان او دست به سانسور زده‌است. این که سانسور بهزاد فراهانی در برنامه دورهمی صحیح است یا این که از قبل گفته‌اند که نام گلشیفته را نیاورد (که البته این هم سانسور است) با قاطعیت نمی‌توان اظهار نظر کرد.

فیلم این قسمت از دورهمی با حضور بهزاد فراهانی را می‌توانید در زیر ببینید:

بهزاد فراهانی متولد ۱۳۲۳ در اراک است. او از سال ۱۳۵۰ وارد دنیای سینما شده و هنوز هم فعالیت می‌کند. از مشهورترین فیلم‌های بهزاد فراهانی باید به فیلم‌های میعادگاه خشم، گرگ بیزار، راز کوکب، راه افتخار، طوطیا، هفت پرده، سگ‌کشی، چپ‌دست، زن بدلی و یک وجب آسمان اشاره کنم.

او در دنیای تلویزیون نیز فعال بوده و چندین سریال از جمله سریال با سلسله‌ی حکمت، قائم‌مقام فراهانی، سریال پس از باران، سریال خانه‌ی پدری، سریال پشت بام تهران و سریال دلدار نقش‌آفرینی کرده است.

بیشتر بخوانید
ترلان پروانه نامزد زیباترین زن جهان شد + عکس

گفتنی است که گلشیفته فراهانی دختر بهزاد فراهانی ست و چند سال است که در هالیوود فعالیت می‌کند. به دلیل برداشتن حجاب و همچنین انتشار عکس‌هایی برهنه از او در نشریه‌ای فرانسوی، از آوردن اسم او در صدا و سیما خودداری می‌شود. همین قضیه است که گمانه‌زنی‌ها در مورد سانسور سخنان بهزاد فراهانی در شبکه‌ی نسیم را به وجود آورده است.

همچنین ببینید: اکبر عبدی در برنامه ام شو

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

ده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا