سیاست داخلیسیاسی

ماجرای خانم ساناز و محسن هاشمی چیست؟

شب گذشته اتفاقی عجیب در کلاب‌هاوس افتاد. در یکی از اتاق‌های این پلتفرم اجتماعی، فردی با نام مستعار ساناز ادعاهایی جنجالی مطرح کرد، هرچند که پیش از این هم این ادعاها – مقداری مبهم‌تر – مطرح شده‌بودند. ادعاهای خانم ساناز پیرامون آقای محسن هاشمی بود.

خانم ساناز گفت که عاشق محسنِ هاشمی است و مدتی بسیار هم با او رابطه داشته‌است. او همچنین گفت که از رابطه‌اش با محسن هاشمی فیلم‌ها و صوت‌های زیادی هم در دست دارد و با این مدارک به قوه‌ی قضاییه شکایت کرده‌است. پیش‌تر نیز فایلی صوتی منتشر شده‌بود مبنی بر توضیح‌دادن محسن هاشمی به همسرش پیرامون رابطه‌اش با یک زن.

امروز که ماجرای ساناز و محسن هاشمی به نقل مجالس شبکه‌های اجتماعی بدل شده، گروهی به‌شدت در دفاع از محسن هاشمی سخن می‌گویند و گروهی دیگر علیه او شده‌اند. حامیان محسن هاشمی می‌گویند شکایت این خانم مربوط به خیلی وقت پیش است و اتفاقاً حکمی هم برای آن صادر نشده و به‌قول معروف مشمول زمان شده‌است و بنابراین شکایت این خانم و در کل ماجرای ساناز را به چیزی نباید گرفت.

قضیه‌ی اساسی این‌جاست که آقای هاشمی برای انتخابات ثبت‌نام کرده و بدیهی است که چنین ادعایی تبعاتی بسیار می‌تواند داشته باشد. اگر این صحبت‌های خانم ساناز در کلاب‌هاوس در زمانی دیگر بود این‌چنین سروصدا نمی‌کرد و احتمال بسیار زیاد این حرکت خانم ساناز – یعنی آمدن به کلاب‌هاوس و افشاگری‌کردن – با علم به این‌که به‌زودی انتخابات در پیش است انجام شده‌است.

ادعای جنجالی‌تری که در ارتباط با این موضوع وجود دارد این است که یکی از روزنامه‌نگارانی که گفته می‌شود به خانواده‌ی هاشمی نزدیک اند، ادعا کرده که در روزهای گذشته از خانواده‌ی هاشمی ۲۵۰ میلیون تومان باج خواسته شده تا این خانم ساناز از حضور در شبکه‌های اجتماعی منصرف شود.

بیشتر بخوانید
دختر همتی در کالیفرنیا زندگی می‌کند؟

نکته‌ی جالب دیگری که در مورد این ماجرا وجود دارد این است که همین شب قبل که ساناز در اتاقی علیه محسن هاشمی صحبت کرده، به‌یک‌باره اتاق را ترک کرده و با نامی مردانه در اتاقی دیگر حاضر شده، آن هم اتاقی که علیه او بحث در جریان بوده‌است.

حال باید منتظر ماند و دید که در روزهای آتی این ماجرا به کجا ختم می‌شود. البته اگر در روزهای آینده چنین ماجراهایی برای سایر نامزدها اتفاق بیفتد نباید متعجب شویم.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا